0

دانلود آلبوم رام از پیمان یزدانیان و حسام اینانلو

آلبوم رام از پیمان یزدانیان و حسام اینانلو

آلبوم رام اثری است بی کلام با نوازندگی پیانو توسط پیمان یزدانیان و کمانچه توسط حسام اینانلو که به صورت رسمی در بهمن ۱۳۹۴ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، رام اثری مشترک از پیمان یزدانیان و حسام اینانلو است. آلبوم رام دونوازی بداهه پیمان یزدانیان به عنوان نوازنده پیانو و حسام اینانلو به عنوان نوازنده کمانچه است. هر نوازنده سبک خاص خود را اجرا کرده و سازش از فرهنگ موسیقایی متفاوتی حرف زده و همنوازی این دو ساز به تلفیقی از موسیقی ایرانی و غربی رسیده است. کاری که در نوع خود بسیار نوگرا است. این قطعات تحت عنوان پروژه دیالوگ سال ۱۳۹۲ در تالار وحدت تهران روی صحنه رفتند و بهمن سال ۱۳۹۴ توسط نشر هرمس منتشر گردیدند. این آلبوم، شامل ۴ قطعه موسیقی در سبک تلفیقی را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۴۰,۰۰۰ تومان است.

آهنگ های آلبوم رام

رام نام اثری است که توسط پیمان یزدانیان و حسام اینانلو منتشر شده است. این آلبوم که شامل ۴ عدد قطعه موسیقی است در سبک تلفیقی منتشر شده است.

#نام آهنگمدت زمان
۱بداهه نوازی پیانو۱۴:۳۹
۲بداهه نوازی پیانو و کمانچه ۱۲۰:۰۹
۳بداهه نوازی پیانو و کمانچه آلتو۱۹:۱۹
۴بداهه نوازی پیانو و کمانچه ۲۰۵:۰۹
آلبوم رام از پیمان یزدانیان و حسام اینانلو

بیوگرافی پیمان یزدانیان

پیمان یزدانیان متولد سال ۱۳۴۷ در شهر تهران، آهنگساز و نوازنده پیانو و سازنده موسیقی متن فیلم است. او فراگیری پیانو را از ۶ سالگی آغاز کرد و پس از فارغ‌التحصیلی از دانشگاه صنعتی شریف در رشته مهندسی صنایع، فعالیت در زمینه موسیقی را به‌طور جدی ادامه داد. وی در سال ۱۳۷۷ موفق به کسب رتبه نخست در کنکور موزیکال فرانسه در رشته نوازندگی پیانو شد.

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *