0

معرفی ارز دیجیتال Qitmeer

ارز دیجیتال Qitmeer

شبکه Qitmeer زیرساخت شبکه پرداخت نسل جدید مبتنی بر فناوری BlockDAG است. پروتکل MeerDAG ضمن اطمینان از امنیت، عدم تمرکز و عدالت، TPS را بسیار بهبود می بخشد. POW الگوریتم‌های استخراج متنوعی را برای پشتیبانی از استخراج ترکیبی GPU و FPGA برای اطمینان از ثبات شبکه و توزیع عادلانه اتخاذ می‌کند. مکانیسم صدور دارایی دو لایه Meer_TOKEN نه تنها مقرون به صرفه نیست، بلکه در فرض اطمینان از تمرکززدایی کامل از زنجیره عمومی اساسی، از ارزش اولیه نیز برخوردار است. MeerDAG از Qitmeer، پروتکل اجماع مبتنی بر BlockDAG کاملاً بهینه شده، می‌تواند مقیاس پذیری بالایی را کسب کند، در حالی که امنیت و عدم تمرکز بالا را حفظ می‌کند.

به دلیل ناشناخته بودن این ارز، خرید و سرمایه گذاری بر روی آن را توصیه نمی‌کنیم.

کیف پول‌های مناسب برای نگهداری ارز دیجیتال Qitmeer

KAHF wallet: این کیف پول توسط تیم Qitmeer ساخته شده است و توسط سیستم عامل‌های اندروید و IOS پشتیبانی می‌شود. با مراجعه به وبسایت qitmeer.io می‌توانید این کیف پول نرم افزاری را دانلود کنید.

قیمت ارز دیجیتال Qitmeer

قیمت Qitmeer در زمان نگارش این مقاله 0.023506 دلار با حجم معاملات 24 ساعته 223،282 دلار است. Qitmeer در 24 ساعت گذشته 3.18٪ افت کرده است و در حال حاضر در رتبه 1029 در سایت کوین مارکت کپ قرار دارد. مقدار عرضه در گردش آن 200,551,810 سکه PMEER است و حداکثر منبع در دسترس نمی‌باشد.

صرافی‌های مناسب برای خرید ارز دیجیتال Qitmeer

برچسب‌ها:,

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *