0

دانلود آلبوم شب چراغ از محمدعلی نجف پور

آلبوم شب چراغ از محمدعلی نجف پور

آلبوم شب چراغ اثری است با آهنگسازی و خوانندگی محمدعلی نجف پور که به صورت رسمی در آذر ۱۳۹۸ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی شب چراغ اثری از محمدعلی نجف پور است. این آلبوم شامل ۷ قطعه موسیقی در سبک کلاسیک ایرانی را می‌توانیم گوش دهیم قیمت این آلبوم، ۵۳,۰۰۰ تومان است.

این اثر به آهنگسازی و خوانندگی محمدعلی نجف پور و بر اساس غزلیات حافظ در جشنواره فجر ۱۴۰۰ نامزد دریافت جایزه باربد بهترین آهنگسازی موسیقی دستگاهی با کلام شد.

شب چراغ مجموعه‌ای است در بستر موسیقی کلاسیک ایرانی که بیشتر بخش‌های آن در آواز بیات ترک نگاشته شده است اما گاهی به بستر دستگاه شور باز می‌گردد و لحظاتی هم به مایه دشتی اشاره می‌کند.

در این آلبوم محمدعلی نجف پور نوازندگی تار، بم تار، تمبک و سازهای کوبه ای، سپهر حسن خانی نوازندگی سنتور، بهزاد محسنی نوازندگی کمانچه، سوگل خجسته نوازندگی نی و عرفان متکیایی نوازندگی عود را بر عهده داشته‌اند.

آهنگ های آلبوم شب چراغ

شب چراغ نام اثری است که توسط محمدعلی نجف پور منتشر شده است. این آلبوم که شامل ۷ عدد قطعه موسیقی است در سبک سنتی و کلاسیک ایرانی منتشر شده است. این آلبوم توسط نشر موسیقی نونوا منتشر و عرضه شده است.

#نام آهنگ
۱جَرَس (بی کلام)
۲آواز پروانه
۳شب چراغ
۴آهیانه
۵شادیانه (بی کلام)
۶آواز چشم
۷جَرَس
آلبوم شب چراغ از محمدعلی نجف پور
آلبوم شب چراغ از محمدعلی نجف پور

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *