0

سایت نیفتی گیت‌وی niftygateway.com؛ بازار NFTها

نیفتی گیت‌وی nifty homepage

سایت نیفتی گیت‌وی niftygateway.com یکی از بزرگترین بازارهای فعال در حوزه خرید و فروش NFTهاست که با شعار “تا 1 میلیارد نفر نیفتی جمع کنند آرام نخواهیم نشست.” فعالیت می‌کند. در این سایت می‌توانید آثار هنرمندام معروف در حوزه NFT را مشاهده کنید. گرانترین NFT در این سایت به ارزش 69 میلیون دلار وجود دارد.

شناسنامه سایت نیفتی گیت‌وی

نامنیفتی گیت‌وی، Niftygateway
آدرسniftygateway.com
توییترniftygateway
اینستاگرامniftygateway
مدیومnifty-gateway

در این سایت کاربران به دو گروه تقسیم می‌‎شود. دسته اول کاربرانی است که فروشنده آثار هنری می‌باشند و گروه دوم کلکسیوونرها و کسانی که علاقه‌مند به آثار هنری و NFTها می‌باشند.

برای فعالیت در این سایت کافی است ابتدا حساب کاربری ایجاد کنید و کیف پول خود را به این صرافی متصل کنید. بعد از اتصال کیف پول و مقداری اتریوم می‌توانید اقدام به خرید آثار هنری هنرمندان کنید.

Nifty Gateway با هنرمندان و برندهای برتر همکاری می‌کند تا مجموعه‌هایی از نسخه‌های محدود Nifties با کیفیت بالا را ایجاد کند که منحصراً در این پلتفرم موجود است. نیفتی با افرادی مانند هنرمند مشهور جهان مایکل کاگان همکاری کرده است. هر مجموعه در یک زمان خاص باز می‌شود و فقط برای مدت محدودی در دسترس خواهد بود. هدف نیفتی این است که هر 3 هفته یک بار آثار جدید انجام دهد. پس از بسته شدن یا فروختن افت اولیه یک مجموعه، شما فقط می‌توانید از آن مجموعه در بازار خرید کنید. Nifty Gateway همچنین یک بازار متمرکز و مبتنی بر دلار آمریکا برای خرید و فروش Nifties است. Nifty Gateway به شما این امکان را می‌دهد که Nifties خود را نمایش دهید و همچنین آنها را به کیف پول‌های خارجی بردارید یا Nifties را از کیف پول‌های خارجی به مجموعه خود واریز کنید.

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *