0

دانلود آلبوم اتلک از مسعود نکویی

آلبوم اتلک از مسعود نکویی

آلبوم اتلک اثری است از مسعود نکویی که به صورت رسمی در اردیبهشت ۱۳۹۲ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی اتلک از آثار منتشر شده توسط مسعود نکویی موسیقیدان مطرح کشورمان است. این آلبوم شامل ۱۰ قطعه موسیقی در سبک موسیقی کودک است. قیمت این آلبوم، ۲۶,۰۰۰ تومان است.

آلبوم‌های ترانه های مادر و کودک، یه سر و دو گوش، سرزمین آواز، بازی های آوازی و آلبوم‌های گروه آدمک از مطرح‌ترین آلبوم‌ها در زمینه موسیقی کودک هستند.

مسعود نکویی موسیقی دان و پژوهشگر اهل کرمان، بنیانگذار و سرپرست گروه موسیقی مهروطن و مدرس سلفژ، آواز و پیانو است. او دارای تألیفات و مقالات زیادی در زمینه موسیقی، کرال و موارد مرتبط با موسیقی است که از جمله آن‌ها می‌توان به کتاب فنون آوا و نوا، کتاب‌های پارتیتور یشکی، پته، کاروانسرا، پخ پخو اشاره کرد. آثار مسعود نکویی در زمینه موسیقی کر و موسیقی کرال، آکاپلا، پلی فونیک در حال حاضر به بیش از ۵۰ اثر منتشر شده و بیش از ۲۰۰ اثر در حال انتشار می‌رسد. همچنین سبک‌های موسیقی جدیدی همانند کرراک، موزیکیوم، اکتاپلا نیز از دیگر زمینه‌های فعالیت ایشان است.

آهنگ های آلبوم اتلک (+ متن ترانه ها)

اتلک نام اثری است که توسط مسعود نکویی منتشر شده است. این آلبوم شامل ۱۰ عدد قطعه موسیقی است که در سبک موسیقی کودک منتشر شده است.

#نام آهنگمدت زمان
۱اتلک۰۱:۴۰
۲گوگساله فنگلو۰۲:۰۲
۳دس دس۰۳:۴۸
۴جمو۰۲:۰۹
۵انگشتل۰۲:۳۴
۶ننو۰۲:۴۲
۷غلغلک۰۲:۰۳
۸سرگریز کو۰۱:۵۸
۹پخ پخ۰۱:۳۶
۱۰زپل۰۲:۲۳
آلبوم اتلک از مسعود نکویی
آلبوم اتلک از مسعود نکویی
آلبوم اتلک از مسعود نکویی
آلبوم اتلک از مسعود نکویی
آلبوم اتلک از مسعود نکویی

نوازندگان و دست اندرکاران آلبوم

علاوه بر مسعود نکویی، اشخاص دیگری نیز در پدید آمدن این آلبوم نقش داشته‌اند. این آلبوم توسط موسسه فرهنگی هنری نسل مهر کرمان منتشر و عرضه شده است.

  • آهنگساز و تنظیم کننده، صدا برداری و میکس: مسعود نکوئی
  • صدای سپرانو: مهرانا نکویی
  • صدای آلتو: امیرحسین کوچک زاده
  • باس: مسعود نکویی
  • پرکاشن: صالح شیخ بهایی
  • مسترینگ: مرتضی نکویی

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *