0

دانلود آلبوم در بند نی از سیامک جهانگیری و وحید فتایی

آلبوم در بند نی از سیامک جهانگیری و وحید فتایی

آلبوم در بند نی اثری است بی کلام حاصل هم نوازی سیامک جهانگیری نوازنده نی و وحید فتایی نوازنده تمبک که به صورت رسمی در آبان ۱۳۹۲ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی در بند نی نام اثری از سیامک جهانگیری و وحید فتایی است. این آلبوم شامل ۲ قطعه موسیقی در سبک کلاسیک ایرانی را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۵۰,۰۰۰ تومان است.

آهنگ های آلبوم در بند نی

در بند نی نام اثری است که توسط سیامک جهانگیری و وحید فتایی منتشر شده است. این آلبوم که شامل ۲ عدد قطعه موسیقی است در سبک سنتی و کلاسیک ایرانی منتشر شده است. این آلبوم توسط موسسه فرهنگی هنری راوی آذر کیمیا منتشر و عرضه شده است.

#نام آهنگمدت زمان
۱آواز افشاری | نی تنها۱۳:۲۰
۲دستگاه چهارگاه | نی و تنبک۳۶:۴۶
آلبوم در بند نی از سیامک جهانگیری و وحید فتایی
آلبوم در بند نی از سیامک جهانگیری و وحید فتایی
آلبوم در بند نی از سیامک جهانگیری و وحید فتایی

بیوگرافی سیامک جهانگیری

سیامک جهانگیری (زاده ۲۶ بهمن ۱۳۵۰ در شهر چالوس) آهنگساز و نوازنده نِی اهل ایران است. او موسیقی و فراگیری ساز نی را نزد عبدالنقی افشارنیا از ۱۲ سالگی آغاز نمود. در سال ۱۳۷۱، با ورود به دانشکده هنرهای زیبا و تحصیل در رشته موسیقی، از محضر اساتیدی چون مجید کیانی، داریوش طلایی و… بهره جست و هم‌زمان در زمینهٔ نوازندگی، از تجربیات محمد علی کیانی‌نژاد بهره‌های فراوان برد. وی در سال ۱۳۷۶، با ارائه رساله نظری خود، با عنوان بررسی ساختار ملودی در نی، که خلاصه آن در مجله «مقام» به زبان فارسی و انگلیسی به چاپ رسید، در رشته موسیقی فارغ‌التحصیل شد.

سیامک جهانگیری و وحید فتایی

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *