0

دانلود آلبوم هویت از مهران مختارپور

آلبوم هویت از مهران مختارپور

آلبوم هویت اثری است از مهران مختارپور که به صورت رسمی در آبان ۱۳۹۸ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی هویت اثری از مهران مختارپور است. این آلبوم شامل ۱۵ قطعه موسیقی در سبک راک و تلفیقی را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۳۹,۰۰۰ تومان است.

مهران مختارپور خواننده گروه پاپ راکِ پیکلاویه، آلبوم جدیدش، «هُویَت» را به شکل شخصی و با اشعاری به زبان فرانسه منتشر خواهد کرد. پیش از این قرار بود آلبوم «هویت» همراه با کتاب اشعار فرانسوی‌اش با نام «اسرار کوچک من» منتشر شود که این اتفاق نیفتاد و این کتاب به شکل جداگانه منتشر شد. کتابی که برای هر شعرش یک نقاشی پست‌ مدرن به هنرمندی احسان شریفی فر خلق شده بود. حالا پس از حدود یک سال و نیم تلاش آلبوم هویت به همت مهدی میرزاباقریان منتشر خواهد شد.

مختارپور در رابطه با انگیزه‌ تولید آلبوم هویت و فضای موسیقایی آن می‌گوید:

“در سال‌هایی که خارج از ایران فعالیت می‌کردم متوجه شدم بسیاری فکر می‌کنند در ایران سالن کنسرت و اجرای موسیقی وجود ندارد. حتی وقتی به آن‌ها فیلم‌های اجراها و ‌آلبوم‌هایم را می‌دادم بازهم از من می‌پرسیدند چه چیزی از هویت ایرانی شما در این آثار وجود دارد؟ حق هم داشتند چرا که موسیقی تماماً غربی بود و کلام هم فرانسوی. من آلبوم هویت را تولید کردم که به آن‌ها نشان دهم در ایران همه سبک‌های موسیقی وجود دارد. دوست داشتم با وجود استفاده از زبان غیرایرانی (فرانسوی) در موسیقی‌ام از انواع سبک‌ها و سازهای ایرانی و غربی استفاده کنم و همزمان هویت ایرانی‌ام را نشان دهم.”

آهنگ های آلبوم هویت (+ متن ترانه ها)

هویت نام اثری است که توسط مهران مختارپور منتشر شده است. این آلبوم که شامل ۱۵ عدد قطعه موسیقی است در سبک راک و تلفیقی منتشر شده است.

#نام آهنگ
۱هزارتو
۲این شهر بزرگ
۳تا دیدار بعد
۴شنبه عصر
۵اِلیز (مجسمه)
۶هویت
۷اتحاد از هم پاشیده
۸ما
۹وقتی که گریست
۱۰اِلیز (ریمیکس)
۱۱تا دیدار بعد (بی کلام)
۱۲اِلیز (بی کلام)
۱۳شنبه عصر (بی کلام)
۱۴از هم پاشیده (بی کلام)
۱۵هویت (بی کلام)
آلبوم هویت از مهران مختارپور
آلبوم هویت از مهران مختارپور
آلبوم هویت از مهران مختارپور
آلبوم هویت از مهران مختارپور
آلبوم هویت از مهران مختارپور
آلبوم هویت از مهران مختارپور

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *