0

معرفی ارز دیجیتال سوپرورس SuperVerse (SUPER)

ارز دیجیتال سوپرورس SuperVerse در حال ساخت و ارائه محصولات Web3 می‌باشد که ارزهای دیجیتال را با قابلیت‌های جدید NFT و کاربران Web2 را از طریق تجربه‌های همه جانبه بازی‌های بلاکچین، توانمند می‌سازد. سوپر توانسته است در مدت کوتاهی با حجمی حدود ۵۰۰ میلیون دلار به رتبه ۱۰۰ بهترین ارزهای دیجیتال دست یابد. این ارز دیجیتال در شبکه اتریوم و استاندارد ERC20 می‌باشد و در صرافی‌های متعددی همچون بایننس و صرافی آبان تتر لیست شده است.

SuperVerse شامل دو بخش اصلی است: بازار NFT و بازی‌های ویدیویی، همچنین سوپرورس SuperVerse دارای دو محصول اصلی GigaMart، یک بازار NFT نسل بعدی با ابزارهای تجزیه و تحلیل پیشرفته و ویژگی‌های اجتماعی منحصر به فرد و Impostors که یک بازی در وب ۳ است.

چه چیزی سوپرورس را منحصر به فرد می‌کند؟

هدف SuperVerse با ایجاد بازی‌های سرگرم‌کننده و فراگیر که برای فرهنگ بازی‌های مدرن جذاب است، بر محدودیت‌های فعلی فضای Web3 غلبه کرده و فناوری بلاکچین و NFT‌ها را به جریان اصلی تبدیل می‌کند. SuperVerseDAO به ایجاد یک تجربه کاربری اختصاص داده شده است که شکاف بین کاربران Web2 و Web3 را پر می‌کند.

SuperVerse با فناوری پیشرفته Web3 فعال شده است. هدف SuperVerse با اتخاذ و اصلاح آخرین عملکرد Web3 است که در این صنعت پیشگام باشد و فناوری بازار NFT و بازی Web3 را به سطح جدیدی برساند. استفاده از جدیدترین فناوری‌های مقیاس‌بندی و مهندسی هوشمندانه داخلی، SuperVerseDAO را به یک رهبر در نوآوری Web3 تبدیل کرده است.

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *