0

معرفی ارز دیجیتال تاندر توکن Thunder Token

معرفی ارز دیجیتال تاندر توکن Thunder Token

ارز دیجیتال تاندر توکن ThunderCore یک بلاکچین عمومی امن، با کارایی بالا و سازگار با EVM با ارز اصلی خود، Thunder Token است. این شرکت در سال 2017 در سیلیکون‌ولی توسط کریس وانگ و محققان و مهندسان برتر در این زمینه تاسیس شد. شبکه ThunderCore با یک پروتکل اجماع موفقیت آمیز که بر «مشکل سه‌گانه» مقیاس‌پذیری به نام PaLa غلبه می‌کند، بیش از 4000 TPS تراکنش، زمان‌های تأیید زیر ثانیه و هزینه‌های گاز پایینی را ارائه می‌کند که هزینه کمتر از کسری از دلار (0.00001<$) دارد و برنامه‌های غیرمتمرکز را ارائه می‌کند.

بازار ارزهای دیجیتال بسیار پرنوسان است، قبل از ورود به این بازار تحقیق کامل کنید.

امنیت و مقیاس‌پذیری بدیهی است که ThunderCore DApps هفته به هفته بر نمودارهای دسته‌بندی بازی‌ها تسلط پیدا کرده‌اند که گواهی واقعی‌بر این است که برای DAppsها مقیاس بر روی پلتفرم چقدر آسان است. ThunderCore همچنین قابلیت همکاری را در اولویت قرار می‌دهد، زیرا دارایی‌های بومی در سایر بلاکچین‌ها (مانند اتریوم، BSC، HECO) را می‌توان از طریق مکانیسم زنجیره‌ای متقابل به نام ThunderCore Bridge بین یکدیگر مبادله کرد.

ThunderCore با حل چالش‌های قابلیت استفاده و تعیین استاندارد جدیدی از قابلیت اطمینان و امنیت، تلاش‌ها را برای پذیرش گسترده فناوری بلاکچین رهبری می‌کند. در حال حاضر، ThunderCore با پایگاه کاربر بین‌المللی که در بیش از 18 کشور جهان را شامل می‌شود، بیش از 4 میلیون آدرس کل و 180 میلیون تراکنش در شبکه خود جمع آوری کرده است.

شناسنامه ارز دیجیتال تاندر توکن

نامتاندر توکن، Thunder Token
اختصارTT
آدرس سایتthundercore.com
وایت پیپرمشاهده
رتبه471
حجم بازار107 میلیون دلار
توییترThunderProtocol
تلگرامthunder_official

قیمت توکن تاندر توکن

حجم بازار ارز دیجیتال تاندر توکن در زمان نگارش این مقاله حدود 107 میلیون دلار است و این ارز دیجیتال را در رتبه 471 بازار رمزارزها قرار داده است. اطلاعات کامل این ارز دیجیتال را می‌توانید در سایت کوین مارکت کپ مشاهده کنید.

نحوه خرید تاندر توکن

ارز دیجیتال تاندر توکن را می‌توانید از صرافی‌های زیر خریداری کنید:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *