3

صرافی اوکی اکسچنج ok-ex.io؛ پلتفرم معامله ارزهای دیجیتال

صرافی اوکی اکسچینج ok-ex-io

صرافی اوکی اکسچنج محصول شرکت آماتیس کار خود را با سه نفر از علاقه مندان به برنامه نویسی وب آغاز کرد. حدود ۴ سال پیش با بالا رفتن تب و تاب خرید و فروش ارزهای دیجیتال و بیت کوین اقدام به ورود به این بازار پر فراز و نشیب کرده است.

صرافی اوکی اکسچنج معتبرترین صرافی ارزهای دیجیتال کار خود را از ابتدای سال 95 اغاز کرد. این شرکت با تمرکز بر روی مبادلات ارزهای دیجیتال نسبت به ارایه خدمات خرید بیت کوین، فروش بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال با قیمت لحظه ای و تحویل فوری باعث تحولی در بحث مبادلات ارز های دیجیتال شد.

شناسنامه صرافی اوکی اکسچنج

آدرس سایتok-ex.io
اینستاگرامokex.ir
تلگرامokexir
توئیترokexir
آپاراتokex
کاربریخرید و فروش ارز دیجیتال
ایمیل سایت[email protected]
تلفن پشتیبانی05137669298 و 09010947445 (9 صبح تا 5 عصر)
اپلیکیشناندروید

ویژگی های صرافی اوکی اکسچنج

کیف پول سخت افزاری ندارد
کیف پول دیجیتالیدارد
قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتالدارد
ابزار تحلیل قیمت ارزهای مختلفدارد
تنوع بالای ارزهای دیجیتالدارد
امکان معامله جفت ارزهادارد
اخباردارد
بلاگ آموزشیدارد

امکانات کاربری صرافی اوکی اکسچنج

پروسه احراز هویتدارد
تایید دو مرحله‌ایدارد
پشتیبانی مناسبدارد
اپلیکیشن اندرویددارد
اپلیکیشن آی او اِس ندارد
نسخه ویندوز ندارد
پشتیبانی از زبان های مختلف ندارد
واریز و برداشت ریالیدارد
درآمدزایی از سایتدارد
درصد مشارکت کاربر از درآمدزایی30% از کمیسیون

اوکی اکسچنج تریدر چیست و چگونه کار می کند؟

اوکی اکسچنج تریدر یک پلتفرم معاملاتی شخص به شخص است که به شما این امکان را می دهد که با دیگر خریداران و فروشندگان ارز های دیجیتال به معامله بپردازید؛ به نوعی این پلتفرم وصل کننده خریدار و فروشنده می باشد و خود نقشی در خرید و فروش ها ندارد.

برای معامله از کجا شروع کنم؟

برای شروع معامله در اوکی اکسچنج نیاز است که ثبت نام کنید و سپس ایمیل خود را تایید نمایید. معامله در اوکی اکسچنج به دو صورت امکان پذیر است، معامله فقط با ارزهای دیجیتال و معامله با ریال. در مورد اول شما نیاز به احراز هویت ندارید و بدون مشکل می توانید نسبت به خرید و فروش اقدام کنید،اما اگر قصد معامله با ریال را دارید باید نسبت به احراز هویت از بخش حساب > احراز هویت اقدام نمایید.

چگونه یک معامله باز کنم؟

شما برای شروع یک معامله نیاز به یک دارایی اولیه دارید، یعنی یا باید یک کوین به وب سایت واریز کنید و آن را بفروشید تا ریال یا دلار تتر بدست آورید یا باید از بخش کیف پول نسبت به واریز ریال اقدام نمایید و سپس از مشتریانی که فروشنده ارز دیجیتال هستند نسبت به خرید ارز دیجیتال اقدام نمایید.

سود صرافی از کجاست؟

سود صرافی از انجام یک معامله دریافت می شود. ثبت و حذف سفارش دارای کارمزد نمی باشد.

چگونه یک سفارش باز کنم؟

برای خرید یا فروش شما دو راه در پیش دارید: – معامله با قیمت حال حاضر بازار که لیست آن ها را می توانید در بخش لیست سفارشات مشاهده کنید؛ یا – معامله با قیمت پیش نهادی خود که باید مقدار و قیمت خود را مشخص کنید تا در زمان رسیدن به قیمت پشنهادی شما، یک فروشنده یا خریدار آن را قبول کرده و معامله شما صورت پذیرد.

چگونه می‌توانم سریع اقدام به خرید و فروش با قیمت حال حاضر بازار کنم؟

برای این کار نیاز است از بخش “قیمت بازار” با قیمت بازار اقدام نمایید؛ توجه داشته باشید با توجه به اینکه شما در این قسمت نسبت به خرید یا فروش از کل سفارشات ثبت شده اقدام می کنید، خرید یا فروش با قیمت میانگین محاسبه شده و به صرفه نخواهد بود.

چگونه یک سفارش دلخواه با قیمت ثابت ثبت کنم؟

برای این منظور کافی است از بخش بازار، بر روی گزینه قیمت ثابت کلیک کرده و پس از انتخاب نوع خرید یا فروش، با وارد کردن قیمت مورد نظر و مقدار مورد نظر خود، نسبت به ثبت سفارش اقدام کنید و منتظر بمانید که سفارش شما توسط یک کاربر دیگر قبول گردد. توجه داشته باشید لغو سفارش و ثبت آن شامل هزینه نمی باشد و شما می توانید قبل از قبول سفارش توسط کاربران دیگر، نسبت به لغو یا تغییر آن اقدام نمایید؛ همچنین برای اینکه سفارش شما انجام شود نیاز نیست که سیستم خود را روشن نگه دارید و سفارش شما خود به خود در صورت تایید توسط کاربران دیگر انجام خواهد شد. همچنین شما از این قسمت میتوانید در جهت حد سود هم استفاده کنید. تصور کنید من بیت کوین را در قیمت صد میلیون اکنون میخرم و سپس یک سفارش فروش با همان مقدار در قیمت صد و بیست میلیون ثبت میکنم ، زمانی که قیمت به صد و بیست میلیون برسد به صورت اتوماتیک من از بازار با سود خارج خواهم شد و بیست میلیون سود خواهم کرد.

بخش مدیریت ضرر چیست؟

فرض کنید که شما در قیمت 340 میلیون تومان یک عدد بیت کوین خریده اید و می خواهید زمانی که قیمت زیر 320 میلیون تومان رفت از بازار با 20 میلیون تومان ضرر خارج شوید. برای چنین کاری نیاز است که شما یک سفارش فروش مدیریت ضرر ثبت کنید و در بخش قیمت، قیمت 320 میلیون تومان را ثبت کنید. در قسمت ایستگاه می شود دو کار انجام داد: یا قیمت 320 میلیون تومان را ثبت کنید و یا قیمتی کمتر از آن. اگر قیمتی کمتر از آن ثبت کنید سفارش شما زودتر از بازار خارج خواهد شد و باعث می شود که شما با اطمینان کامل از بازار خارج شوید. همچنین برای خرید هم این عمل امکان پذیر است.

چگونه در این قسمت ثبت سفارش کنم؟

این بخش هم مثل قسمت های دیگر دارای گزینه هایی است، اما یک ورودی بیشتر دارد: ورودی ایستگاه: این گزینه تعیین میکند که شما در چه قیمت قصد دارید سفارش ثبت شده و سفارش شما وارد لیست سفارشات شود. فرض کنیم من هم اکنون دارای یک بیت کوین هستم و آن را در قیمت صد میلیون تومان قبلا خرید کرده ام، اما نمیدانم که بازار حتما صعود میکند، و همزمان نمیخواهم ارزش دارایی من کمتر از ۸۰ میلیون تومان شود یا به قولی تحمل ضرر بیشتر را ندارم؛ حالا من میتوانم در قیمت ۸۰ میلیون یک سفارش با ایستگاه ضرر ثبت کنم . بدین منظور زمانی که قیمت بازار به قیمت ۸۰ میلیون برسد، سفارش من در لیست سفارشات نمایش داده میشود و من میتوانم با حد ضرر تعیین شده، اقدام به خروج از بازار نماییم. جهت اطلاع بیشتر فیلم آموزشی این بخش را مشاهده نمایید.

کیف پول

کیف پول چیست؟

به صورت کلی شما در اوکی اکسچنج دارای یک کیف پول دیجیتالی برای همه ارز ها هستید که به آن کیف پول میگوییم. برای انجام یک معامله شما نیاز به دارایی اولیه دارید که بسته به نظر شما میتواند ریال یا ارز دیجیتال باشد.

چگونه می‌توانم دارایی خود را به اوکی اکسچنج واریز کنم؟

شما می توانید از منوی کیف پول وارد بخش واریز شوید؛ سپس با انتخاب ارز خود، کوین خود را به‌ آدرس نمایش داده شده ارسال کنید یا درصورتی که میخواهید کیف پول ریالی خود شارژ کنید به بخش کیف پول > حساب ریالی مراجعه کنید.

برداشت از کیف پول چگونه است؟

شما باید از طریق بخش برداشت، پس از تایید هویت و فعال سازی دو مرحله ای گوگل اقدام به ثبت سفارش برداشت نمایید. پس از تایید ایمیل ارسال شده از طرف سایت به شما، سفارش شما در صف ارسال قرار میگیرد و با توجه به توضیحات ارائه شده در همین قسمت، سفارش شما به آدرس یا حساب ارسالی، واریز خواهد شد.

تاریخچه برداشت یا واریز چیست؟

شما از منو کیف پول، می توانید به قسمت تاریخچه واریز و برداشت های خود مراجعه کرده، و ریز معاملات خود را بررسی نمایید.

چرا کیف پول من اجازه برداشت نمی‌دهد و دارای یک زمان مشخص برای فعالسازی است ؟

به جهت جلوگیری از سواستفاده افراد سودجو ، اوکی اکسچنج ممکن است به دلایل خاص ، کیف پول شما را برای مدت مشخصی که زمان آن در بالا مشخص شده است از برداشت شما جلوگیری نماید. این مشکل ممکن است به دلایلی نظیر خرید بیش از سقف مجاز ، بررسی مجدد احراز هویت شما و نیز توصیه های پلیس فتا مبنی بر عدم تسویه حساب سریع با مشتریان تازه وارد صورت پذیرد.

چگونه میتوان مقدار ریالی خود را بین دو پلتفرم اوکی اکسچنج و اوکی اکسچنج تریدر انتقال داد ؟

می توانید برای انتقال ریالی بین دو پلتفرم به بخش کیف پول اوکی اکسچنج قسمت انتقال ریالی مراجعه کنید.

چه کسانی می‌توانند حساب ریالی خود را در بخش اکسچنج شارژ کنند؟

تمامی کاربران اوکی اکسچنج ابتدا باید موجودی ریالی خود را شارژ کنند و سپس اقدام به خرید کنند

تاریخچه معاملات

چگونه سوابق معاملات خود را مشاهده کنم؟

به صورت کلی این کار از دو بخش قابل انجام است: از بخش بازار در زیر صفحه، می توانید تاریخچه معاملات خود را در بخش ۲۴ ساعت گذشته مشاهده نمایید و نیز می توانید از منو تاریخچه معاملات، نسبت به معاملات خود اگاهی کسب کنید.

خرید از سایت

اوکی اکسچنج چیست ؟

اوکی اکسچنج یک پلتفرم واسط پرداخت میان خریدار و فروشنده است. به شکلی که تمامی خرید ها و فروش ها با وب سایت انجام شده و با قیمت مشخص و لحظه ای در هر مقداری قابل انجام بوده و نیازی به انتظار برای قبول سفارش از سوی یک مشتری دیگر نمی باشد. به صورت کلی شما در آن با وب سایت اقدام به معامله خرید یا فروش می کنید.

چگونه در اوکی اکسچنج از سایت خرید کنم؟

جهت خرید از وب سایت حساب کاربری شما باید تایید شده باشد سپس می توانید از طریق منو تبادل ارز و تعیین کوین خود مراحل را به آسانی پیش بروید و با کیف پول ریالی خود پرداخت و کوین خود را دریافت کنید ( قبل از خرید کیف پول ریالی خود را شارژ کنید )

حداقل مبلغ خرید از سایت چقدر است؟

حداقل خرید از وب سایت با توجه به محدودیت های وب سایت های خارجی در زمان ارسال کوین یا تبدیل کوین “معادل تقریبی ۱۰ دلار به ریال” است که در زمان خرید اگر کمتر از آن باشد به شما پیام اخطار نمایش داده می شود.

روش های پرداخت وجه جهت خرید چگونه است؟

به طور کلی در اوکی اکسچنج تمامی خرید ها از طریق کیف پول ریالی قابل پرداخت می باشد . امکان پرداخت با درگاه فقط برای شارژ کیف پول ریالی است و سپس برای خرید پرداخت با کیف پول ریالی میسر می باشد.

مدت زمان ارسال کوین خریداری شده به کیف پول ما چقدر است؟

مدت زمان ارسال کوین ها به کیف پول شما ، به صورت آنی و پس از خرید می باشد اما به صورت کلی تمامی ارزهای دیجیتال جهت انجام پروسه تایید تراکنش در بلاک نیاز مند مدت زمان خاصی می باشند که این مورد می تواند از ۱ دقیقه تا ۲ ساعت یا بیشتر بسته به نوع کوین متفاوت می باشد، به صورت کلی می توانید، مراحل ارسال و لینک تراکنش را از طریق بخش “تاریخچه خرید” و فاکتور خود مشاهده و پیگیری نمایید.

اگر آدرس کیف پول خود را اشتباه وارد کنیم چه اتفاقی می افتد؟

به صورت کلی چندین مورد اشتباه در وارد کردن کیف پول امکان پذیر است ۱-کیف پول مربوط به کوینی غیر از کوین خریداری باشد که در این صورت سایت از ارسال آن امتنا میکند و جای نگرانی نیست ۲- کیف پول مربوط به کوین دیگری است اما سایت آن را ارسل کرده است توجه داشته باشید در برخی کوین ها نظیر لایت کوین و بیت کوین آدرس ها می توانید شبیه به هم باشد و ارسال صورت پذیرید در این حال اگر کوین از طریق وب سایت ارسال شده باشد دیگر امکان پیگیری میسر نیست و شما باید با شماره تراکنش خود به پشتیبانی والت یا اکسچنج خود پیگیری کنید ۳- آدرس درست است اما دیستیشن تگ یا ممو یا آدرس دوم را وارد نکردید در این چنین موارد کوین مورد نظر شما گم می شود و قابل پیگیری نیست.

چگونه میتوانم در مورد کوین ها اطلاعات کسب کنم؟

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد کوین ها می توانید از وبلاگ اوکی اکسچنج استفاده کنید یا هر چیزی که برای شما سوال ایجاد کرده است در گوگل سرچ کنید در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر میتوانید با ما در ارتباط باشید.

محدودیت خرید در اوکی اکسچنج در چه صورتی برداشته می شود ؟

در حال حاضر سقف واریز ریالی برای تمامی حساب کاربری ها پانزده میلیون تومان است درصورتیکه بیش از سقف خود ، واریزی داشته باشید کل کیف پول شما به مدت ۷۲ ساعت اجازه برداشت ندارد پس از اتمام این زمان سقف واریز و برداشت برای حساب کاربری شما نامحدود خواهد شد.

فروش به سایت

نحوه فروش به وب سایت چگونه است؟

جهت فروش بیت کوین یا هر ارز دیجیتالی به اوکی اکسچنج باید در سایت ثبت نام کنید و سپس از منوی \تبادل ارز\ و بر روی گزینه فروش به سایت کلیک کنید تا فروش به سایت فعال شود. فروش به سایت می تواند به دو صورت انجام شود 1- فروش از کیف پول خارجی: اگر بخواهید از کیف پول خارجی خود فروش ثبت کنید ابتدا باید مقدار را وارد کنید در مرحله بعد به شما آدرس کوین مورد نظر نشان داده میشود باید آدرس را در کیف پول خارجی خود جایگذاری و ارسال کنید سپس منتظر کانفرم شبکه باشید (نکات را در زمان فروش مطالعه کنید ) 2-فروش از کیف پول داخلی: اگر بخواهید از کیف پول داخلی فروش ثبت کنید باید حتما مقداری که ثبت می کنید با مقدار موجود در کیف پول داخلی تان برابر باشد وسپس تایید نهایی کنید.

آیا امکان لغو فروش پس از ارسال کوین به کیف پول شما برای فروش میسر است؟

خیر ! به دلیل اینکه تمامی کوین ها در قسمت فروش بلافاصله به دلار تبدیل می شود این امکان فراهم نیست.

حداقل مبلغ قابل فروش به وب سایت چقدر است؟

حداقل مقدار فروش به وب سایت برای ارزهای دیجیتال “معادل ۱۰ دلار به ریال” خواهد بود و دربخش فروش در صورتی که کمتر از آن وارد کنید پیام خطا و مبلغ قابل قبول را می توانید مشاهده کنید.

مدت زمان واریز وجه به حساب های ما چقدر است؟

مدت زمان واریز ریال به حساب شما بین ۲۴ الی ۴۸ ساعت در روزهای کاری بانک خواهد بود همچنین تاریخ و ساعت واریز به حساب شما از بخش تاریخچه فروش به سایت قابل پیگیری و مشاهده می باشد.

درخواست برداشت ریالی به چه حساب هایی میسر می باشد؟

امکان ارسال حواله به همه بانک های کشور و حساب های شخص تایید شده در سایت امکان پذیر می باشد ، جهت تسویه حساب ریالی باید شماره شبا خود را که بنام شخص شماست وارد کنید.

شماره شبا چیست و چگونه آن را بدست آوریم؟

شماره شبا کدی ۲۴ رقمی از اعداد است که تمامی حساب های بانکی کشور دارای آن می باشند و جهت تراکنش های بین بانکی استقاده می گردد شما با یک سرچ ساده در گوگل به این ترتیب مثال حساب شما برای بانک ملت است “تولید شبای بانک ملت” و پس وارد شدن به سایت بانک ملت با وارد کردن شماره حساب خود آن را دریافت کنید . همچنین می توانید با مراجعه به شعب حساب بانکی خود آن را دریافت کنید.

حواله پایا چیست؟

حواله پایا یک نوع از حواله بانکی است که برای تراکنش های بین بانکی صورت می پذیرد و امکان ارسال پول از یک بانک با یک بانک با نام دیگر را فراهم میکند گفتنی است درطول ساعات کاری بانک ها امکان ارسال این حواله میسر می باشد

کیف پول داخلی

کیف پول داخلی اوکی اکسچنج چیست؟

کیف پول داخلی اوکی اکسچنج این امکان را به شما میدهند که بدون محدودیت تمامی کوین هایی که قابل خرید و فروش در اوکی اکس هستند را نگهداری کنید و بدون هزینه اضافی و با اطمینان کامل و بدون ترس از تحریم به خرید و فروش بپردازید یا وجوه خود را برداشت کنید . توجه داشته باشید که استفاده و واریز و برداشت از این کیف پول کاملا اختیاری بوده و از امنیت بالایی برخوردار است . برداشت ها از “کیف پول داخلی اوکی اکسچنج ” آنی نیست و بین ۱-۲۴ ساعت زمان بر خواهد بود این مورد به دلیل استفاده از کیف پول های سرد به جهت امنیت بیشتر کاربران می باشد.

چه کوین هایی را میتوان در کیف پول داخلی نگه داری کرد؟

تمامی کوین هایی که در لیست خرید و فروش و کیف پول وجود دارد نظیر بیت کوین – اتریوم – ریپل و غیره را میتوان در کیف پول داخلی اوکی اکسچنج نگهداری کرد.

چگونه میتوان به کیف پول داخلی کوین اضافه کرد؟

از منوی”کیف پول”و “واریز” جلوی هر کوین و برداشتن آدرس و واریز مبلغ خود و ثبت آن میتوانید به کیف پول داخلی اضافه کنید.

آیا میتوان بدون محدودیت درخواست خروج ثبت کرد؟

بله این امکان میسر می باشد فقط باید حداقل میزان برداشت که در قسمت برداشت ذکر شده است را رعایت نمایید

امنیت کیف پول داخلی چگونه تضمین شده است؟

امنیت همیشه در اولویت اوکی اکسچنچ بوده و کیف پول مهمترین آن است . ما در اوکی اکسچنج تمامی مبالغ مشتریان را در کیف پول سرد و به صورت افلاین نگهداری می کنیم همچنین در بخش کد نویسی از جدید ترین روش ها با امنیت بالا استفاده کردیم که راه نفوذ را تا حد قابل قبولی غیر ممکن کرده است . از این جهت در جهت حفظ دارایی مشتریان اطمینان کامل میدهیم که بدون هیچ نگرانی می توانند از آن استفاده نمایند.

آیا نگهداری کوین در آن شامل هزینه است؟

خیر نگهداری کوین خود در اوکی اکسچنج شامل هیچ هزینه نگهداری نمی باشد.

مدت زمان دریافت کوین پس از ثبت درخواست خروج چقدر است؟

با توجه به اینکه ما جهت امنیت کاربران از کیف پول سرد استفاده می کنیم مدت زمان انجام سفارش خروج شما بین ۱ الی ۲۴ ساعت می باشد.

آیا میتوان کوین های کیف پول داخلی را فروخت یا تبادل کرد؟

بله این امکان از بخش تبادل ارز فراهم می باشد و در مراحل فروش کافی است “فروش از کیف داخلی “را انتخاب کنید و مراحل را ادامه دهید توجه داشته باشید که مبلغ وارد شده برای فروش باید با موجودی کیف پول شما برابر باشد.

چگونه میتوانم به تاریخچه واریز و برداشت کیف پول داخلی خود دسترسی داشته باشم ؟

از بخش منو و تاریخچه واریز و برداشت ریالی یا ارزی می توانید به تمامی درخواست های برداشت ، واریز و عملیات انجام شده بر روی کیف پول خود دسترسی داشته باشید.

چرا کیف پول من اجازه برداشت نمی دهد و دارای یک زمان مشخص برای فعالسازی است ؟

به جهت جلوگیری از سواستفاده افراد سودجو ، اوکی اکسچنج ممکن است به دلایل خاص ، کیف پول شما را برای مدت مشخصی که زمان آن در بالا مشخص شده است از برداشت شما جلوگیری نماید. این مشکل ممکن است به دلایلی نظیر خرید بیش از سقف مجاز ، بررسی مجدد احراز هویت شما و نیز توصیه های پلیس فتا مبنی بر عدم تسویه حساب سریع با مشتریان تازه وارد صورت پذیرد .

امنیت و پشتیبانی

چگونه به مجموعه اوکی اکسچنج اعتماد کنیم ؟

“مجموعه اوکی اکسچنج “با بیش از چند سال سابقه درخشان و خدمت رسانی به چندهزار مشتری جز برترین وب سایت ها در این حوزه به شمار می رود و با توجه به نکاتی که در ادامه ذکر می شود می توانید نسبت به ایمن بودن پرداخت وجه خود اطمینان حاصل کنید ۱- استفاده از درگاه بانکی جهت پرداخت که درزمان دریافت آن، برای هر وب سایت تایید صلاحیت و احراز محل سکونت و تاییدیه بانکی برای شخص درخواست کننده نیاز است ۲-تلفن ثابت محل کار در وب سایت ثبت شده است ۳- تلفن همراه ثبت شده در وب سایت ۴-بیش از 10000 نفر دنبال کننده واقعی در کانال تلگرام ۵-بیش از ۳سال حضور در این حوزه ۵-نمایش تبلیغات در برترین وب سایت خبری ارزهای دیجیتال و غیره.

از اطلاعات ما چگونه محافظت می شود؟

اطلاعات شما در اوکی اکسچنج با بروز ترین روش های کد نویسی به صورت هش ذخیره شده و از امنیت بالایی برخوادار است همچنین عکس های ارسالی شما جهت امنیت بیشتر به صورت افلاین نگهداری می گردد.

نیاز به پشتیبانی دارم از چه طریقی ممکن است؟

پشتیبانی همیشه از الویت های کاری ما بوده است واز این رو شما می توانید از طریق تماس تلفنی با شماره های داخل وب سایت و نیز چت آنلاین داخل وب سایت و همچنین بخش تیکت ها ، با ما در ارتباط باشید

ساعات کار پشتیبانی چگونه است؟

شنبه تا پنجشنبه از ساعت ۹ صبح الی ۱۲ شب و نیز ایام تعطیل به صورت تیکت در خدمت شما کاربران گرامی هستیم.

ساعات کار وب سایت چگونه است؟

امکان خرید و فروش ، ثبت درخواست واریز و برداشت در تمامی ساعات شبانه روز میسر می باشد

ورود و ثبت نام

چگونه ثبت نام من کامل می شود؟

برای ثبت نام نیاز به ایمیل دارید. پس از ثبت نام، یک ایمیل جهت تایید آن به شما ارسال می گردد و پس از دریافت کد تایید، شما می توانید وارد حساب کاربری خود شوید، اما برای واریز ریال نیاز به احراز هویت کامل خواهید داشت. درصورتی که اطلاعات هویتی به درستی وارد شود، و عکس هویتی شما مطابق با تصویر و خوانا باشد ، سپس سریعا تایید هویت می شوید و میتوانید اقدام به افزودن کارت بانکی به نام خود کنید؛ در صورتی که کارت بانکی به نام شما باشد و تایید گردد، امکان واریز ریال به وب سایت را دارا خواهید بود.

چگونه وارد حساب کاربری خود شوم؟

برای ورود به وب سایت پس از ثبت نام شما باید وارد حساب کاربری خود شوید؛ درصورتی که اطلاعات را درست وارد کنید، وارد حساب کاربری خود خواهید شد. اگر از شما درخواست کد دو مرحله ای می شود، باید آن را در کادر مورد نظر وارد نمایید.

رمز خود را فراموش کرده اید؟

از بخش ورود می توانید روی گزینه فراموشی رمز کلیک کنید و یک ایمیل برای شما ارسال می گردد که حاوی کد چند رقمی خواهد بود،توجه داشته باشید در صورت تغییر رمز حساب، امکان برداشت تا ۲۴ ساعت برای حساب شما غیر فعال می باشد.

چرا در زمان وارد کردن ایمیل در قسمت ثبت نام ارور عدم پشتیبانی از سرویس دهنده ایمیل نمایش داده می شود؟

به این دلیل که ایمیل به درستی وارد نشده است یا سرویس دهنده ایمیل پشتیبانی نمی شود ، لطفا از سرویس ایمیل های ذکر شده استفاده کنید gmail.com, yahoo.com

ورود دو مرحله گوگل یا تاییده گوگل

ورود دو مرحله برای چه استفاده می شود؟

ورود دو مرحله ای به شما این امکان را می دهد که در صورتی که رمز خود را از دست دهید، نگرانی ماهیت حساب خود را نداشته باشید؛ زیرا شخصی دیگر قادر به ورود به حساب کاربری شما نخواهد بود و حتما باید به گوشی شما و کد دو مرحله ای دسترسی داشته باشد.

کد تایید گوگل در کدام قسمت های وب سایت استفاده می شود؟

شما پس از فعال سازی آن در هر بار ورود نیاز به استفاده از آن را خواهید داشت؛ همچنین به جهت امنیت برداشت، حتما باید آن را فعال نمایید و در هر بار درخواست برداشت، از آن استفاده نمایید.

چگونه میتوان آن را غیر فعال کرد؟

شما می توانید از بخش امنیت حساب اقدام به غیر فعال سازی ورود دو مرحله ای خود نمایید؛ توجه داشته باشید در صورت غیر فعال سازی به مدت ۲۴ ساعت نمی توانید اقدام به برداشت کوین نمایید. ضمنا بدون فعال سازی مجدد امکان برداشت میسر نیست!

گوشی خود را گم کردید یا دسترسی ندارید؟

شما در زمان فعال سازی، یک کد بکاپ در یافت می کنید که باید حتما آن را جایی غیر از گوشی خود یادداشت و نگهداری کنید تا در صورت بروز چنین مشکلاتی اقدام به باز یابی نمایید و مجدد به حساب کاربری خود دسترسی داشته باشید. جهت این کار تنها کافی است با نصب مجدد نرم افزار و ورود به آن، از بخش add و سپس از شما درخواست یک نام می شود که می توانید نام وب سایت را وارد کنید و سپس کد بکاپ خود را وارد کنید و مجددا آن را فعال نمایید.

کد پشتیبان یا بکاپ ورود دو مرحله ای گوگل را گم کرده اید و به آن دسترسی ندارید؟

در این صورت پروسه بازگردانی آن پس از مراحل سخت گیرانه احراز هویت مجدد شما حداقل ۷ روز به طول می انجامد و پس از کارشناسی نسبت به غیر فعال سازی آن اقدام خواهیم کرد.

اطمینان دارید که کد وارد شده صحیح است اما سیستم به شما پیغام خطا نمایش می دهد؟

برای رفع این مشکل ساعت گوشی خود را در حالت اتوماتیک قرار دهید و یک بار وارد نرم افزار شوید و از بخش تنظیمات اقدام به بروز رسانی مجدد یا sync نمایید مشکل بر طرف می گردد. در صورت لزوم، یک بار گوشی خود را خاموش روشن نمایید.

آیا این نرم افزار بدون اینترنت هم کار می کند؟

بله؛ الگوریتم این نرم افزار بر اساس زمان کار میکند و نیاز به اینترنت ندارد.

احراز هویت

چرا احراز هویت نیاز است؟

به دلیل ارائه خدمات ارزهای دیجیتال در اوکی اکسچنج و ماهیت آن ها که می توانید برای جرایم زیادی مورد استفاده قرار گیرد و همچنین عدم سواستفاده کلاهبردارن اینترنتی که اقدام به دزدیدن اطلاعات کارت ها می کنند، نیاز است که هر فرد تنها با هویت و کارت بانکی خود اقدام به معامله و واریز و برداشت نمایید تا از این گونه مشکلات جلوگیری نماییم.

پروسه احراز هویت چقدر زمان میرد؟

احراز هویت در اوکی اکسچنج، در صورت ورود اطلاعات پایه درست به صورت اتوماتیک صورت میگیرد و در صورت بروز مشکل به کارشناس ارسال می گردد و در ساعات کاری بین ساعت 9 صبح الی 12 شب بررسی می گردد. به صورت کلی احراز هویت بیشتر از ۲۴ ساعت زمان نمی برد.

احراز هویت شما رد شد؟

به صورت کلی در صورت بروز دو مشکل احراز شما رد خواهد شد:

 • عدم همخوانی اطلاعات هویتی وارد شده در وب سایت با استعلام از ثبت احوال
 • عدم همخوانی یا وضوح عکس ارسالی تایید هویت

نظرات کاربران

 • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. رًا گفت:

  باسلام سبستم چندروزه قطع ونمیتوانم وارد بشم لطفا راهنمایی فرمایید.

  1. گویا چندروز سرورشون مشکل داشته اما برطرف شده مشکل

 2. پرویز گفت:

  من از قوانین مزخرف صرافی انتقاد دارم و میخوام با مدیریت درمیان بگذارم
  ۰۹۱۹۶۷۴۰۹۰۷