0

دانلود آلبوم زیرا که می وزد از پیتر سلیمانی پور

آلبوم زیرا که می وزد از پیتر سلیمانی پور

آلبوم زیرا که می وزد اثری است از پیتر سلیمانی پور که به صورت رسمی در مرداد ۱۳۹۹ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی زیرا که می وزد اثری از پیتر سلیمانی پور است. این آلبوم، شامل ۸ قطعه موسیقی در سبک ساوندترک را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۴۰,۰۰۰ تومان است.

از میان فعالیت‌های پیتر سلیمانی پور طی ۱۵ سال اخیر می‌توان به سخنرانی‌های او در دانشکده موسیقی دانشگاه هنر تهران، اجراهای زنده، آهنگسازی برای فیلم و ساخت بیش از ۱۵۰ قطعه موسیقی و ضبط شماری از آن‌ها اشاره نمود. موسیقی این آلبوم مربوط به فریم ۲۱ از فیلم «۲۴ فریم» عباس کیارستمی است.

پیتر سلیمانی‌پور (متولد سال ۱۳۴۷ در شهر تهران – متوفی در تاریخ ۱۸ شهریور ۱۳۹۷) آهنگساز، نویسنده، نوازنده چیره‌دست سازهای بادی و گرافیست ایرانی-روسی بود. او از بهترین نوازندگان ساکسوفون و از موسیقی‌دانان مهم و تأثیرگذار جز و موسیقی تلفیقی و آنچه «جز ایرانی» نامیده می‌شود بود.

آهنگ های آلبوم زیرا که می وزد

زیرا که می وزد نام اثری است که توسط پیتر سلیمانی پور منتشر شده است. این آلبوم که شامل ۸ عدد قطعه موسیقی است در سبک ساوندترک منتشر شده است. این آلبوم توسط نشر هاشور منتشر و عرضه شده است.

#نام آهنگ
۱زیرا که می‌وزد (بخش ۱)
۲پایانه (آغازگه)
۳درآمیخته
۴صدای آفتاب
۵بخیر
۶پیش از آنکه بگویم
۷آیا درختان می دانند؟
۸زیرا که می‌وزد (بخش ۲)
آلبوم زیرا که می وزد از پیتر سلیمانی پور
آلبوم زیرا که می وزد از پیتر سلیمانی پور
آلبوم زیرا که می وزد از پیتر سلیمانی پور

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *