0

معرفی برند اویشو oysho.com؛ سفارش از oysho ترکیه

خرید آنلاین از اویشو ترکیه oysho-store

ایشو oysho.com یک زنجیره مد پوشاک است که در سال ۲۰۰۱ تاسیس شد. این برند بر روی طراحی و تولید لباس‌های ورزشی و لباس‌های تفریحی تمرکز دارد.

برای تبلیغات در این صفحه و دریافت قیمت و جزییات با شماره 09122252370 در واتس اپ یا تلگرام تماس بگیرید.

oysho به عنوان یک بخش از گروه Inditex اسپانیا فعالیت می‌کند که با یک شبکه متمرکز با بیش از ۴۵۷ فروشگاه در بیش از ۴۰ کشور و همچنین یک فروشگاه آنلاین جهانی محصولات خود را به دوستداران برند خود عرضه می‌کند. دیگر برندهای این شرکت ماسیمو دوتی، زارا، استرادیواریوس و چندین برند دیگر می‌باشد.

محصولات اویشو شامل مجموعه های تخصصی هستند که برای ارائه حداکثر کارایی برای هر نوع فعالیت ورزش طراحی شده اند  و به دلیل استفاده از مواد با کیفیت بالا و طراحی طراحی دقیقی که دارند باعث تضمین دوام و  راحتی بیشتر می شود.

مرکز شرکت oysho در شهر توردرا (بارسلون) اسپانیا قرار دارد. مرکز مدیریت گروه Inditex نیز در شهر آرتئو (آ کورونیا) اسپانیا مستقر است.

اویشو در سال ۲۰۰۱ به عنوان نتیجه استراتژی تقسیم بندی بازار گروه Inditex تأسیس شد. پس از شروع به عنوان یک برند لباس زیر پوشیدنی معرفیشد و در عرض چند سال مجموعه‌ای از لباس‌های ورزشی را معرفی کردند که به عنوان خط اصلی تجاری آنها تبدیل شد.

طی سال ها اویشو به کشورهای مختلف دنیا سفر کرد و با باز کردن فروشگاه های بزرگ در شهرهای اصلی جهان مانند پاریس، لندن، استانبول و شانگهای، فعالیت خود را گسترش داد.

در سال ۲۰۱۱ اویشو فروشگاه آنلاین خود را در چند کشور راه اندازی کرد و در حال حاضر محصولات خود را در اکثر بازارها ارائه می دهد.

در سال ۲۰۲۲ اویشو به رشد حضور خود در دنیای دیجیتال ادامه داد و با ارائه Oysho Training  یک برنامه آموزشی رایگان برای فیتنس، یوگا و دویدن با جلسات برای همه سطوح مختلف ورزش  تعهد خود را نسبت به ورزش افزایش دادد. هدف این برنامه ارائه محتوای با کیفیت برای جامعه ورزشی این برند با استفاده از مربیان بین المللی است.

بیشتر بخوانید:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *