0

معرفی ارز دیجیتال پاندو Pando

ارز دیجیتال پاندو crypto pando

ارز دیجیتال پاندو به گونه ای طراحی شده است که روش جدیدی از فرهنگ پاداش را در محیط مرور ارائه می‌دهد. سکه پاندو PANDO به گونه ای طراحی شده است که به کاربران خود اجازه می‌دهد حداکثر مزایای مالی را با شفافیت و سطح حفاظت از حریم خصوصی که شایسته آن هستند، تجربه کنند. محصولات پاندو شامل مرورگر و پیام رسان از تغییرات مثبت در جهان پشتیبانی می‌کنند.

بازار ارزهای دیجیتال بسیار پرنوسان است، قبل از ورود به این بازار تحقیق کامل کنید.

پاندو Pando یک مرورگر وب 3.0 است که برای اندروید موجود است. ارز دیجیتال Pando یک مرورگر وب 3.0 است که دارای VPN رایگان، قابلیت‌های استخراج پاداش است. ارز دیجیتال پاندو Pando می‌تواند پاداش‌های مالی به کاربران خود بدهد. پاندو در نظر دارد در آینده با برنامه‌های سازگار با IPFS کار کند. امروز ارز دیجیتال پاندو Pando را بدست آورید و بخشی از انقلاب جدید آن شوید.

شناسنامه توکن پاندو

نامپاندو، Pando
اختصارPANDO
آدرس سایتpandobrowser.com
قراردادمشاهده
وایت پیپرمشاهده
توییترBrowserPando
تلگرامpando_browser
تعداد کل توکن‌ها2,000,000,000
استانداردERC20

کیف پول‌های پاندو

ارز دیجیتال پاندو براساس استاندارد ERC20 است و می‌توانید آن را در کیف پول های مطرح ارزهای دیجیتال به شرح زیر نگهداری کنید:

قیمت ارز دیجیتال پاندو

ارز دیجیتال پاندو در زنجیره خود 100,000,000 توکن دارد. حجم بازار پاندو در زمان نگارش این مقاله حدود 2 میلیون دلار است و این ارز دیجیتال را در رتبه 2991 بازار رمزارزها قرار داده است. اطلاعات کامل این ارز دیجیتال را می‌توانید در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.

نحوه خرید پاندو

توکن پاندو را می‌توانید از بهترین صرافی ارزهای دیجیتال به شرح زیر خریداری کنید:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *