0

معرفی شرکت سوئیچ؛ محلی برای اجاره خودرو

معرفی شرکت سوئیچ | شرکت اجاره خودرو سوئیچ از سال 1390 در زمینه اجاره خودرو با و بدون راننده مشغول به فعالیت است.

به گزارش خوبو، سوئیچ با بیش از 23 ایستگاه در 15 شهر و تمامی فرودگاه‌های بین‌المللی ایران فعالیت خود را آغاز نموده است. این مجموعه علاوه بر ایران خدمات خود را در سراسر جهان و بدون نیاز به کارت اعتباری ارائه می‌دهد.

سایر خدمات مکمل سوئیچ شامل صدور گواهینامه بین‌المللی و ارائه کارت عابر بانک متصل به‌ شتاب برای مسافران خارجی است.

این شرکت با فراهم کردن خدمات اجاره خودرو بدون نیاز به کارت اعتباری در سراسر دنیا امکان اجاره خودرو در خارج از کشور را برای کلیه ایرانیان تسهیل نموده است.

در این مطلب علاوه بر معرفی این شرکت، با طرز کار کلی اجاره خودرو آشنا خواهیم شد.

اجاره خودرو

سفر کردن جز لاینفک زندگی ما انسان هاست و برای آرامش روح و روان و حتی جسم به آن احتیاج داریم. اینکه از چه نوع وسیله نقلیه ای برای سفر استفاده می کنید به سلیقه و دور و نزدیک بودن شهر مقصد بستگی دارد.

ناوگان حمل و نقل عمومی کار ما را برای سفر تا حد زیادی راحت می کند اما این وسط داشتن ماشین در مقصد گاها بسیار الزامی می شود. گشتن در خیابان ها و انجام برخی امور چه اداری و چه تفریحی با داشتن ماشین لذت بخش تر است. اگر خودرو شخصی ندارید این مشکل را چگونه حل می کنید؟ پاسخ ساده می باشد. امروزه شرکت های اجاره دهنده ی خودرو روی کار آمده و این معضل را حل کرده اند.

معرفی شرکت سوئیچ

این شرکت ها با اجاره دادن اتومبیل های ایرانی و خارجی معمولا در کلانشهرهایی مانند تهران، مشهد و شهرهای توریستی همچون کیش که علاوه بر مسافران داخلی همه روزه میزبان، میهمانان خارجی زیادی از کشورهای مختلف از جمله کشورهای حاشیه خلیج فارس است، فعالیت می کنند.

شرکت های اجاره خودرو همه مدل ماشین را در اختیار شما قرار می دهند، از ماشین های لوکس چند میلیاردی گرفته تا ماشین های میلیونی ارزان قیمت که باید گفت اجاره آنها با یکدیگر متفاوت بوده و بسته به مدل و مدت زمانی که آن را کرایه می کنید، نرخ ها متغیر هستند.

از چه شرکتی خودرو اجاره کنیم؟

حوزه اجاره خودرو (چه با راننده چه بدون راننده) امروز بسیار شلوغ تر قبل شده است و کسانی که اصلا شاید در این حوزه حضور نداشتند هم با راه اندازی یک وبسایت وارد این فضای شغلی شده اند.

اما خوب برای ما مهم نیست که چه کسی چطور به مرحله ای رسیده است که امروز خدمات اجاره خودرو ارائه کند. مهم این است که چه کسی در ارائه این خدمات حرفه ای تر و قابل اعتماد تر می باشد.

شرکت های اجاره خودرو به طور کلی به 3 بخش بدون راننده، با راننده و خودرو های گروهی تقسیم می شوند.

زمانی که شما خودرو بدون راننده اجاره می کنید، شرکت ها معمولا از شما چک یا ودیعه نقدی دریافت می کنند. این شاید تا حدی باعث اضطراب مشتری شود که شاید پس گرفتن ودیعه نقدی مشکل شود. پس باید شرکتی معتبر انتخاب شود که ودیعه را صرفا برای اطمینان از مشتری گرفته و پس از تحویل خودرو، بدون مشکل آن را تحویل مشتری دهد.

اجاره خودرو با راننده دردسر کمتری برای شرکت دارد چرا که خدمات و راننده از خود شرکت است. کسی که خودرو با راننده اجاره می کند، دغدغه اصلی او تمیز بودن خودرو، مودب بودن راننده، ظاهر او، تشریفاتی بودن سرویس و موارد از این دست است. در اینجا نیز انتخاب شرکت معتبر مسئله اصلی است.

معرفی شرکت سوئیچ

ویژگی‌های یک شرکت مناسب برای اجاره خودرو

متاسفانه بسیار پیش آمده که مراکز نامعتبر و غیر قانونی اقدام به ارائه خدمات در مقابل قیمت‌های نامعقول و هنگفت می‌کنند و یا کیفیت استاندارد را در ارائه خدمات خود رعایت نمی‌کنند و برای اجاره ‌کننده پشیمانی به بار می‌آورند.

بنابراین ضروری است که پیش از اقدام تحقیق کنید و از طریق یک شرکت معتبر و قابل اعتماد خودرو اجاره کنید تا اسیر این افراد سودجو نشوید.

به طور کلی ویژگی های یک شرکت برای اجاره خودرو را می توان به صورت زیر تقسیم بندی کرد:

 • محل شرکت
 • مجوز قانونی
 • پایبندی به تعرفه‌های قیمت
 • تحویل خودرو با وضعیت ایمن و مناسب
 • بازگرداندن مدارک به مشتری

معرفی شرکت سوئیچ؛ با خیال راحت خودرو اجاره کنید

سوییچ یکی از به نام‌ترین شرکت‌های کرایه ماشین در ایران است که در زمینه کرایه خودرو مشغول به فعالیت و از پایه گذاران صنعت اجاره ماشین در ایران است.

این شرکت با ارائه خدمات اجاره ماشین و با در نظر گرفتن قوانین کرایه ماشین همگام با سایر کشورها توانسته است تا این نیاز را برطرف کند و با ارائه خدمات خود در قالب اجاره خودرو با راننده و اجاره خودرو بدون راننده در ایران و سراسر جهان در صنعت کرایه خودرو پیشتاز باشد.

سوئیچ طیف وسیعی از خودروهای باکیفیت از کلاس اقتصادی تا لوکس را برای اجاره خودرو فراهم نموده و شما می‌توانید خودرو‌ مناسب خود را از از بین این خودرو ها انتخاب نمایید.

خدمات سوییچ شامل اجاره خودرو با راننده و اجاره خودرو بدون راننده می باشد. کرایه خودرو هم اکنون در 15 استان در غالب 23 ایستگاه برای مشتریان گرامی فراهم گردیده است.

معرفی شرکت سوئیچ

اجاره خودرو با راننده در سوئیچ

از مزایای اجاره خودرو با راننده در سوئیچ این است که نیاز به ارائه هیچ‌گونه مدرکی ندارید و تمامی هزینه‌های اضافه شامل بیمه، خسارات و سایر هزینه‌ها به عهده شرکت می‌باشد.

در اجاره ماشین با راننده شما دیگر نیازی به پرداخت ودیعه یا دپوزیت ندارید. خدمات کرایه ماشین با راننده در تمامی ایستگاه های سوییچ در سراسر کشور به غیر از ایستگاه کیش قابل ارائه برای تمامی شما همراهان گرامی می باشد.

اجاره خودرو بدون راننده در سوئیچ

یکی دیگر از نگرانی‌های مشتریان هزینه‌های بالای سفر بدون راننده است که سوئیچ این مشکل را حل کرده است. این شرکت با ارائه خدمات اجاره خودرو بدون راننده و اجاره خودرو با راننده، بهترین انتخابی است که باعث می‌شود هزینه سفر بسیار به‌صرفه باشد.

اجاره خودرو خارج از ایران

علاوه بر خدمات کاملی که شرکت سوئیچ در داخل ایران و استان های مختلف کشورمان انجام می دهد، شما می توانید حتی در کشورهای دیگر نیز به کمک سوئیچ خودرو اجاره کنید. در واقع بدون اینکه بخواهید از شرکت های خارجی که شاید برایتان ناشناس باشند، خودرو اجاره کنید، به آسانی و از طریق وبسایت سوئیچ، می توانید این کار را انجام دهید.

علاوه بر این، در برخی کشورها اجاره خودرو بسیار گران قیمت است. مثلا شما می خواهید با اتومبیل به جاده های یک کشور بروید و با جغرافیای آن محل کاملا آشنا شوید. اجاره خودرو از سوئیچ علاوه بر اینکه این امکان را برایتان فراهم می کند، هزینه کمتری نسبت به اجاره از شرکت های خارجی نیز خواهد داشت.

شما با استفاده از سوئیچ می توانید در کشورهای مختلفی از جمله امارات، ایتالیا، فرانسه، آلمان، هلند، ترکیه، اسپانیا، اتریش و … خودرو اجاره کنید.

معرفی شرکت سوئیچ

مزایای استفاده از شرکت سوئیچ

در معرفی شرکت سوئیچ، باید گفت که این برند نسبت به سایر شرکت‌ های اجاره ماشین دارای مزایا و خدمات متنوع بسیار زیادی است.

وجود تنوع بالا در خودرو ها، قیمت اجاره خودرو مناسب، ارائه خدمات اجاره ماشین خارج از ایران بدون نیاز به کارت اعتباری و سهولت در انجام رزرو خودرو، رزرواسیون کاملا آنلاین ،تنها بخشی از مزایای سوئیچ نسبت به سایر شرکت‌های اجاره ماشین است.

این شرکت یک سرویس منحصر به فرد برای مشتریان خود اضافه کرده که در آن امکان سفر رایگان فراهم شده است. در این خدمت مشتری می تواند ماشین را از یکی از 23 ایستگاه سوئیچ در ایران تحویل گرفته و به ایستگاه دیگر تحویل دهد بدون آن که هزینه ای پرداخت کند.

برخی دیگر از مزایای استفاده از این شرکت اجاره خودرو عبارتند از:

 • ایستگاه های ثابت
 • رزرو آنلاین
 • نیاز نداشتن به کارت اعتباری
 • پشتیبانی 24 ساعته در تمامی روزهای هفته
 • ارائه خودرو با بیمه
 • عدم دریافت افت قیمت

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

 • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *