1

معرفی و دانلود انیمه سریالی «سرگذشت رگناروک» / Record of Ragnarok

معرفی و دانلود انیمه سریالی «سرگذشت رگناروک» / Record of Ragnarok

به گزارش سایت خوبو، «سرگذشت رگناروک» یک مجموعه مانگای ژاپنی محصول ۲۰۲۱ بر اساس مانگایی به همین نام نوشتۀ مشترک «شینیا اوممورا» و «تاکومی فوکوی» و تصویرگری «آجیچیکا» در سال ۲۰۱۷ است. ماجرای این انیمه سریالی در دنیایی اتفاق می‌افتد که خدایان در تلاش برای جلوگیری از پایان جهان، تصمیم به جنگ علیه بشریت گرفته‌اند. هر دو طرف در نبردی سهمگین تا پای جان ‌می‌جنگند و نتیجه این نبردها، سرنوشت جهان را رقم خواهد زد.

دانلود رایگان انیمه «سرگذشت رگناروک»

درباره انیمه «سرگذشت رگناروک»

این مجموعه، داستان گروهی از انسان‌ها و خدایان را دنبال می‌کند که برای نبرد نهایی آماده می‌شوند و هر کدام انگیزه‌های خود را برای شرکت در آن دارند. جنگ‌ها از لحاظ بصری خیره‌کننده هستند و هر مبارز، مهارتها و توانایی های منحصر به فرد خاص خود را دارد. این سریال مملو از فضای اکشن، درام و تعلیق داستانی است.

«سرگذشت رگناروک» / Record of Ragnarok
«سرگذشت رگناروک» / Record of Ragnarok

شخصیت‌ها

یکی از نقاط قوت «سرگذشت رگناروک»، شخصیتهای متنوع و پرورش‌یافته آن است. شخصیت‌های انسانی مرتبط با توانایی‌های انسانی هستند، در حالی که خدایان به عنوان موجوداتی قدرتمند و توانا به تصویر کشیده می‌شوند. طراحی شخصیت‌ها عالی است و روابط بین آنها به داستان عمق و معنا می‌بخشد.

سبک هنری و موسیقی

این سریال با رنگ‌های سرزنده و طراحی شخصیت‌های پرجزئیات، به همه چیز جان می‌بخشد. سکانس‌های اکشن به خوبی طراحی شده‌اند و مملو از تصاویری تاثیرگذار می‌باشند. استفاده از قطعات کلاسیک و ارکستری در موسیقی متن «سرگذشت رگناروک»، به بار حماسی سریال م‌ افزاید و حسی جاودانه به آن می بخشد.

مضامین اصلی

یکی از موضوعات اصلی «سرگذشت رگناروک»، ایده سرنوشت در مقابل اراده آزاد است. این مجموعه تلویزیونی، سوالاتی را در مورد اینکه آیا نتیجه نبردها از پیش تعیین‌شده است یا اینکه مبارزان قدرت تغییر سرنوشت خود را دارند، می‌پرسد. همچنین مفهوم قدرت و عواقب سلطه‌گری را مورد کنکاش قرار می‌دهد.

به طور کلی مانگا چیست و چرا اینقدر طرفدار دارد؟

مانگا شکلی از کمیک‌های ژاپنی است که هم در ژاپن و هم در سراسر جهان محبوبیت گسترده‌ای دارد. سبک ویژه و داستان‌سرایی مانگا، مخاطبان در هر سنی را مجذوب خود می‌کند و در واقع بخشی مهم از فرهنگ و تاریخ ژاپن می‌باشد.

محبوبیت مانگا در ژاپن ناشی از عوامل متعددی است که یکی از آنها مقرون به صرفه بودن آن است. برخلاف دیگر اشکال سرگرمی، تهیه مجلات مانگا ارزان و برای بسیاری از مخاطبان به راحتی قابل دسترسی است. ژانر مانگا طیف وسیعی از ژانرهای گوناگون جمله اکشن، ماجراجویی، عاشقانه و کمدی را در بر می‌گیرد که به نوبه خود در جلب قشرهای مختلف از جامعه نقش مهمی دارد.

«سرگذشت رگناروک» / Record of Ragnarok
«سرگذشت رگناروک» / Record of Ragnarok

تاریخچه کوتاه مانگا

ریشه‌های مانگا به قرن‌ها پیش برمی‌گردد، زمانی که طومارها، داستان‌ها را روایت و اتفاقات ژاپن را به تصویر می‌کشیدند. اما اواخر دهه ۱۸۰۰ بود که مانگا به آنچه امروز است تبدیل شد. اصطلاح «مانگا» برای اولین بار در اواخر قرن ۱۸ برای توصیف طرح‌های طنز مورد استفاده قرار گرفت و در پایان قرن ۱۹ بود که مانگا به عنوان نوعی سرگرمی به شهرت رسید. اولین مجلات مانگا در اوایل قرن ۲۰ وارد قفسه‌ها شد و از آن زمان، مانگا یکی از اصلی‌ترین مجلات فرهنگ عامه ژاپنی می‌باشد.

جدول اطلاعات

عنوانسرگذشت رگناروک / Record of Ragnarok
ستارگانکلن گاف
میوکی کوروساوا
ساواشیرو
ژانرانیمیشن
اکشن
ماجراجویی
کشورژاپن
سالاز ۲۰۲۱ تاکنون
امتیازIMDb ۶.۳/۱۰

منابع

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. BLACKHEROs84 گفت:

    آیا سایت شما بدون سانسور یا سانسور شده قرار داده است؟