0

معرفی شرکت اسکای ماویز SKY MAVIS؛ با خالق بازی اکسی اینفینیتی آشنا شوید

معرفی شرکت اسکای ماویز sky mavis

شرکت اسکای ماویز SKY MAVIS که دفتر مرکزی این شرکت در کشور ویتنام قرار دارد. این شرکت در زمینه فناوری بلاکچین فعال است. از محصولات این شرکت میتوان به بازی اکسی اینفینیتی Axie Infinity و کیف پول رونین Ronin Wallet اشاره کرد. این شرکت با شعار “ایجاد بستری در بلاکچین که بتوان در آن کار، زندگی و فعالیت داشت” فعالیت میکند.

شناسنامه شرکت اسکای ماویز

آدرس وبسایتskymavis.com
کشورویتنام
دیسکوردdiscord.gg/axie
فیسبوکSkyMavisHQ
توییترSkyMavisHQ
لینکدینskymavis

شرکت اسکای ماویز بر این اعتقاد دارد که بازی های سرگرم کننده و زیبا میتواند به عنوان منبعی برای درآمد برای هرکسی و در هر مکانی تبدیل شود.

آینده در حال حاضر اینجاست، فقط هنوز به طور مساوی توزیع نشده است ما به ماجراجویان، سازندگان، متفکران و مبلغان بیشتری نیاز داریم تا آن را به میان کاربران در سطح جهانی تبدیل کنیم.

شرکت اسکای ماویز بازی اکسی اینفینیتی Axie Infinity را ساخته است و آن را به بازی شماره 1 بلاکچین تبدیل کرده است. اکنون وقت آن است که آن را به یکی از بزرگترین دنیای مجازی در تمام دوران تبدیل کنیم.

بیشتر توسعه دهندگان بازی علاقه مند به استفاده از فناوری بلاکچین برای تقویت بازیکنان هستند. این یک فرصت بزرگ است که ما بهترین موقعیت را داریم تا با زنجیره جانبی Ronin خود از آن استفاده کنیم – ابزاری که به توسعه دهندگان بازی اجازه می دهد مزایای بلاکچین را بدون هیچ گونه عارضه ای به بازیکنان خود ارائه دهند.

معرفی تیم اسکای ماویز

معرفی تیم شرکت اسکای ماویز

معرفی محصولات اسکای ماویز

علاوه بر بازی اکسی اینفینیتی، کیف پول رونین، MarketPlace بازی اکسی اینفینیتی از دیگر محصولات این شرکت است.

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *