0

دانلود آلبوم ترنه طلا از منوچهر زنگنه

آلبوم ترنه طلا از منوچهر زنگنه

آلبوم ترنه طلا اثری است با آهنگسازی و خوانندگی منوچهر زنگنه که به‌ صورت رسمی در اسفند ۱۳۹۵ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفته است.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی ترنه طلا اثری از منوچهر زنگنه است. این آلبوم، شامل ۹ قطعه موسیقی در سبک فولکلور را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۲۵,۰۰۰ تومان است.

آهنگ های آلبوم ترنه طلا

ترنه طلا نام اثری است که توسط منوچهر زنگنه منتشر شده است. این آلبوم که شامل ۹ عدد قطعه موسیقی است در سبک سنتی و کلاسیک ایرانی منتشر شده است.

#نام آهنگ
۱هزار و یک شب
۲عشق و هوس
۳سزاوار
۴سوگلی
۵بی وی عشق
۶خدای احساس
۷زخم کهنه
۸ترنه طلا
۹خو عشق
آلبوم ترنه طلا از منوچهر زنگنه

نوازندگان و دست اندرکاران آلبوم ترنه طلا

علاوه بر منوچهر زنگنه، اشخاص دیگری نیز در پدید آمدن این آلبوم نقش داشته‌اند. این آلبوم توسط شرکت ترانه سرای پارس منتشر و عرضه شده است.

  • آهنگساز و خواننده: منوچهر زنگنه
  • ترانه سرا: منوچهر زنگنه و محمد کرد زنگنه
  • سرنا و کرنا: اسماعیل عبدالله پور
  • دهل: کاظم ضیایی پور
  • میکس و مسترینگ: مازیار وزیری

بیوگرافی منوچهر زنگنه

منوچهر زنگنه متولد سال ۱۳۵۷ در شهرستان باغملک بوده و در خانواده‌ای هنرمند به‌دنیا آمد. پدر او یکی از شهنامه‌خوان‌ها و یاریارخوان‌های به‌نام زمان خودش بود. از سن ده سالگی پس از پی بردن به استعداد خویش در هیئت‌ها، گروه‌های هنری مدرسه و همچنین در مسابقات و جشنواره‌های مختلف در دوران تحصیلی خویش شرکت می‌کرد.

وی فعالیت رسمی و حرفه‌ای خود را از سال ۱۳۸۰ به صورت جدی دنبال کرد. دراین دوران چندین آلبوم تهیه و انتشار داده ازجمله؛ پاییزعشق، آه دل، سلطان منگشت، سوز دل (آلبوم یاریار). وی همچنین تمام اشعارش را پس ازگردآوری در (مجموعه‌های شورانگیز منوچهر زنگنه) به چاپ خواهد رساند.

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *