0

دانلود آلبوم Umbrella از رضا پناهی

آلبوم Umbrella از رضا پناهی

آلبوم Umbrella اثری است بی کلام از رضا پناهی که به صورت رسمی در مهر ۱۴۰۰ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی Umbrella اثری از رضا پناهی است. این آلبوم شامل ۶ قطعه موسیقی در سبک الکترونیک را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۳۹,۰۰۰ تومان است.

رضا پناهی درباره اثر خود می‌گوید:

“من از ابتدا علاقه زیادی به موسیقی غربی و الکترونیک داشتم و همیشه به دنبال پیاده کردن ایده‌هایم و صداهای جدیدی که می‌ساختم در پروژه‌ها و سفارشاتی که از خواننده‌های برند و غیر برند داشتم، بودم. اما همیشه مشکل عدم تطابق با مارکت وجود داشت و این موضوع از ابتدا برایم مسئله شده بود تا اینکه خودم بر اساس تجربیاتی که کسب کردم و علایقی که نسبت به موضوعات خاصی داشتم، تصمیم گرفتم که شروع به ساختن قطعات بی‌کلامی کنم که هر اثر در شرایطی خاص و با ایده‌هایی مجزا ساخته شد.

به طور مثال آهنگ Her eyes رو بعد از اتمام رمان چشمهایش استاد بزرگ علوی با الهام از این رمان زیبا ساخته‌ام و یا آهنگ Space را با الهام از خاطرات کودکی خود که ساعت‌ها به آسمان خیره می‌شدم و با افکاری که نسبت به فضا داشتم ساختم که این ترک‌ها در طول دو سال ساخته شدند و در نهایت آلبوم چتر Umbrella را تشکیل دادند. من با این آلبوم دو هدف اساسی رو دنبال میکنم: اول تبدیل خاطرات و احساسات شخصی خودم به موزیک که حرفه اصلی من است و دوم وارد شدن به به عرصه بین‌المللی و رقابت در مارکت‌های خارجی دیگر  که هدف بلندمدت من است. Umbrella شروعی برای این ماجراست.”

آهنگ های آلبوم Umbrella

Umbrella نام اثری است که توسط رضا پناهی منتشر شده است. این آلبوم که شامل ۶ عدد قطعه موسیقی است در سبک الکترونیک منتشر شده است.

#نام آهنگ
۱Space
۲Hell Gate
۳Superman
۴Umbrella
۵Her Eyes
۶Remebrance
آلبوم Umbrella از رضا پناهی

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *