0

صرافی ارز دیجیتال تبدیل tabdeal.org؛ صرافی معامله ارز دیجیتال

صرافی تبدیل tabdeal org

تیم صرافی تبدیل tabdeal.org برای تحقق یک رویا تشکیل شده است. رویای ساختن دنیایی که که در آن هر فردی بتواند فارغ از دغدغه‌های مالی، مشغولِ کاری باشد که واقعا به آن علاقه دارد و نگران حفظ و افزایش ارزش پس انداز خود نباشد. تبدیل برای پاسخگویی به یک پرسش همیشگی در خانواده، دوستان و اطرافیان ما به وجود آمد: «با پولمان چه کار کنیم؟ پولمان را در کدام بانک بگذاریم تا بیشتر سود کنیم؟ چه بخریم تا پولمان بی ارزش نشود؟» پرسشی که دغدغه روز بسیاری از افراد بود؛ بدون اینکه پاسخی قدرتمند برای آن وجود داشته باشد.

تیم تبدیل مجموعه‌ای از متخصصین با تجربه در حوزه‌ی مالی، سرمایه گذاری و تکنولوژی است که در تلاشند تا با ترکیب تکنولوژی و علم مالی،‌ ابرازهایی ساده ، کارآمد و تخصصی در اختیار کاربران خود قرار دهند تا افراد، با هر سطح دانش و تجربه ای بتوانند دغدغه‌هایشان را در زمینه‌ی سرمایه‌گذاری و حفظ و افزایش ارزش پس انداز خود رفع کنند. از امکانات صرافی تبدیل که آن را از دیگر صرافی‌های ایرانی متمایز می‌کند می‌توان به معامله اهرم دار اشاره کرد که تا ۱۰X امکان اهرم در معامله لانگ و شورت را فراهم کرده است.

شناسنامه سایت تبدیل

آدرس سایتtabdeal.org
آکادمی تبدیلورود
آدرستهران – کارخانه نوآوری آزادی
شماره تماس 02191004409
دسته بندیصرافی ارزهای دیجیتال
رتبه الکسا791 در ایران
اینستاگرامtabdealplatform
تلگرامtabdealplatform
فیسبوکtabdealplatform
لینک ثبت نامثبت نام

نحوه ثبت نام در تبدیل

به منظور پیروی از قوانین ضد پول‌شویی، ایجاد محیطی امن و جلوگیری از سوء استفاده سارقینِ کارت‌های بانکی و مدارک جعلی نیاز است تمام کاربران نسبت به تایید هویت خود اقدام کنند. گام‌های ثبت نام و احرازهویت به شرح زیر می باشد:

تایید ایمیل

پس از ثبت‌نام در تبدیل، یک کد تایید به آدرس ایمیل ثبت‌نامی شما ارسال می‌گردد. با وارد کردن این کد در سایت، ثبت نام شما در سایت انجام خواهد شد. پس از این مرحله شما می‌توانید به حساب تبدیل خود واریز ریال یا ارزدیجیتال داشته باشید اما امکان برداشت وجود نخواهد داشت.

ارسال اطلاعات شخصی

در این مرحله، کاربر نام، نام خانوادگی، کدملی، شماره تماس ثابت، شماره موبایل،‌تاریخ تولد و آدرس خود را وارد می نماید. (در وارد نمودن شماره موبایل دقت نمایید زیرا یکی از راه‌های ارتباطی ما با شما در هنگام بروز مشکل خواهد بود.)ارسال اطلاعات بانکی:

در این مرحله شماره کارت بانکی خود را به همراه شماره شبای همان حساب وارد می‌نماید. (دقت بفرمایید نام دارنده کارت بانکی باید با کد ملی ارسال شده مطابقت داشته باشد.)

تایید تلفن ثابت

در این گام، کارشناسان تبدیل با تلفن ثابت اعلامی کاربر تماس حاصل کرده و اطلاعات هویتی را تایید می‌کنند. در صورتی که شماره موبایل به نام خود شخص باشد، نیازی به تماس تلفنی نخواهد بود.

تایید سلفی

در این مرحله به عنوان آخرین گام احراز هویت، کاربر عکسی از چهره‌ی خود، در حالی که کارت ملی و متن دست نوشته‌ی احرازهویت که با خطی خوانا بر روی کاغذ نوشته شده است را در دست دارد، ارسال می‌کند. در صورت تایید، دسترسی واریز ریالی باز می‌شود و برداشت حساب موقتا بسته می‌شود و بعد از گذر ۷۲ ساعت کاربر می‌تواند مجددا برداشت داشته باشد.این اقدامات حریم شخصی وی را نقض نخواهد کرد و مگر با حکم قضایی یا درخواست کتبی پلیس فتا به هیچ شخص ثالثی ارائه نخواهد شد تصمیم راجع به موفق یا ناموفق بودن احراز هویت فقط و فقط در اختیار تبدیل خواهد بود و سایت تبدیل می تواند یک احراز هویت را به تشخیص خود قبول کند یا قبول نکند.

در موارد ذیل می‌توانیم ایجاد حساب را مردود اعلام کرده و نسبت به حذف حساب اقدام نماییم:

1 – چنانچه کاربر به سن قانونی نرسیده (۱۸ سال کامل شمسی) یا از اهلیت قانونی کافی برخوردار نباشید.(مگر با دخالت ولی خاص یا قیم قانونی)
2 – تلاش برای ایجاد حساب از طریق ارائه‌ی اطلاعات شخصی دیگران توسط کاربر از قبیل نام یا آدرس پست الکترونیکی
3 – عدم وارد کردن اطلاعات لازم یا وارد کردن اطلاعات نادرست در زمان ایجاد حساب از سوی کاربر
4 – در صورت عدم رعایت سایر قوانین و مقررات از سوی شما یا انجام اقداماتی برخلاف استانداردهای که توسط سایت اعلام می‌گردد.

کارمزد معاملات

کارمزد خرید و فروش و ارزهای دیجیتال در معاملاتی که یک سر آنها ریال می باشد بر حسب حجم معاملات ۶۰ روز اخیر کاربر، به صورت پله‌ای محاسبه و به شرح زیر می باشد.کارمزد از ارزی که پس از معامله دریافت می کنید کسر می‌شود. به عنوان مثال اگر شما بخواهید با تومان، بیت کوین بخرید، کارمزد شما از بیت کوین دریافتی شما کسر می‌شود و یا به عنوان فروشنده بخواهید، بیت کوین خود را به فروش برسانید، کارمزد از تومانی که دریافت می‌نمایید کسر می‌شود.کارمزد به صورت درصدی از کل مبلغ معامله در نظر گرفته می‌شود.در هنگام ثبت سفارش خرید و یا سفارش فروش کارمزد شما به شما نمایش داده می‌شود.سطح فعلی کاربری شما و کارمزد فعلی شما در قسمت داشبورد قابل مشاهده است.کارمزد پرداختی و فاکتور معاملات شما در قسمت سفارشات قابل مشاهده خواهد بود.


حجم معاملات در ۶۰ روز اخیر (تومان)کارمزدسطح کاربری
کمتر از ۱۰ میلیون۰.۴۰%فیروزه
بین ۱۰ تا ۴۰ میلیون۰.۳۵%عقیق
بین ۴۰ تا ۱۰۰ میلیون۰.۳۰%کهربا
بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ میلیون۰.۲۵%کریستال
بین ۲۰۰ تا ۵۰۰ میلیون۰.۲۲%یاقوت
بین ۵۰۰ تا ۱ میلیارد۰.۱۸%زمرد
بالای ۱ میلیارد۰.۱۵%الماس

کارمزد معاملات ارزهای دیجیتال در بازارهای غیر ریالی،‌ یعنی بازاری که دو طرف معامله ارزدیجیتال است و تومان دریافت یا پرداخت نمی شود به صورت ثابت ۰.۲٪‌ می باشد.


کارمزد برداشت ارزدیجیتال (کوین)

کارمزد برداشت ارزهای دیجیتال (هر گونه کوین) به نوع ارز مورد نظر و شبکه بلاکچین بستگی دارد. این کارمزد مربوط به تراکنش‌های درون شبکه‌ای می باشد و تبدیل در تعیین آنها نقشی ندارد. در حال حاضر این هزینه‌ها را میتوانید در کیف پول خود و هنگام برداشت مشاهده کنید.


کارمزد واریز ریالی

تبدیل بابت واریز ریالی، از کاربران کارمزدی دریافت نمی‌کند. صرفا ممکن است که کارمزد واریز توسط پرداخت یار دریافت شود.


کارمزد برداشت ریالی

تبدیل بابت برداشت ریالی،‌ کارمزدی از کاربران دریافت نمی‌کند. صرفا ممکن است که کارمزد واریز توسط پرداخت یار دریافت شود. کارمزدهای فعلی براساس آخرین وضعیت شبکه‌ی بلاکچین و قوانین بانکی تعبیه شده‌اند. در صورت هرگونه تغییر در اولین فرصت تغییرات احتمالی به کاربران اطلاع رسانی می‌شود.

نحوه درآمدزایی

۲۰٪ از کارمزد معاملاتی هر کاربر جدیدی که از طریق لینک اختصاصی شما در صرافی آنلاین تبدیل ثبت نام کند، به شما تعلق خواهد گرفت. همچنین فرد دعوت شونده نیز به مدت ۶ ماه ۱۰٪ تخفیفِ کارمزد معاملاتی کسب خواهد کرد. کافی است برای ثبت نام کاربر جدید فقط روی لینک زیر کلیک نماید.‌ (نیاز به وارد کردن کدی وجود ندارد.) امیدواریم از این طریق بتوانیم قدردان انتخاب شما باشیم. شما می‌توانید مجموع کارمزد کسب شده‌ی خود را در تب دعوت از دوستان مشاهده فرمایید.

راهنمای خرید ارزدیجیتال از صرافی آنلاین ارزهای دیجیتال تبدیل

به راهنمای خرید و فروش ارز دیجیتال بر روی پلتفرم معاملاتی تبدیل خوش آمدید. پیش از آنکه با جزئیات به نحوه‌ی خرید و فروش ارزدیجیتال بپردازیم، ابتدا گام‌های اصلی خرید و فروش را برایتان شرح می‌دهیم.

برای خرید فروش بیت کوین و یا سایر ارزهای دیجیتال بر روی صرافی آنلاینِ ارزهای دیجیتال تبدیل ابتدا باید در سایت ثبت نام نمایید و سپس احراز هویت شوید. در مرحله‌ی بعدی باید کیف پول‌تان را شارژ ریالی کرده (به آن وجه نقد واریز نمایید.) و نهایتا بازار مورد نظرتان را انتخاب نمایید و در آن به خرید و فروش بپردازید.

بازارها به صورت زوج نمایش داده می‌شوند. مثلا بازار (تتر – تومان) به این معناست که شما با تومان، تتر خریداری می‌کنید و بازار (بیت کوین – تومان) به این معناست که شما با تومان، بیت کوین خریداری می‌کنید. همچنین بازار (بیت‌کوین-تتر) به این معناست که شما با استفاده از تتر، بیت‌کوین خریداری می‌کنید. توجه نمایید همیشه در بازارهای (ارز۱ – ارز۲)، شما با ارز۲، ارز۱ را خریداری می‌نمایید. (تمامی توضیحات در مورد فروش هم صادق است.)

راهنمای گام‌ به گام خرید ارزدیجیتال

گام ۱

1- پس از ثبت نام و احراز هویت. به صفحه‌ی اصلی سایت بروید و پس از وارد کردن ایمیل و کلمه‌ی عبور خود وارد سایت شوید.

گام ۲

2. پس از ورود در صورتی که در کیف پول خود ریال دارید (آن‌را قبلا شارژ کرده‌اید) به گام 6 بروید. در غیر این صورت از نوار بالای صفحه به تب کیف پول بروید تا کیف پول خود را شارژ ‌نمایید. قبل از خرید (همانند خرید سهام از کارگزاری) نیاز است تا کیف پول خود را ریالی شارژ نمایید و سپس اقدام به خرید و فروش نمایید. (برای توضیحات دقیق‌تر می‌توانید به راهنمای واریز ریالی نیز مراجعه نمایید.)

گام ۳

3. در بخش کیف پول از روی نوار تومان بر روی گزینه‌ی واریز کلیک نمایید.

گام ۴

4. در قسمت 1-4 مبلغ مورد نظرتان را وارد نمایید، سپس شماره کارتی که می‌خواهید واریز را از آن انجام دهید از قسمت 2-4 انتخاب کنید. این شماره کارت همان حسابی است که در هنگامی ثبت نام ثبت نموده اید. (برای اضافه کردن کارت جدید می‌توانید به قسمت تنظیمات رفته و در آنجا کارت جدیدی را تعریف نمایید. این کارت قبل از اضافه شدن به لیست کارت‌های شما باید توسط کارشناسان ما تایید شود.) در انتها دکمه‌ی واریز را بزنید.

توجه نمایید درگاه پرداخت به تومان می‌باشد.

گام ۵

5. دراین مرحله‌ شما به درگاه پرداخت می‌روید و با وارد کردن اطلاعات خود تراکنش را نهایی می‌کنید. پس از واریز موفق، شما با پیام زیر مواجه می‌شوید و کیف پول شما باید به میزان وجه واریزی، موجودی تومانی‌اش افزایش یافته باشد.

توجه داشته باشید، ممکن است به دلیل خطای درگاه پرداخت وجه از حساب شما کسر شود اما به کیف پول شما اضافه نشود. در این حالت در کمتر از یک ساعت وجه به حساب شما باز خواهد گشت. در صورتی که بازگشت به حساب شما با تاخیر صورت گرفت از طریق چت آنلاین در صفحه‌ی دشبورد به همکاران ما اطلاع دهید تا مشکل را رفع نمایند.

گام ۶

6. همان‌طور که مشاهده می‌فرمایید بخش تومان کیف پول به میزان مبلغ پرداختی شارژ‌ شده است. برای خرید ارزدیجیتال می‌توانید از تب خرید و فروش بازار مورد نظرتان انتخاب نمایید و به معامله بپردازید. برای مثال ما می‌خواهیم با استفاده از تومان، تتر بخریم و از لیست بازار (تتر – تومان) را انتخاب می‌کنیم.

(به دلیل بروز رسانی مستمر سایت ممکن ظاهر برخی منوها کمی تغییر کرده باشد.)

گام ۷

7. در گام بعدی وارد مارکت می‌شوید. قبل از اینکه اقدام به خرید و فروش ارز دیجیتال نمایید ابتدا بخش های متخلف بازار را به اختصار توضیح می‌دهیم. در صورتی که علاقند هستید با جزئیات با بازار آشنا شوید به راهنمای جامع بازار خرید و فروش ارزهای دیجتال تبدیل مراجعه نمایید. (توجه نمایید تصاویر مربوط به لپ‌تاپ می‌باشد و در موبایل نام ها یکسان اما چیدمان کمی متفاوت است. در صورت نیاز می‌توانید به راهنمای موبایل مراجعه بفرمایید.)

7-1  در بخش می‌توانید بازارهای مختلف را برای معامله انتخاب نمایید. بازارهایی که نام دوم بر حسب تومان است یعنی با تومان می‌توانید خرید نمایید و بازارهایی که نام دوم تتر،‌یعنی با تتر می‌توانید خرید و فروش نمایید. با کلیک کردن بر روی عنوان می‌توانید بازار‌های جدید را انتخاب نمایید.

7-2  (وضعیت بازار‌های جهانی) در این بخش آخرین قیمت جهانی ارزهای دیجیتال به همراه تغییرات ۲۴ ساعت اخیرشان نمایش داده می‌شود.

7-3 (معاملات اخیر) در این بخش آخرین معاملاتی که در بازار انجام شده است را به همراه قیمت و زمان می‌توانید مشاهده نمایید.

7-4 در این بخش خلاصه‌ای از اطلاعات ۲۴ ساعت اخیر بازاری که در آن هستید نمایش داده می‌شود. شامل بالاترین قیمت معامله شده، پایین‌ترین قیمت معامله شده، حجم معاملات ۲۴ ساعت اخیر، تغییرات ۲۴ ساعت اخیر، و آخرین معامله

7-5 نمودار قیمت بازاری که بر روی آن قرار دارید. شما می‌توانید با ابزار‌های مختلفی که در دسترس دارید به تحلیل ارز مورد نظر خود بپردازید.

7-6 محل قرار دادن سفارش‌های خرید

7-7 محل قرار دادن سفارش‌های فروش

7-8 لیست سفارش‌های خرید و فروش (خریدارن و فروشندگان) به همراه قیمت و حجم مورد انتظارشان

7-9 سفارش‌های فعال شما

7-10 لیست آخرین سفارش‌های انجام شده‌ی شما

گام ۸

8. برای انجام معاملات ۲ شیوه وجود دارد.

(8 – الف) ثبت سفارش (limit order) :

در این حالت شما قیمتی که می‌خواهید در آن ارز دیجیتال بخرید و یا بفروشید به همراه مقدار ارز را انتخاب کرده و درخواست خرید  یا فروش را می‌زنید. درخواست شما در لیست خریداران و فروشندگان (7-8) قرار می‌گیرد. و در صورتی که در سمت مقابل آن درخواست مشابهی وجود داشته باشد بلافاصله اجرا می‌شود. و در غیر این صورت در لیست باقی می‌ماند تا فردی حاضر باشد به قیمت پیشنهادی شما با شما معامله کند.

این امکان برای شما وجود دارد که با مراجعه به سفارش‌های فعال (۹-۷) سفارشتان را لغو نمایید.

(8- ب) سفارش آنی (market order) :

در این حالت شما فقط مقدار و یا مبلغ کل مد نظرتان را وارد می‌نمایید و سفارش به صورت آنی انجام می‌شود. در حقیقت در صورتی که خرید آنی انجام دهید، به ترتیب از تمام فروشندگان موجود در صف فروشندگان خرید می‌نمایید. (به قیمتی که فروشندگان تعیین کرده‌اند) و در صورتی که فروش آنی انجام دهید به ترتیب به تمام خریداران موجود در صف خرید، می‌فروشید (به قیمتی که خریداران تعیین کرده‌اند)

پس فرق سفارش آنی و ثبت سفارس در این است که سفارش آنی بلافاصله به قیمتی که تعیین می‌شود اجرا می‌شود ولی ثبت سفارش سفارش شما را به قیمتی که شما تعیین می‌کنید در سایت قرار می‌دهد و ممکن است بلافاصله اجرا نشود.

ثبت سفارش:

در بخش 1-8 موجودی شما نمایش داده می‌شود، در بخش 2-8 قیمت مد نظر برای هر واحد از ارز انتخابی را وارد می‌نمایید. برای تعیین قیمت مد نظر از جدول آخرین معاملات، سفارش‌های خرید و فروش و نمودار می‌توانید استفاده نمایید. در بخش 3-8 تعداد ارز مد نظر‌تان را وارد نمایید و در انتها جمع مبلغ سفارش شما در بخش 4-8 نمایش داده می‌شود. همچنین شما می‌توانید به صورت مستقیم کل مبلغ سفارش (حجمی که می‌خواهید بخرید) را در این بخش وارد کرده تا قیمت هر واحد ارز در بخش 2-8 خود به خود محاسبه شود. و نهایتا برای ثبت سفارش دکمه‌ي خرید را بزنید.

برای مثال ما می‌خواهیم به قیمت ۲۶۱۵۵ تومان،‌ تعداد ۵ تتر خریداری نماییم،‌ که پس از وارد کردن اطلاعات و زدن دکمه‌ي خرید سفارش ما با مشخصات ذکر شده در صف خریداران قرار می‌گیرد و در تب سفارش‌های فعال نیز قابل مشاهده می‌باشد.

سفارش آنی:

برای خرید آنی به تب سفارش آنی رفته و تعداد ارز مورد نظر یا مبلغ کل سفارش را وارد نمایید و خرید را انجام دهید.

همانطور که مشاهده می‌نمایید. در بخش 6-8 موجودی شما نمایش داده شده، در 7-8 سفارش آنی را انتخاب می‌نمایید. در بخش 8-8 تعداد ارز مورد نظر را انتخاب کرده و مبلغ کل بر حسب سفارش های موجود در آن لحظه در بخش 9-8 نمایش داده می شود (سفارش‌ها ممکن است لحظه به لحظه تغییر کنند.) همچنین شما می‌توانید مبلغ کل سفارش را در 9-8 وارد نمایید و بر حسب سفارش‌های موجود تعداد خود به خود تعیین شود. با زدن دکمه‌ی خرید سفارش به صورت آنی اجرا می‌شود.

گام ۹

9. پس از انجام معامله‌ی آنی، سفارش‌های انجام شده‌ی در تب سفارش‌های انجام شده قابل مشاهده است. همچنین در صورتی که سفارشی در ثبت سفارش، ثبت کنید و بعدا اجرا شود در بخش سفارشات و همچنین سفارش‌های انجام شده قابل مشاهده است.

برای مشاهده‌ي دارایی خود می‌توانید از تب بالای صفحه به کیف‌پول خود مراجعه نمایید. و اجرا شدن سفارش عادی می‌توانید از تب بالای صفحه به کیف پول رفته و در آنجا موجودی را مشاهده نمایید. دقت نمایید مقدار دریافت شده پس از کسر کمیسیون معاملات نمایش داده می‌شود.

امیدواریم که بر روی صرافی آنلاین ارز دیجیتال تبدیل با آرامش خاطر بتوانید به خرید و فروش ارز دیجیتال بپردازید.

راهنمای گام به گام واریز ارزدیجیتال (کوین) به صرافی آنلاین ارز دیجیتال تبدیل

گام های اصلی

برای اینکه بتوانید ارزدیجیتال به کیف پول (والت) خود در صرافی آنلاین ارز دیجیتال تبدیل واریز نمایید. ابتدا باید بر روی سایت ثبت‌نام کرده باشید.

فرایند واریز و برداشت ارز دیجیتال یک فرایند دو طرفه‌ است یعنی شما همیشه قرار است از مبدا  A (که ممکن است یک سایت و یا یک کیف پول [والت] باشد) ارزِدیجیتالی برداشت نموده و به مقصد B ( که می‌تواند یک سایت یا کیف پول باشد) واریز نمایید.

ما در شکل زیر ابتدا گام‌های اصلی این عملیات را نشان می‌دهیم و سپس گام به گام فرایند واریز ارزدیجیتال به سایت تبدیل و برداشت ارزدیجیتال از سایت تبدیل را آموزش می‌دهیم. اگر توضیحات ابتدایی برایتان پیچیده به نظر می‌رسد هیچ نگران نباشید. در ادامه تمامی گام‌ها را با جزییات به شما نشان می‌دهیم.

ابتدا به سایت یا کیف پول مقصد رفته (سایت B) و ارزی را که می خواهید واریز نمایید را انتخاب کرده و از قسمت واریز (deposit) آدرس کیف پول مقصد را دریافت نموده و سپس به سایت مبدا رفته و در بخش کیف پول به صفحه‌ی ارزی که می‌خواهید برداشت نمایید رفته و گزینه‌ي برداشت (withdraw) را زده و آدرسی که از مقصد دریافت کرده اید را در آنجا وارد نمایید.

توجه فرمایید که ارزهای دیجیتال بر روی شبکه‌های مختلفی جا به جا می‌شوند و برای اینکه جابجایی موفقیت آمیز باشد باید سایت مبدا و مقصد هر دو شبکه مد نظر را پوشش دهند. بنابراین قبل از ثبت نهاییِ واریز یا برداشت دقت نمایید که شبکه‌ی آدرسی که از مقصد دریافت کرده‌اید دقیقا مطابق با شبکه‌ی مبدا باشد. یکی از تفاوت‌های شبکه‌های مختلف این است که کارمزد نقل و انتقال‌شان متفاوت است.

شما می‌توانید با انتخاب شبکه‌های مختلف کارمزد نقل و انتقال را قبل از تایید نهایی ملاحظه نمایید.

راهنمای گام به گام واریز ارز دیجیتال

گام ۱

فرض کنید که می‌خواهیم ارز دیجیتال تتر (صرفا به عنوان مثال) را از صرافی بایننس (هر سایت یا کیف پول دیگری می‌تواند باشد) برداشته و به با

زار معاملاتی آنلاین تبدیل واریز نماییم.

۱. ابتدا از نوار بالای صفحه به بخش کیف پول بروید و سپس از بخش ارز مورد نظر، گزینه‌ی واریز را انتخاب ‌نمایید.

گام ۲

۲. در گام بعدی به صفحه‌ی واریز منتقل می‌شوید. پس از مطالعه‌ي موارد نوشته شده در سمت راست تصویر. در بخش ۱-۲ شبکه‌ای می‌خواهید نقل و انتقال بر روی آن انجام شود را انتخاب و سپس درخواست آدرس والت را بزنید.

توجه فرمایید که ارزهای دیجیتال بر روی شبکه‌های مختلفی جا به جا می‌شوند و برای اینکه جابجایی موفقیت آمیز باشد باید سایت مبدا و مقصد، هر دو، شبکه مد نظر را پوشش دهند. بنابراین قبل از ثبت نهاییِ واریز یا برداشت دقت نمایید که شبکه‌ی آدرسی که از مقصد دریافت کرده‌اید دقیقا مطابق با شبکه‌ی مبدا باشد. یکی از تفاوت‌های شبکه‌های مختلف این است که کارمزد نقل و انتقال‌شان متفاوت است. شما می‌توانید با انتخاب شبکه‌های مختلف کارمزد نقل و انتقال را قبل از تایید نهایی ملاحظه نمایید.

به دلایل امنیتی آدرسی که به شما اختصاص داده می‌شود زمان انقضا دارد فلذا ادامه‌ی فرایند را در اسرع وقت انجام دهید.

گام ۳

۳- در این مرحله آدرس اختصاصی شما ساخته می‌شود. توجه بفرمایید این آدرس یک ساعت اعتبار دارد. (این آدرس را باید در سایت مبدا در قسمت برداشت (withdraw) وارد نمایید.

برداشت ارز در صرافی تبدیل

گام ۴

۴- در سایت مبدا به کیف پول‌تان رفته و ارز مورد نظر (در اینجا تتر) را انتخاب نمایید و به بخش برداشت (withdraw) بروید و سپس بخش 1-4 یعنی، آدرس دریافت کننده، آدرسی که در بخش قبل دریافت نموده بودید را وارد نمایید. در قسمت 2-4 (transfer network) یا شبکه‌ی انتقال، شبکه‌ای که در بخش قبل انتخاب نموده بودید را وارد نمایید. (در اینجا مثال شبکه‌ی ERC20) سپس در بخش 3-4 مقدار مورد نظر خود را وارد نمایید و دکمه‌ی submit را بزنید.

هزینه‌ی نقل و انتقال در قالب transaction fee به شما نمایش داده می‌شود.

گام ۵

۵ – در این مرحله برحسب سایت یا کیف پولی که با آن کار می‌کنید، یک کد امنیتی دریافت خواهید کرد و با وارد نمودن آن، تراکنش شما نهایی می‌شود. مبلغ جابجا شده توسط شما با توجه به شرایط شبکه پس از حداکثر ۲ ساعت منتقل خواهد شد. در صورتی که این مبلغ از مبدا کسر و به کیف پول مقصد واریز نشد،‌ با پشتیبانی تماس بگیرید.

ما مثال‌مان را که با صرافی بایننس بود در این گام پیش می‌بریم. با زدن گزینه‌ي 1-5 کدی به ایمیل‌تان ارسال می‌شود که آن را در بخش 2-5 وارد نموده و سپس کد یکبار مصرفی که از google authenticator دریافت می نمایید را در بخش 3-5 وارد نمایید. و دکمه‌ی submit را بزنید تا فرایند نهایی شود.

در صورت نیاز می‌توانید به راهنمای گام به گام واریز به صرافی آنلاین بایننس و یا برداشت از بایننس به این بخش مراجعه نمایید.

گام ۶

6 – با مراجعه به قسمت تاریخچه از نوار بالای سایت، و بخش واریزهای ارزدیجیتال، تاریخچه واریزهای خود را مشاهده نمایید.

لیست ارزهای موجود در تبدیل

لیست زیر به روزرسانی می‌گردد. صرافی تبدیل همواره در تلاش است رمزارزهای جدید بازار که مورد استقبال عموم قرار گرفته شده است را لیست کند.

 • بیت‌کوین BTC
 • اتریوم ETH
 • تتر USDT
 • ترون TRX
 • پکس‌گلد PAXG
 • لایت‌کوین LTC
 • بیت‌کوین‌کش BCH
 • اتریوم‌کلاسیک ETC
 • بایننس‌کوین BNB
 • استلار XLM
 • ریپل XRP
 • دوج‌کوین DOGE
 • ایاس EOS
 • چین‌لینک LINK
 • کاردانو ADA
 • زیکش ZEC
 • نئو NEO
 • نم XEM
 • مونرو XMR
 • دش DASH
 • پلکادات DOT
 • میکر MKR
 • تومو TOMO
 • آنتولوژی ONT
 • کازماس ATOM
 • آیوتا IOTA
 • یونی UNI
 • کوانتوم QTUM
 • الروند EGLD
 • انجین ENJ
 • لونا LUNA
 • تتا THETA
 • آوی AAVE
 • تزوس XTZ
 • پالی‌گان MATIC
 • چیلیز CHZ
 • فایل‌کوین FIL
 • وی‌چین VET
 • بیت‌تورنت BTT
 • پاندی‌ایکس PUNDIX
 • ام‌دی‌تی MDT
 • هارمونی ONE
 • وینک WIN
 • شیبا SHIB
 • پنکیک‌سواپ CAKE
 • سولانا SOL
 • وان‌اینچ 1INCH
 • سلر‌نتورک CELR
 • اینترنت‌کامپیوتر ICP
 • نانو NANO
 • سوشی SUSHI
آیا صرافی تبدیل معتبر است؟

بله، صرافی تبدیل یکی از صرافی‌های معتبر ارز دیجیتال ایرانی است.

آیا صرافی تبدیل کلاهبرداری است؟

خیر، این صرافی در لیست بهترین صرافی‌های ارز دیجیتال قرار دارد.

نحوه ثبت نام در صرافی تبدیل چگونه است؟

نحوه ثبت نام و عضویت در صرافی تبدیل در متن مقاله آمده است.

نظرات کاربران

 • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *