0

دانلود آلبوم درون کوچ از نگین زمردی

آلبوم درون کوچ از نگین زمردی

آلبوم درون کوچ اثری است بی کلام از نگین زمردی که به صورت رسمی در خرداد ۱۳۹۷ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی درون کوچ اثری از نگین زمردی است. این آلبوم شامل ۹ قطعه موسیقی در سبک کلاسیکال را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۴۰,۰۰۰ تومان است.

 آلبوم حاضر یک اثر ارکسترال است که نگین زمردی برای ضبط آن به پراگ رفته و نوازنده‌های ارکستر سمفونیک پراگ آن را اجرا کرده‌اند. این آلبوم شامل نه قطعه بی‌کلام است.

آهنگ های آلبوم درون کوچ

درون کوچ نام اثری است که توسط نگین زمردی منتشر شده است. این آلبوم که شامل ۹ عدد قطعه موسیقی است در سبک کلاسیکال منتشر شده است. این آلبوم توسط نشر موسیقی هرمس منتشر و عرضه شده است.

#نام آهنگ
۱فوران
۲فراز
۳فرود
۴فراق
۵فنا
۶فراسو
۷برون کوچ
۸درون کوچ
۹شوق کوچ
آلبوم درون کوچ از نگین زمردی
آلبوم درون کوچ از نگین زمردی
آلبوم درون کوچ از نگین زمردی

بیوگرافی نگین زمردی

نگین زمردی در تاریخ ۲ اردیبهشت ۱۳۵۲ در شهر تهران متولد شد. نوازندگی پیانو را از کودکی نزد استادان چون وسکی اوهانسیان و فریماه قوام‌صدری آموخت. پس از اتمام تحصیلاتش در رشته مهندسی نساجی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر در سال ۱۳۷۵، به دلیل عشقی که به موسیقی داشت، به سراغ بحث‌های جدی‌تری در زمینه آهنگ‌سازی رفت و در نهایت وارد دانشگاه هنر تهران شد و کارشناسی ارشد خود را در رشته آهنگ‌سازی در سال ۱۳۸۸ با رتبه برتر دریافت کرد.

او همچنین دوره‌های تخصصی تئوری و هارمونی را در کنسرواتوار موسیقی تورنتوی کانادا (RCM) گذراند و با دیدگاه‌های تازه در این زمینه آشنا شد. از آن پس، آثار مختلفی از او منتشر و در جشنواره‌ها و سالن‌های کنسرت، از جمله تالار رودکی، اجرا شد. نگین زمردی علاوه بر آهنگ‌سازی، دستی در بداهه‌نوازی دارد و در جشنواره «شب‌های موسیقی فرشته» او یک شب از اجراها را به خود اختصاص داد.

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *