0

معرفی و دانلود رایگان فیلم جاده گالینا / The Road to Galena

فیلم جاده گالینا / The Road to Galena
بازدید 610

فیلم «جاده گالینا» یا «جاده‌ای به سوی گالینا» به کارگردانی «جو هال» در ژانر درام محصول سال ۲۰۲۲ است. ملودرام «جو هال» دربارۀ پسری ساکن در یک شهر کوچک است که سالها در جستجوی رویای به مسیرهای اشتباهی رفته است. با مجله آنلاین خوبو همراه باشید.

فیلم جاده گالینا / The Road to Galena
فیلم جاده گالینا / The Road to Galena

خلاصه داستان

«کول بیرد» همه چیز در زندگی دارد ـ همسری زیبا، شغلی موفق، خانه‌ای بزرگ، عضویت در کلوپ روستایی و وسایل گران قیمت. با این حال، در پس پرده، او مردی است که در دام محیط اطرافش گرفتار شده و در تعقیب رویای زندگی‌اش همیشه عقب می‌ماند. او که برای مقابله با انتظارات پدرش به اندازه کافی قوی نیست، معشوق خود، بهترین دوستش و زندگی در شهری کوچک را ترک می‌کند تا چیزهای تازه‌ای در زندگی بدست بیاورد.

«جاده گالینا» یا «جاده‌ای به سوی گالینا» داستانی تکان‌دهنده از مسیر ناامیدی یک انسان به سوی تحقق آرزوها است. داستانی که به ما انگیزه می‌دهد تا جاده‌های زندگی را بهتر انتخاب کنیم.

انتخاب‌های زندگی

در جایی از فیلم، «جان برد» در مورد روشی که «زندگی» چیزهایی را برای ما انتخاب می‌کند به «کول» می‌گوید: «زمان می‌گذرد، و ناگهان متوجه می‌شوی که زندگی همین است».

«جاده گالینا» درباره این است که چگونه می‌توانیم انتخاب کنیم. مردم با شرکای اشتباه ازدواج می‌کنند. بعضی‌ها سعی می‌کنند به هر حال این کار را انجام دهند. مردم مشاغلی را انتخاب می‌کنند که باعث می‌شود احساس نارضایتی و ناخوشی کنند. برخی از آنها تحت تأثیر انتخاب‌های خود، بیمار می‌شوند. این فیلم درباره سبک‌سنگین موقعیت‌هایی است که باید برای زندگی انتخاب کرد و همچنین روایت‌های درون‌خانوادگی متعدد، شخصیتها و داستانهای فراوانی را به همراه دارد.

کارگردان این فیلم، «جو هال» است
کارگردان این فیلم، «جو هال» است

درباره فیلم

این فیلم متاسفانه نتوانسته است رضایت اکثر منقدان را به دست بیاورد. «جاده گالینا» اولین فیلمی نیست که داستان مهاجرت مزرعه‌داری ساده را از زندگی در روستا به شهری بزرگ روایت می‌کند، جایی که خروارها پول و موفقیت باعث می‌شود که او فراموش کند از کجا آمده است.

همچنین این اولین فیلمی نیست که یک زن مزرعه‌دار پریشان پشت میز آشپزخانه می‌نشیند و پول زیادی را بر سر اعضای خانواده می‌ریزد در حالی که شوهرش با پیشانی پر از عرق، زیر وانتش زحمت می‌کشد. بنابراین، «جاده گالینا» فیلمی در مورد اولین‌ها نیست. این فیلمی از استعاره‌ها و کلیشه‌ها است که استدلال می‌کند که زندگی در شهر در مقایسه با سادگی و لطافت روستا، وضعیتی شکننده و فاسد دارد.

«جاده گالینا» از آن دسته فیلم‌هایی است که دیگر هیچکس نمی‌سازد. اما در عصر فیلمهای دنباله‌دار، پیش‌درآمدها، بازسازی‌ها، فیلم‌های ابرقهرمانی و فیلم‌های مستقل، تماشای این فیلم سفری است که ممکن است بخواهید به آن بروید.

فیلم جاده گالینا / The Road to Galena
این فیلم محصول ۲۰۲۲ است

جدول اطلاعات فیلم

عنوانجاده گالینا / The Road to Galena
نویسنده و کارگردانJoe Hall
بازیگرانBen Winchell
Will Brittain
Aimee Teegarden
ژانردرام
کشورآمریکا
سال۲۰۲۲
مدت۱۱۰ دقیقه
امتیازIMDb ۵.۸/۱۰

دانلود رایگان فیلم جاده گالینا / The Road to Galena

دانلود فیلم در کیفیت‌های مختلف:

منابع

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *