0

معرفی و دانلود رایگان فیلم «با شمارش سه» / On the Count of Three

فیلم «با شمارش سه»

به گزارش سایت خوبو، فیلم کمدی تلخ «با شمارش سه» اولین کار «جراد کارمایکل» هنرپیشه، کمدین و فیلم‌نامه‌نویس آمریکایی در مقام کارگردان است که در سال ۲۰۲۱ ساخته شده است. این فیلم در سبک برخی از آثار کارگردان «جیم جارموش» است و این داستان هیجان‌انگیز و غیرقابل پیش‌بینی به قلم «آری کاچر» و «رایان ولش» می‌باشد. ترکیب خوب دو بازیگر نقش اصلی فیلم نیز یکی از نکات مثبتی است که توجه منتقدان را به خود جلب کرده است. برای خواندن ادامه مطلب، با ما همراه باشید.

فیلم «با شمارش سه» / On the Count of Three
فیلم «با شمارش سه» / On the Count of Three

خلاصه فیلم

دو دوست صمیمی به نام‌های وال و کوین در حالیکه از زندگی ناامید هستند، قراری برای یک خودکشی دو نفره می‌گذارند.

سوالات مرتبط با زندگی

گاهی اوقات عجیب‌ترین فیلمها می‌توانند شما را شگفت‌زده کنند. دو دوست تصمیم می‌گیرند که به زندگی خود پایان دهند و برای یک خودکشی دونفره با هم بیرون می‌روند، اما قبل از اینکه ماشه را بکشند، تصمیم می‌گیرند از آخرین روز زندگیشان “لذت ببرند” و کارهای ناتمام را حل و فصل کنند. همانطور که روز می‌گذرد، درباره هر یک از آنها، دوستی آنها و دنیایشان بیشتر می‌فهمیم.

فیلم علاوه بر ارائه تفسیرهای اجتماعی شیطنت‌آمیز، سؤالات مرتبطی را دربارۀ جامعه مطرح می‌کند که ارزش پرسیدن دارد، حتی زمانی که پاسخ‌های واضحی برای آن سوالات وجود ندارد اما این فیلم دست از پرسشگری برنمی‌کشد. به عنوان مثال، چقدر سخت است که در مورد موضوعات نژادی به روشی مناسب صحبت کنیم؟ نادیده گرفته شدن چقدر رنج‌آور دارد؟ چرا اکثر متخصصان سلامت در مواجه با بیماریهای روانی اینقدر بی‌تفاوت برخورد می‌کنند؟

فیلم «با شمارش سه» محصول سال ۲۰۲۱ است
فیلم «با شمارش سه» محصول سال ۲۰۲۱ است

کاوش در دنیای درونی

«با شمارش سه» فیلمی درباره بدترین روز زندگی یک انسان است، اما از طرف دیگر فیلمی درباره دو شخصیت که یک روز را به عنوان آخرین روز بدشان تعریف کرده‌اند نیز می‌باشد که هم از نظر احساسی و هم از نظر داستانی، سرشار از پتانسیل است.

برخلاف سناریوی پایان جهان، پیمان خودکشی پایان فاجعه‌باری است که شما قاطعانه تصمیم می‌گیرید که آن را در آغوش بگیرید، و در عین حال، این پیمانی است که می‌توانید هر لحظه از آن عقب‌نشینی کنید. بنابراین، زمانی که با وال و کوین وقت می گذرانیم و با آنها آشنا می شویم، به عنوان یک مخاطب، نمی توانیم از راه حل نهایی آنها صرف نظر کنیم، اما در عین حال، به طرز وحشتناکی جذب آنها می‌شویم که وجودشان سرشار از چیزهایی همچون اضطرابی نهفته، احساس عذاب قریب‌الوقوع بواسطۀ پایان دادن به زندگی و آزادی عجیب و غریبی که ممکن است بدست بیاورند می‌باشد.

بازیگران اصلی فیلم، Jerrod Carmichael و Christopher Abbott هستند
بازیگران اصلی فیلم، Jerrod Carmichael و Christopher Abbott هستند

نتیجه‌گیری

این کمدی رفاقتی با طنزی سیاه به طرز شگفت‌انگیزی مفرح است. این فیلم داستانی نوآورانه و غافلگیرکننده دارد. استفاده بسیار مناسب از  قطعه موسیقی “آخرین راه حل” از گروه «پاپا روچ» در موسیقی متن نیز به زیبایی کار افزوده است.

جدول اطلاعات

عنوانبا شمارش سه / On the Count of Three
کارگردانJerrod Carmichael
بازیگرانJerrod Carmichael
Christopher Abbott
Tiffany Haddish
کشورکانادا
سال۲۰۲۱
مدت۸۶ دقیقه
امتیازIMDb ۶.۹/۱۰
Rotten Tomatoes ۸۶/۱۰۰

دانلود رایگان فیلم با شمارش سه / On the Count of Three

پوستر فیلم با شمارش سه
پوستر فیلم

منابع

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *