0

دانلود آلبوم چنگ نغمه از شیرین پانکاراقلو

آلبوم چنگ نغمه از شیرین پانکاراقلو

آلبوم چنگ نغمه اثری است از شیرین پانکاراقلو که به صورت رسمی در آذر ۱۳۹۴ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی چنگ نغمه اثری از شیرین پانکاراقلو است. این آلبوم شامل ۱۰ قطعه موسیقی در سبک موسیقی ملل را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۳۹,۰۰۰ تومان است.

آلبوم چنگ نغمه اثری از شیرین پانکاراقلو هارپ نواز تُرک است که با چنگ، ساز خاورمیانه‌ای مشهور به «هارپ زاویه دار» و با همراهی سایر سازهای هم منطقه آن و نیز آواز، نواخته شده است. در برخی قطعات، آوازِ بُرا اویماز با اشعاری ترکی، صدای سازها را همراهی می‌کند؛ مثل قطعه «نیایش راست» که نیایشی متعلق به مسلک خلوت صوفی آناتولی، پر از کلمه «الله» است و شعر آن را سزائی گولشنی سروده، یا قطعه «نیایش حسینی» که شعر آن را یونُس اِمره سروده است.

بُرا اویماز، وُلکان تُپاک اُقلو، مِریچ دونوک، مورات آیدِمیر، وُلکان اِرگن، یاووز آکالین و دِریا تورکان با پرکاشن، عود، نی، کمانچه سنتی، تنبور، لیور هارپ و کنترباس در این آلبوم به نوازندگی پرداخته‌اند.

آهنگ های آلبوم چنگ نغمه

چنگ نغمه نام اثری است که توسط شیرین پانکاراقلو منتشر شده است. این آلبوم که شامل ۱۰ عدد قطعه موسیقی است در سبک موسیقی ملل منتشر شده است. این آلبوم توسط موسسه فرهنگی هنری راوی آذر کیمیا منتشر و عرضه شده است.

#نام آهنگ
۱پیش درآمد کردی
۲نی تقسیمی
۳پیش درآمد نهاوند
۴نیایش راست
۵نیکریز ساز سماعی
۶پیش درآمد رهاوی
۷نیایش حسینی
۸پیش درآمد نیشابور
۹تنبور تقسیمی
۱۰شبی در شیراز
آلبوم چنگ نغمه از شیرین پانکاراقلو
آلبوم چنگ نغمه از شیرین پانکاراقلو
آلبوم چنگ نغمه از شیرین پانکاراقلو
آلبوم چنگ نغمه از شیرین پانکاراقلو
ساز چنگ

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *