0

معرفی ارز دیجیتال رنزو RENZO

ارز دیجیتال رنزو Renzo یک توکن Liquid Restaking (LRT) و مدیر استراتژی است که هدف آن این است که به عنوان رابطی برای اکوسیستم EigenLayer عمل کند. پلتفرم Renzo طوری طراحی شده است که بازدهی بالاتری نسبت به استیکینگ سنتی ETH ارائه دهد. این امر با ایمن سازی خدمات معتبر (AVS) و ساده کردن فرآیند سهام برای کاربران نهایی امکان پذیر شده است. روش دیگر، رنزو همچنین استفاده گسترده‌تر از چارچوب EigenLayer را تقویت می‌کند. 

رنزو که به عنوان یک پلتفرم مشتق مایع عمل می‌کند، مستقیماً با EigenLayer تعامل دارد. این همکاری یک روش کارآمد را برای کاربران ارائه می‌دهد تا در فعالیت‌های بازسازی مجدد شرکت کنند. علاوه بر این، به عنوان نقطه ورودی برای تامین نقدینگی در سهام بندی عمل می‌کند و به کاربران اجازه می‌دهد دارایی‌های سهام خود را به شکل نقد تبدیل کنند. این ویژگی به افراد امکان می‌دهد به سیستم‌های مالی غیرمتمرکز (DeFi) بپیوندند و همچنان از سهامداری درآمد کسب کنند.

پس از واریز اتریوم یا هر توکن Liquid Staking پشتیبانی شده (LST)، پلتفرم مقدار معادل ezETH، توکن ریستینگ مایع رنزو را صادر می‌کند. توکن ezETH نشان دهنده موقعیت استیک شده کاربر است که در طول زمان پاداش جمع می‌کند. با توجه به Whitepaper، رنزو قصد دارد حمایت خود را برای انواع LSTها گسترش دهد.

طبق گزارش‌ها، رنزو از یک سیستم پیشرفته قراردادهای هوشمند استفاده می‌کند که می‌توان آن‌ها را برای برآورده کردن نیازهای در حال تحول زنجیره بلوکی و جوامع در حال تنظیم تنظیم کرد. راه‌اندازی اطمینان حاصل می‌کند که رنزو با ویژگی‌های جدید در پروتکل EigenLayer به‌روز می‌ماند و دسترسی خود را به شبکه‌های لایه ۲ افزایش می‌دهد. علاوه بر این، رنزو با Connext و Chainlink همکاری هایی ایجاد کرده است که ظرفیت عملیاتی آن را در چندین شبکه بلاک چین افزایش می دهد. این مشارکت ها به کاربران امکان می دهد تا در شبکه های مختلف لایه 2 مجدداً اشتراک گذاری کنند. طبق پروژه، برای رشد و سهولت استفاده در آینده پلتفرم ها حیاتی است.

توکن REZ در پروتکل رنزو هم به عنوان توکن ابزار و هم به عنوان توکن حکومتی عمل می‌کند.

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *