0

دانلود آلبوم در رگ تاک از سیامک جهانگیری و نبیل یوسف شریداوی

آلبوم در رگ تاک از سیامک جهانگیری و نبیل یوسف شریداوی

آلبوم در رگ تاک اثری است با همنوازی دف و نی و بندیر و دهل سیامک جهانگیری و نبیل یوسف شریداوی که به صورت رسمی در پاییز ۱۳۹۶ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی در رگ تاک اثری مشترک از سیامک جهانگیری و نبیل یوسف شریداوی است. این آلبوم، شامل ۱۲ قطعه موسیقی در سبک کلاسیک ایرانی را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۴۸,۰۰۰ تومان است.

آهنگ های آلبوم در رگ تاک

در رگ تاک نام اثری است که توسط سیامک جهانگیری و نبیل یوسف شریداوی منتشر شده است. این آلبوم شامل ۱۲ عدد قطعه موسیقی است که در سبک سنتی و کلاسیک ایرانی منتشر شده است. این آلبوم توسط نشر موسیقی نوفه منتشر و عرضه شده است.

#نام آهنگ
۱روان
۲از پی
۳کردانه (بر اساس نغمه کردی)
۴در حلقه
۵نی تنها
۶چرخان
۷نی تنها
۸سرخوش
۹نی تنها
۱۰بدرقه
۱۱نی تنها
۱۲بی واژه
آلبوم در رگ تاک از سیامک جهانگیری و نبیل یوسف شریداوی
آلبوم در رگ تاک از سیامک جهانگیری و نبیل یوسف شریداوی
آلبوم در رگ تاک از سیامک جهانگیری و نبیل یوسف شریداوی
سیامک جهانگیری و نبیل یوسف شریداوی

بیوگرافی نبیل یوسف شریداوی

نبیل یوسف شریداوی متولد ۱۳ فروردین ۱۳۵۹ در شهر آبادان،  دف را نزد نیما مالکی زاده آغاز کرد. از سال ۱۳۷۹ گروه کوبه‌ای “اَتانین” را با تعدادی از هنرجویان خود تشکیل داد و با این گروه اجراهایی در سطح استان و جشنواره‌های محلی داشت.

در سال ۱۳۸۴ در جشنواره موسیقی جوان و در سال ۱۳۸۵ و ۱۳۸۶ در جشنواره دف نوازی نوای رحمت کردستان در تکنوازی دف حائز رتبه گردید. در جشنواره‌های متعدد موسیقی شرکت جسته است و همچنین کنسرت‌های متعددی را با گروه‌های موسیقی در داخل و خارج از کشور اجرا نموده است.

‎همراهی وی با موسیقیدان خبره، آهنگساز و نوازنده تار کشور، “محمدرضا لطفی” در شهرهای کرمانشاه، اصفهان، اهواز، بهبهان، تبریز و شهرهای دیگر، از دیگر تجارب حائز اهمیت اوست؛ که آلبوم‌های صوتی و تصویری منتشر شده از این کنسرت‌ها حاصل این همکاری است.

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *