0

دانلود آلبوم نیم نگاه از مجتبی کبیری

آلبوم نیم نگاه از مجتبی کبیری

آلبوم نیم نگاه اثری است با خوانندگی مجتبی کبیری که به صورت رسمی در سال ۱۳۸۸ منتشر شده و در اختیار علاقه‌مندان موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی نیم نگاه اثری از مجتبی کبیری خواننده مطرح کشورمان است. این آلبوم شامل ۸ قطعه موسیقی در سبک پاپ را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۲۵,۰۰۰ تومان است.

آهنگسازی این اثر توسط پدرام کشتکار، علی ثابت، رسول رسولی و نیما صرافی مهر انجام شده است. ترانه‌های آن نیز توسط اشکان رحیمی، فرشته ملک محمود، مهدیه عرب، مهشاد عرب، افشین کریمی و وحید مسچی سروده شده است.

آهنگ های آلبوم نیم نگاه

نیم نگاه نام اثری است که توسط مجتبی کبیری منتشر شده است. این آلبوم شامل ۸ عدد قطعه موسیقی است که در سبک پاپ منتشر شده است. این آلبوم توسط شرکت فرهنگی هنری ایران گام منتشر و عرضه شده است.

#نام آهنگنام ترانه سرا
۱برکهاشکان رحیمی
۲اتفاق سادهاشکان رحیمی
۳نیم نگاهمهشاد عرب
۴بهونه های رنگارنگافشین عرب
۵عاشقم نبودیمهدیه عرب
۶لحظه شماریفرشته ملک محمود
۷قصه عشقوحید مسچی
۸خاطر جمعاشکان رحیمی
آلبوم نیم نگاه از مجتبی کبیری

بیوگرافی مجتبی کبیری

مجتبی کبیری (متولد سال ۱۳۴۰) خواننده ایرانی در سبک پاپ است. کبیری در دهه ۱۳۷۰ وارد موسیقی پاپ شد و در دهه ۱۳۸۰ همه‌گیر شد. اولین آلبوم او معرکه نام داشت. آلبوم دوم او ساز مخالف نام داشت که با مریم حیدرزاده همکاری کرده بود. کبیری در سال‌های بعد از آن پرکار بود اما تدریجاً فعالیتش کم شد. در سال ۱۳۹۴ او با آلبوم اتاق ساکت دوباره به عرصه موسیقی ایران بازگشت.

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *