0

معرفی صرافی مِکس‌سی mexc.com؛ پلتفرم معاملات ارزهای دیجیتال

صرافی مکس سی mexc global

صرافی مِکس‌سی (mexc.com) – مکس سی – با کسب امتیاز 5.6 از سایت کوین مارکت کپ در رتبه 33 بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال خارجی است. این صرافی در آپریل سال 2018 تاسیس شد و از ارزهای فیات دلار، پوند، یورو و … پشتیبانی می‌کند. صرافی مِکس‌سی از 717 ارز دیجیتال مختلف پشتیبانی می‌کند و از حجم روزانه خرید و فروش ارز دیجیتال در حدود ۵ میلیارد دلار برخوردار است.

برای ثبت نام در صرافی مکس سی روی بنر کلیک کنید.

MEXC Global که در سال 2018 تأسیس شد، به عنوان تبادل فناوری با کارایی بالا و تطبیق تراکنش های بزرگ شناخته می شود. تیم MEXC Global برخی از اولین پیشگامان فناوری مالی و بلاکچین هستند. در حال حاضر، MEXC Global به بیش از 6 میلیون کاربر در بیش از 70 کشور در سراسر جهان پاسخ می‌دهد و به تازگی شروع به کار کرده است. این دستاورد باشکوه یک نقطه عطف قابل توجه است و MEXC Global قصد دارد به پلتفرمی برای معامله‌گران جدید و سرمایه‌گذاران باتجربه تبدیل شود که در سفر مالی خود به جلو حرکت می‌کنند.

MEXC Global در سراسر قاره‌ها حضور دارد و مجوزهای کلیدی و گذراندن حوزه‌های قضایی را در کشورهایی مانند کانادا، استرالیا، استونی و ایالات متحده دریافت کرده است. MEXC Global همچنین پشتیبانی زبان محلی را برای سرمایه‌گذاران کشورهای مختلف ارائه می‌دهد که تجارت را برای آنها آسان‌تر می‌کند.

صرافی در MEXC Global یک موتور معاملاتی با کارایی بالا است که توسط متخصصان صنعت بانکداری توسعه داده شده است و قادر به انجام 1.4 میلیون تراکنش در ثانیه است که منجر به کارایی و عملکرد بهتر می‌شود. امنیت کاربر در اولویت اول MEXC Global است که به این دلیل سرورهای ما به طور مستقل در چندین کشور میزبانی می‌شوند و یکپارچگی و امنیت داده‌ها را تضمین می‌کنند.

شناسنامه صرافی مِکس‌سی

ناممِکس‌سی، MEXC Global
آدرس سایتmexc.com
لینک ثبت نامورود
توییترMEXC_Global
تلگرامMEXCTradeofficial
فیسبوکmexcglobal
دسته‌بندیصرافی ارزهای دیجیتال
تنوع ارز دیجیتالدارد 717 ارز دیجیتال
اینستاگرامmexcglobal

نحوه درآمدزایی از سایت مکس‌سی

بعد از ثبت نام در این صرافی می‌توانید در قسمت invite Friend لینک دعوت اختصاصی خود را دریافت کرده و با دعوت دوستان خود به این صرافی از پورسانت حاصل از کارمزد معاملات آنها برخوردار شوید.

قوانین مربوط به معرفی دوستان

1. کاربران می‌توانند با اشتراک‌گذاری کدهای تبلیغاتی یا لینکپ‌های تبلیغاتی ثبت‌نام را تکمیل کنند. برای هر معامله نقدی، تراکنش ETF و معاملات آتی که توسط دوستانشان ایجاد می‌شود، اشتراک‌گذار می‌تواند نسبت متناسبی از پاداش کارمزد خدمات دریافت کند. برای دوستانی که بعد از ۱۸ دسامبر ۲۰۲۰ توسط اشتراک‌گذار دعوت به افتتاح حساب می‌شوند، دوستان می‌توانند به طور جداگانه ۱۰ درصد پاداش کمیسیون دریافت کنند.

2. ساختار کمیسیون برای معاملات Spot & ETF: کمیسیون دریافتی توسط ارجاع‌دهنده به دارایی روزانه/متوسط ​​MX Token آنها بستگی دارد. فرمول به شرح زیر است:

(1) کاربرانی که کمتر از 10000 توکن MX دارند 30٪ از هزینه های معاملاتی که توسط داوران آنها ایجاد می‌شود به عنوان کمیسیون دریافت می‌کنند.

(2) کاربرانی که بین 10000 تا 100000 توکن MX دارند، 40% از هزینه‌های معاملاتی که توسط داورانشان ایجاد می‌شود به عنوان کمیسیون دریافت خواهند کرد.

(3) کاربرانی که بیش از 100000 توکن MX دارند 50 درصد از هزینه‌های معاملاتی که توسط داورانشان ایجاد می‌شود به عنوان کمیسیون دریافت خواهند کرد.

(4) شرکای نود انجمن MEXC می‌توانند مستقیماً با کارکنان پلتفرم رسمی تماس بگیرند تا درباره پاداش‌های افزایش یافته‌ای که به آنها تعلق می‌گیرد اطلاعات بیشتری کسب کنند.

ساختار کمیسیون برای معاملات آتی: کمیسیون دریافتی توسط ارجاع‌دهنده به دارایی روزانه/متوسط ​​توکن MX آنها بستگی دارد. فرمول به شرح زیر است:

(1) کاربرانی که کمتر از 10000 توکن MX دارند، 10٪ از هزینه‌های معاملاتی که توسط داوران آنها ایجاد می‌شود به عنوان کمیسیون دریافت میپ‌کنند.

(2) کاربرانی که بین 10000 تا 100000 توکن MX دارند، 20٪ از هزینه‌های معاملاتی که توسط داورانشان ایجاد می‌شود به عنوان کمیسیون دریافت می‌کنند.

(3) کاربرانی که بیش از 100000 توکن MX دارند 30 درصد از هزینه‌های معاملاتی که توسط داورانشان ایجاد می‌شود به عنوان کمیسیون دریافت می‌کنند.

3. شکل پاداش: پاداشی که واقعاً توسط اشتراک‌گذار به‌دست می‌آید، به ارز رمزنگاری واقعی مورد استفاده دوست برای تسویه کارمزد رسیدگی به تراکنش برگردانده می‌شود. به عنوان مثال، هنگامی که دوست شما از ETH برای تسویه کارمزد تراکنش استفاده می‌کند، پاداش‌هایی که در واقع توسط اشتراک کننده به دست می‌‎آید با اتریوم بازگردانده می‌شود. هنگامی که کارمزد تراکنش دوست کسر و توسط MX تسویه می‌شود، پاداش‌هایی که در واقع توسط اشتراک گذار و دوست به دست می‌آید توسط MX برگردانده می‌شود.

4. زمان توزیع پاداش: پاداش معامله لحظه‌ای یک دوست بعد از ساعت 00:00 (UTC + 8) صادر می‌شود. پاداش معاملات آتی دوستان بعد از ساعت 15:00 (UTC + 8) صادر می‌شود. زمان صدور واقعی ممکن است به تعویق بیفتد و زمان واقعی صدور روز بعد برتری خواهد داشت.

5. مبلغ پاداش کارمزد خدمات = هزینه خدمات که در واقع توسط سیستم پس از تراکنش* نسبت پاداش جمع آوری می‌شود.

6. مدت اعتبار پاداش: برای کاربرانی که زمان ثبت نام دوست آنها قبل از 5 آوریل 2021 است، مدت اعتبار دعوتنامه 1080 روز از آن تاریخ خواهد بود. برای کاربرانی که بعد از 5 آوریل 2021 ثبت نام کرده اند، دعوتنامه از تاریخ ثبت نام معتبر است و تخفیف به مدت 1080 روز اعتبار دارد.

7. پاداش برای شرکت نکردن در فعالیت‌های تبلیغاتی مانند رسیدگی به هزینه‌های سپرده/برداشت ارز دیجیتال و بهره اهرمی، رسیدگی به هزینه‌های ناشی از رفتار غیرعادی معاملاتی، و معاملات لحظه‌ای در منطقه ارزیابی یا انتقال به منطقه دیگر از منطقه ارزیابی شامل نمی‌شود.

8. محدودیتی در تعداد دوستانی که کاربر می‌تواند به آن مراجعه کند وجود ندارد.

9. MEXC کاربران را از ایجاد چندین حساب برای اهداف خود دعوت منع می‌کند. اگر کاربران در حال انجام این کار دستگیر شوند، همه ارجاع‌ها نامعتبر تلقی می‌شوند و هرگونه پاداشی از بین می‌رود.

10. MEXC این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که قوانین این رویداد را در هر زمان به صلاحدید خود تغییر دهد.

نحوه ثبت نام در سایت مکس‌سی

با شماره همراه و ایمیل می‌توانید در این صرافی ثبت‌نام کنید. برای کاربران ایرانی ثبت نام فقط با ایمیل توصیه می‌گردد. بعد از ثبت نام می‌توانید به منظور بالا بردن امنیت حساب کاربری خود 2FA را با استفاده از Google Authenticator فعال نمایید.

آموزش ثبت نام در سایت مکس سی MXC به صورت گام به گام

ثبت نام در صرافی مکس‌سی فرآیند ساده‌ای دارد و با ثبت اطلاعات شخصی می‌توانید جهت ایجاد اکانت در این صرافی اقدام نمایید. در ادامه مراحل ثبت نام در صرافی MXC را به صورت گام به گام و تصویری دنبال کنید.

۱.ورود به صرافی و انتخاب گزینه ثبت نام
برای تکمیل فرایند ثبت نام در صرافی MXC، در اولین قدم باید به سایت رسمی مکس‌سی (www.mexc.com) مراجعه کنید و گزینه “Sign Up” را انتخاب نمایید.

۲. تکمیل جزییات فرم ثبت نام
در این مرحله باید برخی از اطلاعات شخصی از جمله آدرس ایمیل، رمز عبور و کد ارسالی به ایمیل را وارد نمایید. سپس شرایط و قوانین فعالیت در سایت MXC را تایید کنید و با کلیک بر روی گزینه “Sign Up” مراحل ثبت نام را تکمیل کنید.

آموزش وریفای حساب در صرافی MXC و تکمیل احراز هویت

 • انتخاب بخش وریفای اکانت، سپس از قسمت “Identity Auth” جهت تکمیل اطلاعات گزینه “Submit” را انتخاب نمایید. 
 • تکمیل اطلاعات شخصی، مدارک و اطلاعات مورد نیاز جهت وریفای اکانت را ثبت نمایید. بدین ترتیب همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید در ابتدا نام کشور، نام، انتخاب کارت شناسایی و شماره شناسایی را وارد نمایید.
 • بارگذاری تصویر کارت شناسایی، در گام بعدی باید تصویری واضح از صفحه اول و صفحه دوم کارت شناسایی خود تهیه کنید و بارگذاری نمایید.

آپلود تصویر سلفی، در این مرحله باید تصویر سلفی مطابق نمونه تهیه کنید. مواردی که در متن نامه باید یادداشت کنید شامل نام، امضا، شماره همراهی که هنگام ثبت نام وارد کرده‌اید، شماره شناسایی و تاریخ روز می‌باشد. سپس برگه شامل اطلاعات را در یک دست و کارت شناسایی را در دست دیگر و در کنار چهره نگه دارید و عکس‌برداری کنید. در نهایت برای آپلود مدارک روی گزینه “Submit” کلیک کنید.

مزایا و معایب صرافی مکس‌سی MXC

صرافی MXC دارای ویژگی‌ها و معایبی می‌باشد، اما عیب‌های این صرافی کمتر از مزایای آن می‌باشد. امنیت، موتور معاملاتی قدرتمند، رابط کاربری و غیره از ویژگی‌های این صرافی می‌باشد که در ادامه مقاله آموزش ثبت نام در صرافی MXC به موارد بیشتری اشاره خواهیم کرد. هر چقدر که صرافی ایمن و مطمئن باشد، بهتر است که دارایی‌های خود را در کیف پول خود نگه داری کنید.

مزایا صرافی مکس‌سی

 • پشتیبانی از بیش 752 جفت ارز
 • دارای ارز دیجیتال مخصوص به خود با بومی
 • کارمزد کم
 • امنیت بالا
 • سابقه هک شدن ندارد
 • حجم معاملات بالا
 • دارای اپلیکیشن بر روی هر 3 نسخه ویندوز، اندروید، آیفون
 • رباط کاربری آسان
 • پشتیبانی از طریق ایمیل و چت آنلاین
 • امکان انجام معاملات مارجین و فیوچرز
 • پشتیبانی از زبان فارسی
 • واریز و برداشت آسان

معایب صرافی مکس‌سی

 • عدم سازگاری با ارزهای فیات

بنیانگذاران MEXC چه کسانی هستند؟

مدیر اجرایی فعلی این شرکت جان چن است. جان با مدرک لیسانس علوم کامپیوتر از دانشگاه ملی سنگاپور فارغ التحصیل شد و دارای مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه فناوری نانیانگ است. جان یک کارآفرین سریالی است که Accufind Technologies را در سال 2013 و eBeeCare را در سال 2015 تأسیس کرد.

کشورهای محدود MEXC

این پروژه مجوز رسمی برای نمایندگی خود در کشورهای مختلف از جمله آمریکا، کانادا، سوئیس و استرالیا دریافت کرده است. صرافی در کشورهای زیر موجود نیست: کره شمالی، کوبا، سودان، سوریه، ایران، یمن، زیمباوه، میانمار، لبنان، لیبی، بولیوی، اکوادور، بنگلادش، سومالی، عراق، جمهوری دموکراتیک کنگو (طلایی)، آفریقای مرکزی جمهوری، قرقیزستان، بوروندی، افغانستان، مقدونیه، اتیوپی، گینه بیسائو، گینه، لیبریا، ترینیداد و توباگو، ونزوئلا، صربستان، کریمه، سرزمین اصلی چین، سنگاپور، ایتالیا، کانادا.

امنیت صرافی مکس سی

صرافی مکس سی MEXC با حجم روزانه بالای ۵ میلیارد دلار، یکی از بهترین صرافی‌های بین المللی ارزهای دیجیتال است و کاربران با ثبت نام در این صرافی امکان انجام معاملات اسپات، فیوچرز و … را خواهند داشت.

آموزش واریز و برداشت از صرافی مکس سی mexc.com

در صرافی مکس سی در قسمت assets می‌توانید دارایی موجود در کیف پول خودتان را مشاهده کنید. برای واریز و یا برداشت از کیف پول خود در صرافی مکس سی کافیست بر روی Deposit برای واریز و Withraw برای برداشت کلید کنید. بعد از وارد کردن آدرس کیف پول مقصد و انتخاب استاندارد برداشت و یا برداشت آدرس کیف پول خودتان برای واریز می‌توانید تراکنش را به راحتی انجام دهید.

نظرات کاربران

 • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *