0

معرفی ارز دیجیتال اورای چین کوین ORAI

اورای کوین

پلتفرم اورای چین Orai یکی از پروتکل‌های مبتنی‌بر شبکه‌ای غیر‌متمرکز است که خدمات خود را در اوراکل به کاربران ارائه می‌دهد. اوراکل با پیروی از مباحث برنامه شتاب‌دهنده OraiChain برای نرم‌افزار‌های غیر‌متمرکز به نام DApps، در اورای‌چین نفوذ دارد.

کاربران می‌توانند با خرید توکن اختصاصی این پلتفرم به نام ارز Orai، چنین حرکتی را سرعت بخشیده و در روند رشد آن تاثیر‌گذار باشند. چنین پروژه‌ای ماموریت توسعه‌دادن زیر‌ساخت‌های آوانگارد لایه یک هوش مصنوعی و همچنین سرعت‌بخشیدن به آن را بر‌عهده دارد.

این پروتکل با برنامه‌ریزی‌هایی که دارد، می‌خواهد تمامی پروژه‌هایی که مبتنی بر برنامه‌های غیر‌متمرکز هستند را پیش‌بینی کرده و آن‌ها را روی شبکه خاص و به‌خصوصی قرار دهد. با توجه به اینکه این برنامه‌ها و همچنین پلتفرم اورای‌چین، به ‌صورت غیر‌متمرکز بوده و از طرف سیستم خاصی کنترل نمی‌شوند، کاربران و توسعه‌دهندگان آن می‌توانند با خریدوفروش ارز Orai، در این مسیر تاثیر مستقیم داشته باشند.

برخی از ویژگی‌های اورای چین کوین:

  • لایه 1 هوش مصنوعی با قابلیت همکاری بالا: اورای اکوسیستم و خدمات هوش مصنوعی خود را از طریق پروتکل‌ها و پل‌های انتقال خود به تمام شبکه‌های اصلی بلاکچین می‌آوریم. Oraichain Mainnet 2.0 در حال حاضر بلاک چین اکوسیستم هوش مصنوعی Oraichain است.
  • افزایش مقیاس با راه حل لایه 2: اورای خدمات و پروتکل‌های اوراکل خود را مانند VRF در یک زیرشبکه از طریق یک مجموعه لایه 2 سفارشی (برای AI Oracles و پروتکل های Oraichain)، که به شرکت کنندگان عمومی اجازه می‌دهد و ظرفیت تراکنش را افزایش می‌دهد، مقیاس می‌کند.
  • اجرای AI قابل تأیید و بدون اعتماد: اورای “اثبات صحت” و “اثبات اجرا” را برای هر محاسبات هوش مصنوعی طراحی و اجرا می‌کند. این نقش اساسی در توسعه AI Oracles برای بسیاری از قراردادهای هوشمند دارد.
  • پلتفرم داده‌های غیرمتمرکز و هوش مصنوعی: اورای هاب‌های مرتبط با داده و هوش مصنوعی را از طریق پلتفرم‌هایی مانند Data Hub یا AI Marketplace (و دیگر هاب‌های آینده) و پروتکل‌های استاندارد برای سازندگان به منظور ایجاد محیط‌های غیرمتمرکز برای Data Economy توسعه می‌دهد.
  • پروتکل‌های استاندارد برای کاربرد بالا: اورای ابزارها و پروتکل‌های توسعه استاندارد را برای توسعه دهندگانی مانند Cosmwasm IDE یا SDK و جعبه توسعه آینده برای پروژه‌های Dapps ،NFT ،Metaverse می‌سازد.

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *