0

آموزش کامل تبدیل تتر (USDT) به لیر (TRY) و بلعکس با کارمزد مناسب

استیبل کوین تتر USDT که قبلا در مورد آن صحبت شد و صرافی‌های معتبر ایرانی را برای معامله تتر پیشنهاد داده‌ایم. همانطور که قبلا گفته شد تتر یکی از بهترین ابزارهای حفظ ارزش سرمایه (همیشه برابر با یک دلار) و همچنین انتقال دارایی و سرمایه است. تنها با چند کلیک می‌توانید سرمایه خود را با کارمزد انتقال بسیار پایین به کشور مقصد انتقال دهید.

امروزه با افزایش سفرهای توریستی و مهاجرتی ایرانیان به کشور ترکیه درخواست تبدیل تتر به لیر ترکیه افزایش یافته است. به همین منظور در این مقاله چند صرافی معتبر ترکی برای تبدیل تتر به لیر و بلعکس را بررسی خواهیم کرد.

برای خرید تتر و تبدیل آن به لیر مسیر زیر را انجام دهید:

خرید تتر در ایران از صرافی‌های معتبر ایرانی

در جدول زیر ۴ تا از بهترین صرافی‌های ایرانی که می‌توانید بعد از ثبت نام و احراز هویت در آنها با عمق بازار و قیمت رقابتی اقدام به خرید تتر کنید را مشاهده می‌کنید:

صرافی آبان تترورود
صرافی رمزینکسورود

انتقال تتر از صرافی ایرانی به صرافی‌های ترکیه‌ای

برای انتقال تتر به صرافی یا کیف پول بهترین استاندارد انتقال TRC20 یا TRC10 تحت شبکه ترون است که با کمترین کارمزد می‌توانید انتقال را انجام دهید. برای مشاهده روش انتقال تتر به صرافی و کیف پول‌های مختلف این مطلب را مشاهده کنید.

صرافی‌های ارز دیجیتال معتبر ترکیه‌ای

برای احراز هویت در صرافی‌های ترکیه‌ای حساب بانکی ترکیه‌ای (به عنوان مثال زراعت بانک) و همچنین کارت اقامت یا کیملیک را نیاز دارید. بعد از ثبت نام می‌توانید با مدارک خود احراز هویت کنید. با استفاده از صرافی‌های زیر می‌توانید نرخ لحظه‌ای تبدیل تتر به لیر را مشاهده کنید.

صرافی پاریبوورود
صرافی بیت جیورود

افتتاح حساب بانکی در ترکیه

برای افتتاح حساب بانکی به صورت قانونی در کشور ترکیه نیاز به کارت اقامت این کشور و آدرس ثبت شده در نفوس را دارید. همچنین برخی افراد به صورت غیرقانونی با هماهنگی شعب بانک زراعت می‌توانند با پاسپورت ایرانی حساب بانکی را برایتان افتتاح کنند که پیشنهاد ما فعالیت به صورت قانونی است.

برداشت لیر از صرافی ترکیه‌ای به حساب بانکی ترکیه‌ای

بعد از ثبت نام و احراز هویت در صرافی های ارز دیجیتال ترکیه‌ای و همچنین معرفی حساب بانکی (ایبان) خود به صرافی می‌توانید تتر خود را به کیف پول در صرافی ترکیه‌ای واریز کرده و در آنجا به لیر تبدیل کرده و به حساب خود برداشت بزنید.

بیشتر بخوانید:

حواله لیر در ترکیه قیمت چقدر است؟

قیمت حواله لیر که در حساب بانکی کشور ترکیه واریز انجام شود مقداری بالاتر از نرخ لیر در ایران است.

آیا خدمات تبدیل لیر به سایر ارزها انجام می‌گیرد؟

بله، تبدیل تومان به لیر، روبل روسیه، افغانی، دلار و … صورت می‌گیرد. برای چینج پول در ترکیه می‌توانید با با این شماره 905431346750 تماس بگیرید.

قیمت لحظه‌ای لیر چقدر است؟

برای دریافت قیمت لحظه‌ای لیر می‌توانید با این شماره 905431346750 تماس بگیرید.

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *