0

معرفی ارز دیجیتال تامادوج (TAMA)

ارز دیجیتال تامادوج Tamadoge (TAMA) یک پروژه بلاکچین میم کوین است که پیش فروش آن در سپتامبر 2022 راه اندازی شد. این اکوسیستم تجارت NFT را با حیوانات خانگی مجازی ترکیب می‌کند، جایی که کاربران توکن‌ها را دریافت می‌کنند، توسعه آنها را نظارت می‌کنند و در نبردها با سایر بازیکنان شرکت می‌کنند. توسعه‌دهندگان این پروژه به دنبال این هستند که به سکه شماره یک میم، «سلطان میم» صنعت تبدیل شوند و در تلاش برای ترکیب مفاهیمی مانند متاورس، بازی برای کسب درآمد (P2E) و NFT هستند.

تامادوج Tamadoge از پروژه Tamaverse متولد شد، جایی که بازیکنان خلق می‌کنند و پرورش می‌دهند، از آنها مراقبت می‌کنند و به هر طریق ممکن با حیوانات خانگی متاورس تعامل می‌کنند و برای جوایز کریپتو رقابت می‌کنند. هر حیوان خانگی ساختگی متاورس یک توکن غیرقابل تعویض است که می‌تواند در فروشگاه NFT فروخته، خرید یا مبادله شود. این شبکه توسط توکن اصلی پلتفرم – TAMA پشتیبانی می‌شود. تمامی تراکنش‌ها در Tamaverse (خرید در فروشگاه NFT و تراکنش بین کاربران) با $TAMA انجام می‌شود.

نام بازی برای کسب درآمد، Tamadoge، به اسباب‌بازی قابل حمل قدیمی – Tamagotchi، حیوان خانگی مجازی که توسط Aki Maita از شرکت Bandai و Akihiro Yokoi از WiZ ساخته شده است، اشاره دارد.

چه چیزی تامادوج را منحصر به فرد می‌کند؟

از روز اول، تامادوج متاورس خود، Tamaverse و فروشگاه NFT بومی خود را معرفی کرد. جامعه به سرعت در حال رشد و علاقه شدید آن به سکه های TAMA اعتبار بیشتری به پروژه اضافه می کند. همانطور که در بالا ذکر شد، کل هدف Tamaverse حول حیوانات خانگی Tamadoge متمرکز شده است، با الهام از بازی دیجیتال دهه 90 Tamagochi، که هدف آن مراقبت از یک حیوان خانگی مجازی است.

در Tamaverse، اعضا با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند، با یکدیگر رقابت می کنند و در فروشگاه NFT خرید می کنند. Tamaverse مکانیسم Play-to-Earn (P2E) را انتخاب می کند که در آن بازیکنانی که برتری دارند با TAMA پاداش می گیرند و صندوق جایزه مستقیماً به حجم معاملات توکن بستگی دارد. برندگان نبردها Dogepoint دریافت می کنند و در جدول امتیازات ماهانه قرار می گیرند. در پایان هر ماه، بازیکنان فعال و برجسته، توکن های TAMA را به عنوان پاداش دریافت می کنند.

متاورس چندین بازی و سطوح دارد که تنها با توسعه پروژه رشد خواهند کرد. همه حیوانات خانگی تامادوج NFT هستند. آنها را می توان با توکن TAMA بدون مالیات تراکنش خرید، فروخت، معامله کرد، ارتقا داد و مزیت رقابتی کسب کرد. هرچه وضعیت حیوان خانگی در متاورس بهتر باشد، ارزش و هزینه آن بالاتر است.

چند سکه تامادوج (TAMA) در گردش است؟

اجرای اصلی توکن TAMA، سوخت رسانی به حیوانات خانگی Tamaverse و Tamadoge است. TAMA با اجازه دادن به کاربران برای ایجاد، پرورش، پرورش، جمع آوری، نبرد و تجارت حیوانات خانگی دیجیتال، اکوسیستم را تقویت می کند.

بلاک‌چینی که میزبان تامادوج (TAMA) است، اتریوم است. TAMA مبتنی‌بر ERC-20 است و دارای حداکثر عرضه 2 میلیارد سکه است که به شرح زیر توزیع می‌شود: 50٪ برای پیش فروش، 30٪ تا 10 سال باز کردن (برای تامین انرژی پروژه) و 20٪ به استخر مبادله.

توکن TAMA دارای عرضه رو به کاهش و قرار گرفتن در معرض روزافزون است. این شبکه برای خرید از یک فروشگاه آنلاین در پلت فرم Tamadog 5٪ هزینه دریافت می کند. سپس توکن ها سوزانده می شوند تا از افت قیمت جلوگیری شود. بنابراین، پروژه کمبود را برای افزایش هزینه توکن اعمال می کند. 30٪ از کمیسیون ها به توسعه و بازاریابی، به علاوه هزینه های ساخت استخر جایزه اختصاص می یابد. سایر تراکنش‌های شبکه، از جمله انتقال توکن‌ها، مالیات دریافت نمی‌کنند.

این پروژه حول یک فرمول Play-to-Earn (P2E) ساخته شده است که در آن به بازیکنان فعال توکن های اضافی TAMA پاداش داده می شود. Tamadoge یک ارز دیجیتال کاهش‌دهنده تورم است که به کاربران کمک می‌کند تا برای موقعیت‌های برتر در جدول امتیازات رقابت کنند.

شبکه تامادوج (TAMA) چگونه ایمن است؟

TAMA به عنوان یک توکن ERC-20 مستقر شده است ، استانداردی که بر مکانیزم اجماع اثبات سهام (PoS) متکی است. کد قرارداد آن با موفقیت توسط Solid Proof ممیزی شد – یک شرکت معتبر حسابرسی بلاکچین مستقر در آلمان که متخصص در محافظت از فعالان بازار با راه حل های امنیتی نوآورانه خود است.

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *