0

معرفی برند اسنیکس آپ sneaksup.com؛ خرید آنلاین از اسنیکس آپ ترکیه

خرید آنلاین از برند اسنیکس آپ ترکیه sneaksup

اسنیکس آپ “Sneaks Up” یکی از برندهای شرکت Unal Group است که یکی از شرکت‌های پیشرو در حوزه فروش لوازم ورزشی در ترکیه است و در بخش‌های مربوط به مشاغل املاک، خرده فروشی و غذا فعالیت می‌کند.

برای تبلیغات در این صفحه و دریافت قیمت و جزییات با شماره 09122252370 در واتس اپ یا تلگرام تماس بگیرید.

شرکت Unal Group در سال ۱۹۸۹ به عرصه تجارت وارد شده و در سال ۱۹۹۵ با سرمایه‌گذاری‌های جدید، دامنه فعالیت خود را گسترش داد. در سال ۲۰۰۸، این گروه صنعتی صورت حقوقی خود را با اضافه کردن بخش پوشاک به پرتفوی خود، به سمت ورزش هدایت کرد. با اصل “سرمایه‌گذاری در ورزش و ورزشکار”، اولین فروشگاه Nike NSP را در مرکز خرید Maltepe Park راه‌اندازی کرد.

شرکت Unal Group با باز کردن اولین فروشگاه Sneaks Up در دسامبر ۲۰۱۴ در استانبول وارد حوزه فروش لوازم ورزشی شد و یک سرمایه‌گذاری مهم در این صنعت داشت. در سال ۲۰۱۵، این شرکت به عنوان شریک استراتژیک نایکی در ترکیه انتخاب شد. با شعار “ورزشکار خوشبخت، مشتری خوشبخت” و با ایجاد فرهنگ مشتری مدار، این شرکت با اهمیت دادن به تحول دیجیتال، تجربه برند برتری را برای مشتریان خود ارائه داد و در سال ۲۰۱۶ به عنوان بهترین شریک نایکی NSP انتخاب شد.

در سال ۲۰۱۸، هویت برند Sneaks Up تجدید نظر شد و با باز کردن فروشگاه در ایزمیر در سال ۲۰۱۹، این شرکت گام اول خود را برای تبدیل شدن به یک برند ملی برداشت. اکنون در سال ۲۰۲۱، با فروشگاه‌های مستقر در استانبول و آناتولی و همچنین با کانال‌های آنلاین، Sneaks Up با ارائه تجربه‌های جدید در زمینه کفش‌های اسنیکر و فرهنگ خیابانی، به رشد خود ادامه می‌دهد.

نام شرکت اسنیکس آپ از علاقه شدید این برند به کفش اسنیکر برگرفته شده است.

از ساختار پویای فرهنگ بسکتبال و خیابانی که در DNA ما حک شده بهره برده و از قواعد مغرضانه و خسته کننده فروشگاهی پیشین خود دوری کردیم. ما تلاش کردیم تا تجربیات خلاقانه، جسور و مستقل را برای علاقه مندان به کفش اسنیکر ایجاد کنیم که از تمامی جوانب و همچنین از هنر، فرهنگ و سایر موضوعات زندگی الهام گرفته شده است. ما متعهد به ایجاد تجربیات منحصر به فرد، صمیمی و پایدار برای علاقه مندان جسور و خلاق به کفش اسنیکر شدیم.

اسنیکس آپ با ایجاد فضاهای تجربه مصرف کننده مطابق با مفهوم خود، تنها به فروش محصول تمرکز نمی‌کنیم، بلکه تجربیاتی را برای دوستان Sneaks Up ایجاد می‌کنیم که آنها را الهام بخشند. این تجربیات شامل رویدادهای اختصاصی محصول، نمایشگاه‌های نوآورانه، اجراهای DJ، فضاهای شخصی‌سازی، کارگاه‌های رقص و بسکتبال و … می‌باشد.

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *