0

دانلود آلبوم مثلث از سروش پورگودرزی و هومن پیمان

آلبوم مثلث از سروش پورگودرزی و هومن پیمان
بازدید 103

آلبوم مثلث اثری است بی کلام حاصل دونوازی سروش پورگودرزی و هومن پیمان که به صورت رسمی در مرداد ۱۴۰۲ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی مثلث اثری از سروش پورگودرزی و هومن پیمان است. این آلبوم، شامل ۷ قطعه موسیقی در سبک تلفیقی را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۱۰۰,۰۰۰ تومان است.

سروش پورگودرزی در خصوص این آلبوم گفت:

“سه راه، سه گام، برای وجودت وحدت و حیات
از دایره تا مثلث… دستاوردی تازه برای دو آهنگساز با نگاهی متفاوت نسبت به فرم هارمونی تا ملودی پردازی در زمینه موسیقی تلفیقی بوده اما با گذشت زمان و تجربه، وحدتی شکل گرفت که این آلبوم تبدیل به مثلث شد.
باشد که گام مفید و کوچکی در این راستا برداشته باشیم.”

“این آلـبوم با تنظیم آقای هومن پیمان ساخته شده و به صورتی داستانی‌ در‌ ادامه و راستای آلـبوم دایره است و به لحاظ ساختاری نیز مانند یکدیگر هستند، به عنوان مثال سبک آلـبوم مثلث به همان شکل دایره که با ساز سه‌تار نواخته شده و موسیقی الکترونیک آن توسط آقای پیمان ساخته شده است و نیز شکلی تلفیقی دارد، خواهد بود. همچنین به سبب بازخوردهای خوبی که از سوی مخاطبان برای آلـبوم دایره دریافت کرده بودیم و نیز این مجموعه کاندید جشنواره موسیقی فجر شده بود، این تصمیم را گرفتیم تا در راستای این مجموعه، آلـبوم مثلث را بسازیم.”

آهنگ های آلبوم مثلث

مثلث نام اثری است که توسط سروش پورگودرزی و هومن پیمان منتشر شده است. این آلـبوم که شامل ۷ عدد قطعه موسیقی است در سبک تلفیقی ساخته شده است. این آلـبوم توسط شرکت آوای هنر مهنا منتشر و عرضه شده است.

#نام آهنگ
۱مثلث
۲بابل
۳نابود
۴تک درخت
۵یک نقطه
۶آفاق
۷اشتیاق
آلبوم مثلث از سروش پورگودرزی و هومن پیمان

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *