0

دانلود آلبوم احساس رهایی از رسول بهداد و مصباح قمصری

آلبوم احساس رهایی از رسول بهداد و مصباح قمصری

آلبوم احساس رهایی اثری است بی کلام از رسول بهداد با آهنگسازی و تنظیم مصباح قمصری که به صورت رسمی در شهریور ۱۴۰۲ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی احساس رهایی اثری از رسول بهداد و مصباح قمصری است. این آلبوم شامل ۹ قطعه موسیقی در سبک تلفیقی را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۱۳۰,۰۰۰ تومان است.

آلبوم «احساس رهایی» اثری بی کلام در ژانر موسیقی تلفیقی است که به آهنگسازی مصباح قمصری و نوازندگی سازهای کوبه‌ای رسول بهداد در ۹ تک آهنگ منتشر شده‌اند.

آهنگ های آلبوم احساس رهایی

احساس رهایی نام اثری است که توسط رسول بهداد و مصباح قمصری منتشر شده است. این آلبوم که شامل ۹ عدد قطعه موسیقی است در سبک تلفیقی منتشر شده است.

#نام آهنگ
۱حلقه سودا
۲ضربی والا
۳نی نوای من
۴فرشته
۵گرفت و گیر
۶مرز
۷سوگ
۸رویای دوردست
۹رنگین کمان

بیوگرافی مصباح قمصری

مصباح قمصری متولد سال ۱۳۶۵ و فارغ التحصیل هنرستان عالی و دانشگاه موسیقی است. وی مبدع ساز بم کمان (کمانچه کنترباس) و تفکر باس نوازی در موسیقی سنتی ایرانی است. از پژوهش‌های وی می‌توان به تلفیق هارمونی باس موسیقی‌های روز غربی با موسیقی ایرانی (آلبوم تنیده در خطوط موازی) و نمادشناسی موسیقایی (پروژه لمس) اشاره کرد.

مصباح قمصری در بیش از هفتاد فیلم و سریال به آهنگسازی و همکاری پرداخته است. همچنین با گروه‌هایی مانند: سرمد، اشتیاق، کامه راتا، شمس، ارکستر بادی تهران، کوارتت کمان، همنوازان حصار و … نیز همکاری داشته است. وی در آلبوم های نقش خیال، شور پریشانی، سرو روان، صدای سخن عشق، جام الست، تکه های بریده شده، آوار حلقه، سخنی نیست، چه آتش ها و… نیز حضور داشته است.

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *