0

معرفی ارز دیجیتال رمپ RAMP

ارز دیجیتال رمپ Ramp

رمپ دیفای RAMP DeFi یک پروتکل غیرمتمرکز است که قصد دارد پذیرش DeFi یا امور مالی غیرمتمرکز را با اجازه دادن به کاربران غیر اتریوم (ETH) برای اشتراک توکن‌ها در پلتفرم‌های ETH تقویت کند. در عین حال، کاربران اتریوم می‌توانند با پروتکل RAMP تعامل داشته و بازده خود را افزایش دهند. RAMP DeFi اجازه می‌دهد تا سرمایه سهام بلاکچین‌های غیر از استاندارد ERC-20 به یک استیبل کوین معروف به rUSD که در بلاکچین اتریوم صادر می‌شود، وثیقه شود.

بازار ارزهای دیجیتال بسیار پرریسک می‌باشد، قبل از ورود به این بازار تحقیق و بررسی کامل کنید.

نتیجه اصلی این، به حداکثر رساندن کارایی سرمایه در دارایی‌های دیجیتالی انباشته است، که در آن کاربران پاداش‌های استیکینگ را به دست می‌آورند، نقدینگی را از دارایی‌های سهام باز می‌کنند و جریان‌های بازدهی متعددی را به طور همزمان روی هم می‌گذارند. کاربرانی که از قبل در بلاکچین اتریوم استفاده می‌کنند، می‌توانند با واریز استیبل کوین‌های ERC20 خود در استخر نقدینگی eUSD RAMP، eUSD را ضرب کنند. این بدان معناست که دارندگان ruUSD و eUSD می‌توانند هر دو توکن را آزادانه مبادله، وام یا قرض کنند و به نوبه خود نقدینگی برای کاربران با سرمایه قفل شده در ترتیبات سهام ایجاد کنند. ایجاد RAMP به دلیل رشد سریع اقتصاد که تا سال 2021 از 300 میلیارد دلار فراتر رفته است، همراه با ناکارآمدی بازارهای اقتصادی در معرض خطر است.

بنیانگذاران RAMP چه کسانی هستند؟

RAMP توسط Lawrence Lim و Loh Zheng Rong تأسیس شد. قبل از RAMP، لیم رئیس رشد بین المللی در IOST بود و فروش جهانی را در TradeGecko انجام می‌داد. او همچنین مسئول ادغام و تملک در KPMG Corporate Finance LLC و مدیریت دارایی در JP Morgan Chase & Co بود. لیم در دانشگاه فنی نانیانگ تحصیل کرد و مدرک لیسانس بازرگانی در بانکداری و امور مالی را با افتخارات درجه یک گرفت.

Loh Zheng Rong یکی از بنیانگذاران NOX Pte Ltd و مشاوره بلاکچین در Merkle Ventures LLP بود. او همچنین مدیر ارشد نوآوری در رسانه 2359 و همچنین مشاور ارشد ICONIC Partners بود. او همچنین مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران Toucanapp Pte Ltd بود. او دارای مدرک لیسانس مدیریت بازرگانی (B.B.A) در مدیریت ثروت مالی از دانشگاه مدیریت سنگاپور است.

چه چیزی RAMP را منحصر به فرد می‌کند؟

برای تقویت کارآمد مبادلات توکن بین سیستم‌های بلاکچین، شبکه از طرح‌های روشن/خارج از رمپ نقدینگی بهره می‌برد. در این چارچوب، توکن‌هایی که از استاندارد غیر اتریوم استفاده می‌کنند، ابتدا به استیبل کوین‌هایی به نام rUSD برای استفاده در بلاکچین اتریوم تبدیل می‌شوند. استیبل کوین‌های مبتنی‌بر ERC-20 نیز می‌توانند برای استفاده در استخر نقدینگی Ramp DeFi به eUSD تبدیل شوند. دارندگان rUSD توانایی استفاده از وجوه قفل شده در بلاکچین‌های غیر اتریوم و همچنین توانایی استفاده از استیبل کوین‌های کاملاً وثیقه شده و کسب مشوق‌های سهام پس از تبدیل را دارند. دارندگان eUSD از وام دادن به ثروت دیجیتال خود و همچنین فرصتی برای ارائه نقدینگی در پروتکل‌های DeFi سود کسب می‌کنند.

شناسنامه توکن رمپ

نامرمپ، RAMP
اختصارRAMP
آدرس سایتrampdefi.com
رتبه۵۶۳
توییترRampDefi
تلگرامrampdefiofficial
استانداردERC20
قراردادمشاهده
حجم بازار۱۱۷ میلیون دلار

کیف پول‌های توکن رمپ

توکن رمپ براساس استاندارد ERC20 شبکه اتریوم ساخته شده است. بنابراین تمام کیف پول‌هایی که از اتریوم پشتیبانی می‌کنند قابلیت پشتیبانی از توکن رمپ را نیز دارند.

قیمت توکن رمپ

ارز دیجیتال رمپ در زنجیره خود 1,000,000,000 توکن دارد. حجم بازار توکن رمپ در زمان نگارش این مقاله حدود ۱۱۷ میلیون دلار است و این ارز دیجیتال را در رتبه ۵۶۳ بازار رمزارزها قرار داده است. اطلاعات کامل این ارز دیجیتال را می‌توانید در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.

نحوه خرید توکن رمپ

ارز دیجیتال توکن رمپ را می‌توانید از صرافی‌های زیر خریداری کنید:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *