0

معرفی ارز دیجیتال سوییت اکونومی Sweatcoin

سوییت اکونومی Sweatcoin یک برنامه تناسب اندام موبایلی بسیار محبوب است که برای اولین بار در سال 2016 راه اندازی شد. این برنامه با بیش از 110 میلیون کاربر در سراسر جهان، با پاداش دادن به کاربران برای فعالیت بدنی روزانه، انگیزه زندگی سالم‌تر را ایجاد می‌کند.

Sweatcoin به کاربران توکن بومی خود را پاداش می‌دهد که یک توکن مجازی غیر رمزنگاری است که به عنوان یک انگیزه و پاداش به کاربران برای فعالیت بدنی به آنها داده می‌شود. کاربران اکنون می‌توانند Sweatcoin را به SWEAT – رمز ارزها – تبدیل کنند تا جوایز و تجربیات دنیای واقعی را دریافت کنند. در زمان نگارش این مقاله در سپتامبر 2022، Sweatcoin رتبه اول را برای بیشترین بارگیری اپلیکیشن سلامت و تناسب اندام در 58 کشور جهان دارد.

Sweat Economy ابتکار جدید وب 3 Sweatcoin است. در برنامه Sweat Economy، یک رمز ارز، کیف پول SWEAT و ارز دیجیتال، Sweat Wallet راه اندازی شد. بیش از 13 میلیون کیف پول در چهار ماه از زمان عرضه ایجاد شد. علاوه بر این، Sweatcoin 13 میلیون دلار سرمایه سرمایه‌گذار جمع‌آوری کرده است و در حال برنامه‌ریزی برای برگزاری فروش توکن عمومی و عرضه قوی در لان‌انداز DAO Maker است.

بنیانگذاران سوییت اکونومی (SWEAT) چه کسانی هستند؟

اولگ فومنکو یکی از بنیانگذاران Sweat Economy است. فومنکو یک کارآفرین روس الاصل و مقیم لندن با تجربه در کوکا کولا، ویزا، پپسی کو و گروه مشاوره بوستون است. فومنکو همچنین بنیانگذار و مدیر عامل Bloom.fm است، یک سرویس پخش موسیقی موبایلی که بیش از 1.2 میلیون کاربر را با ارائه 1 پوند در ماه برای پخش نامحدود جمع آوری کرد. مدت کوتاهی پس از بسته شدن Bloom.fm، او شروع به کار بر روی Sweat Economy کرد.

یکی از بنیانگذاران آنتون درلیاتکا دارای مدرک MBA از مدرسه بازرگانی لندن است و همچنین برنامه‌های اجرایی را در مدرسه بازرگانی استنفورد و برکلی ایالات متحده تکمیل کرده است. قبل از Sweat Economy، Derlyatka در یک شرکت VC که متخصص در فن آوری تناسب اندام بود کار می کرد و نقش های مدیریت ارشد در Reebok، Kearny و Pepsi را بر عهده داشت.

Egor Khmelev مدیر ارشد فناوری و یکی از بنیانگذاران Sweat Economy است. Khmelev توسعه دهنده و فارغ التحصیل برنامه علوم کامپیوتر در دانشگاه لندن است. قبل از Sweatcoin، Khmelev چندین استارتاپ فناوری را در مسکو رهبری می‌کرد.

هنری چایلد مدیر ارشد اجرایی سوییت اکونومی است. او در امور مالی سنتی فعالیت خود را شروع کرد و قبل از ورود به فناوری و ارز دیجیتال در یک صندوق تامینی کار کرد. او قبلا در Deliveroo کار می‌کرد و همچنین نقش‌هایی در Bitfinex و Tether داشت.

چه چیزی سوییت اکونومی را منحصر به فرد می‌کند؟

هدف این برنامه کاهش کربن در جهان است که با تشویق فعالیت بدنی برای ایجاد دنیای سالم‌تر و فعال‌تر است. Sweatcoin پیشگام یک بازی به سبک حرکت برای کسب درآمد (M2E) است، که شبیه به یک بازی بازی برای کسب درآمد است، که در آن کاربران می‌توانند برای مشارکت خود پاداش‌های پولی دریافت کنند. در این بازی M2E، ​​کاربران در واقع می‌توانند به دلیل فعال بودن فیزیکی در زندگی روزمره خود، ارز دیجیتال کسب کنند.

این تیم بیان می‌کند که اپلیکیشن آن‌ها فعالیت بدنی کاربران خود را به طور متوسط ​​20 درصد افزایش داده است و با NHS برای کمک به ایجاد جامعه‌ای سالم‌تر و کاهش بار سیستم‌های مراقبت‌های بهداشتی جهانی همکاری کرده است. علاوه بر این، اگرچه Sweat Economy بیان می‌کند که هرگز داده‌های کاربران خود را نفروخته‌اند، کاربران این گزینه را خواهند داشت که داده‌های حرکتی خود را به شرکت‌های مراقبت‌های بهداشتی بفروشند.

STEPN روند حرکت به سمت کسب درآمد را در اوایل سال 2022 آغاز کرده است – طبق گزارش ها با بیش از 3 میلیون کاربر، این شرکت پیشرو در بخش M2E است. در حالی که موجی از متصدیان M2E وجود دارد که به فضای کریپتو می‌پیوندند، Sweat Economy قبلاً یک برنامه کاربردی موجود و پایگاه کاربر جهانی قبل از راه‌اندازی یک توکن و انتقال به یک «برنامه سبک زندگی» Web3 دارد.

شبکه SWEAT Economy چگونه ایمن است؟

هر دو توکن SWEAT و Sweat Wallet براساس پروتکل NEAR ساخته شده‌اند ، یک بلاکچین لایه یک که بر روی مکانیسم اجماع اثبات سهام (PoS) اجرا می شود. اعتبار سنجی ها باید حداقل قیمت صندلی 67000 دلار نزدیک را به اشتراک بگذارند، اگرچه قیمت صندلی زنده ممکن است متفاوت باشد. حداکثر 100 صندلی به اعتبارسنجی‌ها اختصاص داده شده است تا به امنیت شبکه کمک کنند.

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *