0

سریال نوبت لیلی

نوبت+لیلی

سریال نوبت لیلی محصول کشور ایران است. که در سال 1401 از شبکه خانگی پخش گردید. ژانر این سریال عاشقانه، فانتزی، معمایی و درام است.

به گزارش خوبو، کارگردانی و تهیه کنندگی این سریال را روح‌الله حجازی برعهده دارد و نویسندگی این سریال به صورت مشترک توسط مهدی شیرزاد، سروش چیت ساز و روح الله حجازی به نگارش درآمده است. این سریال از IMDB نمره 6.8 را کسب کرده است. 122 نفر به این سریال رای داده اند.

دانلود و خرید قانونی سریال نوبیت لیلی

قسمت ۱دانلود و خرید قانونی
قسمت ۲دانلود و خرید قانونی
قسمت ۳دانلود و خرید قانونی
قسمت ۴دانلود و خرید قانونی
قسمت ۵دانلود و خرید قانونی
قسمت ۶دانلود و خرید قانونی
قسمت ۷دانلود و خرید قانونی
قسمت ۸دانلود و خرید قانونی
قسمت ۹دانلود و خرید قانونی
قسمت ۱۰دانلود و خرید قانونی
قسمت ۱۱دانلود و خرید قانونی
قسمت ۱۲دانلود و خرید قانونی
قسمت ۱۳دانلود و خرید قانونی
قسمت ۱۴دانلود و خرید قانونی
قسمت ۱۵دانلود و خرید قانونی
قسمت ۱۶دانلود و خرید قانونی
قسمت ۱۷دانلود و خرید قانونی
قسمت ۱۸دانلود و خرید قانونی
قسمت ۱۹دانلود و خرید قانونی
قسمت ۲۰دانلود و خرید قانونی
قسمت ۲۱دانلود و خرید قانونی
قسمت ۲۲دانلود و خرید قانونی
قسمت ۲۳دانلود و خرید قانونی
قسمت ۲۴دانلود و خرید قانونی

عوامل و بازیگران سریال نوبت لیلی

روح الله حجازی کارگردانی و مهدی شیرزاد، سروش چیت ساز و روح الله حجازی نویسندگی سریال نوبت لیلی را بر عهده داشته اند.

بازیگرانی همچون حمید فرخ نژاد، مریلا زارعی، پردیس احمدیه، لادن مستوفی، امین شعرباف، گوهر خیراندیش، مسعود کرامتی، ساغر قناعت، فرزین محدث، نادر فلاح، مهران غفوریان، علی ثانی فر و… به ایفای نقش پرداخته اند.

موسیقی متن این سریال، اثری از بامداد افشار آهنگساز مطرح کشورمان است که می‌توانید برای دانلود آن به لینک زیر مراجعه کنید.

کارگردانروح الله حجازی
نویسندهمهدی شیرزاد
سروش چیت ساز
روح الله حجازی
بازیگرانحمید فرخ نژاد
مریلا زارعی
پردیس احمدیه
امین شعرباف
لادن مستوفی
گوهر خیراندیش
مینا جعفرزاده
مهران غفوریان
مسعود کرامتی
آهنگسازبامداد افشار
سال ساخت1400

خلاصه داستان سریال نوبت لیلی

لیلی کتابی را می یابد که داستانش دو قرن قبل در بالکان می گذرد و وقایع آن شباهت های بسیاری به سرگذشت خانواده‌ اش دارد. او باور دارد که رمزگشایی از این داستان، می تواند پرده از آن چه در گذشته بر مادر و خانواده‌اش گذشت بردارد و..‌. لیلی که اتفاقات شوم زمان کودکی‌اش را ناشی از نفرینی کهن می‌ داند، از طریق کتابی مرموز در می‌یابد که او و خانواده‌اش تاکنون در زمان و مکان‌ های موازی بسیاری زیسته‌ اند و…

نقد سریال نوبت لیلی

گلاره محمدی، منتقد سینما در خصوص این سریال نوشته است:

قصه سریال نوبت لیلی با نمایش کنجکاوی دخترکی آغاز می‌شود که در حالِ سرک کشیدن به کمدِ مادر است و با سر رسیدنِ او غافلگیر می‌شود. از همین لحظه تا قسمت پنجم شاهد ارتباط نزدیک میان دختر(در سن و سال و موقعیت‌هایی متفاوت) با مادرش (به همان نسبت و در شرایطی دیگر) در جهان‌های موازی هستیم.

در همین ارتباط در می‌یابیم همانگونه که نام خواهران لیلی (ترنم، ترمه و تارا) تناسبی با نام او ندارد، نقشی که لیلی در داستان ایفا می‌کند نیز به کلی متفاوت است؛ او قرار است از خلال وقایع مرموزی که از کودکی تابحال تجربه کرده و همچنین روایت‌هایی را که در کتابی به قلم هانیبال قیروانی (نوبت لی‌لی) خوانده، از آنچه بر خانواده‌اش گذشته رمزگشایی کند و با به سرانجام رساندن وضعیت نگارگری نیاکانش، نحوست را از خانه و خانواده‌اش دور کند.

نوبت لیلی

نکته‌ای که در این مجموعه در مقایسه با سایر عناصر از هماهنگی کمتری برخوردار است، بازیِ خواهران لیلی است. با پذیرش این نکته که قرار بر این بوده نقش پردیس احمدیه (لیلی) به‌عنوان شخصیت اصلی و پیش برنده داستان پررنگ‌تر از دیگر خواهرانش باشد، نمی‌توان ضعف سه بازیگر دیگر در ایفای نقش‌شان را توجیه کرد. اتفاقاً کنتراستی که می‌توانست میان شخصیت هریک از این چهار خواهر، وجود داشته باشد، منحصر به فرد بودن کاراکترِ لیلی و ارتباط ویژه اش با مادر را پذیرفتنی‌تر می کرد.

در میان بازیگران قطعاً حضور اثرگذار و کم نظیر مریلا زارعی را نباید از نظر دور داشت. او با نقش‌آفرینی میخکوب‌کننده‌اش در قسمت اول، ترکیبی از اقتدار و استیصالِ یک زن را به تصویر کشید و تماشاگر را به تحسین واداشت چنانکه با گذشت چهار قسمت از پخش نخستین قسمت و حضوری کوتاه تر در قسمت های بعدی، همچنان بر قله داستان ایستاده است. در کنار او حمید فرخ‌نژاد کوشیده نقش بازنده‌ای را به نمایش بگذارد که در زندگی زناشویی شکست خورده، مادرش به فراموشی دچار است و تنها دلخوشیِ او دختر کوچکش لیلی است.

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *