0

دانلود آلبوم نوای کولی از مزدک کوهستانی

آلبوم نوای کولی از مزدک کوهستانی

آلبوم نوای کولی اثری است بی کلام از مزدک کوهستانی که به صورت رسمی در اردیبهشت ۱۳۹۸ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی نوای کولی اثری از مزدک کوهستانی است. این آلبوم شامل ۱۰ قطعه موسیقی در سبک پاپ فلامنکو یا رومبا فلامنکو و تلفیقی را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۵۰,۰۰۰ تومان است.

این مجموعه شامل ده آهنگ بی‌کلام است که برای گیتار و ارکستر نوشته شده‌اند. بخش‌های گیتار با تکیه بر تکنیک پنجه متداول در فلامنکو نوشته و اجرا شده‌اند اما مواد و ساختار موسیقی عمدتا ارتباطی با فلامنکو یا آنچه امروزه به آن پاپ فلامنکو یا رومبا فلامنکو گفته می‌شود ندارد. گرایش اصلی مزدک کوهستانی به گفته خودش موسیقی کلاسیک و تلفیقی است، از این رو در این قطعات در عین سادگی که ویژگی اصلی موسیقی پاپ است از ابزارهای تنوع‌بخش همچون فضاهای پلی‌مدال و هارمونی‌های کمی پیشرفته‌تر بهره گرفته شده است. از نوازندگان این آلبوم می‌توان به مزدک کوهستانی، بابک کوهستانی، نرگس فلاح‌پسند، همایون نصیری و آتنا اشتیاقی اشاره کرد. 

آهنگ های آلبوم نوای کولی

نوای کولی نام اثری از مزدک کوهستانی است. این آلبوم که شامل ۱۰ عدد قطعه موسیقی است در سبک پاپ فلامنکو یا رومبا فلامنکو و تلفیقی منتشر شده است. این آلبوم توسط مرکز پخش موسیقی رها منتشر و عرضه شده است.

#نام آهنگ
۱داستان تو و من
۲باران استوایی
۳نوای کولی ۱
۴نوای کولی ۲
۵نوای کولی ۳
۶تانگو در ونیز
۷سرناد برای ناهید
۸لحظات صمیمی
۹نوای کولی ۲ (برای گیتار و کوبه ای ها)
۱۰داستان تو و من (برای گیتار و کوبه ای ها)
آلبوم نوای کولی از مزدک کوهستانی
آلبوم نوای کولی از مزدک کوهستانی
آلبوم نوای کولی از مزدک کوهستانی

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *