0

معرفی ارز دیجیتال میکرو بیت کوین (MicroBitcoin)

ارز دیجیتال میکرو بیت کوین

میکرو بیت کوین (MicroBitcoin)، یک پروتکل پرداخت غیر متمرکز همتا به همتا (P2P) برای اقتصاد خرد و یک هارد فورک از بیت کوین با شماره بلوک 525 000-th است. یک هارد فورک تغییری در پروتکل ارز دیجیتال است که در آن بلاک‌ها و تراکنش‌های نامعتبر قبلی معتبر می‌شوند. میکرو بیت کوین (MicroBitcoin)، همه مواردی را که در سال 2008 در بیت کوین اصلی توصیف شده بود، در پلتفرم خود دارد، اما آن‌ها را بیشتر به بهبود و پیشی گرفتن ترغیب می‌کند. MBC قرار است یک ارز رمزنگاری شده کاربرپسند باشد، که به دلیل قیمت فعلی و هزینه‌های معاملات فوق العاده بالای بیت کوین، نمی‌توان درباره آن چنین گفت.

بازار ارزهای دیجیتال بسیار پر ریسک است. قبلا از ورود به این بازارها حتما بررسی و مطالعه داشته باشید.

همانطور که می‌دانید، این امر باعث محدودیت بیت کوین در مورد استفاده از پرداخت‌های خرد به دلیل مشکلات مقیاس پذیری، زمان معاملات کند و هزینه‌های بالای معاملات شده است. MicroBitcoin تلاش می‌کند تا این مشکل را حل کند و در عین حال دید اولیه ساتوشی ناکاموتو را از دست ندهد. این ارز دیجیتال، 10000 برابر کل عرضه بیت کوین است و قیمت واحد پایین تری دارد.

میکرو بیت کوین (MicroBitcoin)، یک پروژه منبع باز است، بدین معنی که هر کسی می‌تواند پروژه را مشاهده، استفاده، اصلاح، توزیع و در آن مشارکت کند.

بنیانگذاران ارز دیجیتال میکرو بیت کوین (MicroBitcoin)

به عنوان یک مفهوم، ارز میکرو بیت کوین (MicroBitcoin) متعلق به هیچکس نیست و این چیزی است که یک ارز رمزنگاری شده باید داشته باشد – متعلق به هیچکس نیست، اما متعلق به همه است. تیم توسعه دهنده‌ی میکرو بیت کوین امیدوار است افرادی که برای اولین بار با این ارز برخورد می‌کنند، بتوانند به آن جذب شوند. در این صورت، MicroBitcoin قادر خواهد بود به عنوان یک مفهوم از یک ارز کاملاً جدید تثبیت شود.

با توجه به این واقعیت که این سکه توسط شرکت کنندگان جامعه پشتیبانی می‌شود و نه یک نفر، مشکلات زیادی بوجود می‌آید. بنابراین‌، برای MBC بسیار دشوار است که خود را در پروژه‌های جدید رمزنگاری قرار دهد. اما به طور قطع جامعه برای حل این مشکل و سایر مشکلات تلاش خواهد کرد.

امنیت شبکه میکرو بیت کوین (MicroBitcoin) چگونه است؟

تیم توسعه دهنده‌ی میکرو بیت کوین (MicroBitcoin)، با استفاده از الگوریتم جدید رمزگذاری، LWMA-3، برای اولین بار در جهان، سکه را برای استفاده در اقتصاد خرد از طریق امنیت کامل تکمیل کرده است. هدف آن‌ها این است که Microbitcoin این روزها به سادگی و به راحتی مورد استفاده قرار گیرد.

استخراج MicroBitcoin به لطف الگوریتم Power2b در برابر ASIC مقاوم است. همچنین در برابر تلاش‌های غیرعادی استخراج برای اشغال اکثر بلوک‌ها مقاومت دارد. این ارز دیجیتال فقط بر روی CPU استخراج می‌شود و تجهیزات گران‌قیمت مانند ASIC یا GPU را که در دستگاه خانگی شما کار می‌کنند، کاربردی در استخراج آن ندارند.

میکرو بیت کوین (MicroBitcoin)، به عنوان واقع بینانه ترین روش پرداخت برای اقتصاد خرد، آن را یک قدم به تبدیل شدن به پول جدید آینده نزدیک می‌کند.

کیف پول‌های ارز دیجیتال میکرو بیت کوین (MicroBitcoin)

با مراجعه به وبسایت رسمی ارز دیجیتال میکرو بیت کوین (MicroBitcoin)، می‌توانید کیف پول‌های درج شده در آن را برای نگهداری توکن‌های MBC خود دانلود کنید.

  • کیف پول Magnum Wallet
  • کیف پول دسکتاپ میکرو بیت کوین
  • کیف پول اندروید میکرو بیت کوین
  • کیف پول آی او اس میکرو بیت کوین (به زودی)

قیمت ارز دیجیتال میکرو بیت کوین (MicroBitcoin)

قیمت میکرو بیت کوین (MicroBitcoin) در زمان نگارش این مقاله 0.000011 دلار آمریکا با حجم معاملات 24 ساعته 21.70 دلار آمریکا است. MicroBitcoin در 24 ساعت گذشته 2.56 درصد افزایش یافته است و در حال حاضر در رتبه 1914 در سایت کوین مارکت کپ قرار دارد. مقدار عرضه در گردش آن 47،958،344،687 سکه MBC و حداکثر عرضه 61،000،000،000 سکه MBC است.

صرافی‌های ارز دیجیتال میکرو بیت کوین (MicroBitcoin)

در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن MicroBitcoin معامله می‌شود، صرافی STEX با سهم 98.64% از حجم معاملات روزانه است. سایر صرافی‌ها عبارتند از:

  • صرافی p2pb2b
  • صرافی bibako
  • صرافی exrates
برچسب‌ها:,

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *