0

دانلود آلبوم ضمانتنامه آهو از رضا دبیری نژاد و تینا میرکریمی

آلبوم ضمانتنامه آهو از رضا دبیری نژاد و تینا میرکریمی

آلبوم ضمانتنامه آهو اثری است با روایت‌گری رضا دبیری نژاد با خوانش تینا میرکریمی که به صورت رسمی در مهر ۱۴۰۲ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفته است.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی ضمانتنامه آهو اثری از رضا دبیری نژاد و تینا میرکریمی است. این آلبوم شامل ۸ عدد قطعه موسیقی در سبک داستان را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۱۰,۰۰۰ تومان است.

این کتاب صوتی شامل هشت قطعه موسیقی و برگرفته از داستان عامیانه ضمانت آهو توسط امام رضا (ع) است که با خوانش و تدوین تینا میرکریمی و تصویرگری مهدی تمیزی به سرانجام رسیده و در دسترس مخاطبان قرار گرفته است.

ضمانت‌نامه آهو هشت روایت از هشت زن است که نام هر یک از آن‌ها آهو است و در مواجهه با اعتقادی به نام امام هشتم (ع) روایتی را تولید کرده‌اند. اساس این روایت‌ها، عشق و ارادت مردم ایران به امام رضا (ع) در زمان‌ها و مکان‌های مختلف است. این اثر در زمان چاپ فیزیکی توانست در یازدهمین دوره جشنواره کتاب سال رضوی برگزیده شود. از رضا دبیری‌نژاد که رئیس اداره موزه ملی ملک است، آثار دیگری از جمله «موزه‌خوانی»، «موزه، ویترین، پنجره، آینه» شامل مقالات و «تهران به روایت موزه‌ها» منتشر شده است.

آهنگ های آلبوم ضمانتنامه آهو

ضمانتنامه آهو نام اثری است که توسط رضا دبیری نژاد و تینا میرکریمی منتشر شده است. این آلبوم که شامل ۸ عدد قطعه موسیقی است در سبک داستان منتشر شده است.

#نام آهنگ
۱ضمانتنامه آهو ۱
۲ضمانتنامه آهو ۲
۳ضمانتنامه آهو ۳
۴ضمانتنامه آهو ۴
۵ضمانتنامه آهو ۵
۶ضمانتنامه آهو ۶
۷ضمانتنامه آهو ۷
۸ضمانتنامه آهو ۸

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *