0

دانلود آلبوم به یاد استاد علی اکبر شهنازی از صهبا مطلبی و پژمان حدادی

آلبوم به یاد استاد علی اکبر شهنازی از صهبا مطلبی و پژمان حدادی
بازدید 480

آلبوم به یاد استاد علی اکبر شهنازی اثری است بی کلام حاصل دونوازی پژمان حدادی نوازنده تمبک و صهبا مطلبی نوازنده تار که به صورت رسمی در سال ۱۳۹۱ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی به یاد استاد علی اکبر شهنازی توسط صهبا مطلبی و پژمان حدادی منتشر شد. این آلبوم شامل ۲۲ قطعه موسیقی در سبک کلاسیک ایرانی را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۷۶,۰۰۰ تومان است.

این مجموعه شامل خاطرات استاد علی اکبرخان شهنازی به  زبان خودش و اجرای تار صهبا مطلبی در آواز ابوعطا و دستگاه شور است. در دفترچه‌ سی‌دی به قلم صهبا مطلبی آمده است:

“هفت ساله بودم که استاد علی اکبرخان شهنازی به سن هشتاد و هشت سالگی روی در نقاب خاک کشید. هیچگاه ایشان را زیارت نکرده و از مکتب آموزششان بهره‌ای نجستم. اما بازتاب پُرسوز و حرارت تلاش هفتادساله استاد از نسلی به نسل دیگر منتقل شد و گذاری بر روح و جان شیوه من نیز کرد. شورانگیزی نواختنش، سلطنت پُرقدرت وجودش و تجسم بی‌رنگی حضورش، با اشواق بی‌وقفه استاد حسین علیزاده و همیاری دوست و همکار عزیزم پژمان حدادی همراه شد و من را بر آن داشت که به‌ یاد این استاد بی‌بدیل هدیه‌ای به علاقه‌مندان هنر ناب سرزمین مان تقدیم کنم. یادش گرامی و روانش شاد باد.”

آهنگ های آلبوم به یاد استاد علی اکبر شهنازی

به یاد استاد علی اکبر شهنازی نام اثری است که توسط صهبا مطلبی و پژمان حدادی منتشر شده است. این آلبوم شامل ۲۲ عدد قطعه موسیقی است که در سبک سنتی و کلاسیک ایرانی منتشر شده است. این آلبوم توسط موسسه فرهنگی هنری ماهور منتشر و عرضه شده است.

#نام آهنگ
۱خاطرات استاد علی اکبر شهنازی (آواز ابوعطا)
۲پیش درآمد ابوعطا
۳درآمد ابوعطا
۴چهارمضراب ابوعطا
۵حجاز
۶چهارمضراب ابوعطا
۷مثنوی ابوعطا
۸رنگ ابوعطا
۹خاطرات استاد علی اکبر شهنازی (دستگاه شور)
۱۰پیش درآمد شور
۱۱درآمد شور
۱۲مقدمه‌ کرشمه
۱۳کرشمه
۱۴رهاب
۱۵اوج
۱۶شور پایین دسته و کرشمه
۱۷چهارمضراب شور
۱۸رضوی و مقدمه‌ گریلی
۱۹گریلی
۲۰حزین و فرود
۲۱رنگ شور
۲۲خاطرات استاد علی اکبر شهنازی

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *