0

هوکد پروتکل Hooked Protocol (HOOK) چیست؟

هوکد پروتکل (HOOK) Hooked Protocol یک پلتفرم یادگیری اجتماعی بازی‌سازی شده Web3 است که محصولات یادگیری و کسب درآمد را ارائه می‌دهد. در ابتدا برای تشکیل یک جامعه به سرعت در حال رشد طراحی شد و بعداً برای ایجاد زیرساخت‌های داخلی و برنامه‌های غیرمتمرکز (DApps) برای کمک به کسب‌وکارهای بیشتری برای ورود به Web3 تکامل یافت و در نهایت اکوسیستمی از اقتصاد متعلق به جامعه را تشکیل داد.

Web3 نسل بعدی فناوری اینترنت است. در حالی که این اصطلاح نسبتاً جدید است، بسیاری از پروژه‌ها در فضای بلاکچین به دلیل مزایای آن، که شامل بازگرداندن کنترل به کاربران است، روی Web3 کار می‌کنند. با این حال، راه طولانی برای پذیرش انبوه Web3 وجود دارد. Hooked Protocol می‌خواهد به سه چالش مهمی که پذیرش Web3 با آن مواجه است رسیدگی کند: فقدان انگیزه کاربر، موانع بالا برای ورود، و آموزش ناکافی Web3.

پروتکل هوک Hooked از یک رویکرد آموزشی برای مقابله با این مشکلات و تشویق کاربران بیشتری برای شروع سفر Web3 خود استفاده می‌کند. این پروتکل امیدوار است از طریق تجربیات یادگیری بازی‌سازی شده و مدل‌های انگیزشی، به تحقق پذیرش انبوه Web3 کمک کند.

در همان زمان، Hooked در حال ساخت مجموعه‌ای از محصولات رو به رو کاربر با مشوق‌های رمزی برای ورود کاربر جدید است.

پروتکل هوک چگونه کار می‌کند؟

سه عنصر در رویکرد آموزشی Hooked Protocol وجود دارد: محصولات آموزش محور نوآورانه، مکانیسم ارجاع اجتماعی، و راه حل‌های داخلی برای مشاغل.

روش شناسی آموزشی نوآورانه

Hooked Academy به عنوان یک پورتال ویدیویی Meme 30 ثانیه ای برای آموزش Web3، طرحی بصری برای آموزش کاربران Web3 ارائه می‌دهد. هوک به معرفی ابتکارات آموزشی بیشتر برای فشار برای پذیرش انبوه کاربران ادامه خواهد داد.

ارجاعات دوستان

این تیم که توسط Hooked Protocol به عنوان “گسترش نمودار اجتماعی” نامیده می‌شود، از ارجاعات اجتماعی برای رشد جامعه خود استفاده می‌کند. کاربران می‌توانند با به اشتراک گذاشتن یک دعوت، یک نمودار اجتماعی Web3 جدید ایجاد و کسب درآمد کنند.

راه حل‌های نصب برای کسب و کارها

Hooked با زیرساخت‌های یکپارچه خود قصد دارد راه‌حل‌های یکپارچه نصب Web3 را برای مشاغل ارائه دهد. این ادغام که به عنوان مجموعه‌ای برای برنامه‌های کاربردی برای حل هر مشکلی عمل می‌کند، شامل یک ورود به سیستم با زیرساخت Hooked DID، راه حل‌های کیف پول داخلی، نمودارهای اجتماعی و موتور رشد کاربر است.

توکن هوک (HOOK) چیست؟

دو توکن از پروتکل Hooked استفاده می‌کند: Hooked Gold Token (HGT)، توکن ابزار آن و HOOK، توکن حاکمیتی آن. HOOK برای اهداف زیر استفاده می‌شود:

  • تصمیمات رای گیری برای اکوسیستم Hooked
  • دسترسی به امتیازات رویداد انجمن
  • دسترسی به ضرابخانه‌های انحصاری NFT پاداش برای استیکنیگ
  • ارز برای خریدهای درون برنامه‌ای خاص در آینده

HOOK همچنین به عنوان یک نشانه کارمزد معاملات برای تمام فعالیت‌های اقتصادی در زیرساخت Hooked Application Rollup استفاده خواهد شد. علاوه بر این، تمام DAppهای موجود در اکوسیستم ساخته شده در بالای پلتفرم Hooked نیز از توکن‌های این پلتفرم برای کارمزد معاملات و تراکنش‌های زنجیره‌ای استفاده می‌کنند.

اهداف بعدی برای پروتکل Hooked چیست؟

Hooked Protocol برنامه‌هایی برای گسترش بازار، جامعه و اکوسیستم خود دارد. تیم Hooked امیدوار است از طریق غنی‌سازی محتوا و پلتفرم و همچنین نوآوری socialFi، تجربه یادگیری گیمیفی شده خود را برای کاربران جهانی متنوع و تقویت کند. این شامل مدل Hooked’s SocialFi می‌شود، جایی که اعضای جامعه می‌توانند بهتر از ارتباطات اجتماعی خود استفاده کنند و به رشد اکوسیستم کمک کنند.

هوک همچنین در حال ایجاد یک اکوسیستم خودپایه از طریق مشارکت‌های اقتصادی دوجانبه است که در آن همه برنامه‌های ارائه شده توسط Hooked Protocol ترافیک بیشتری ایجاد کرده و جامعه خود را رشد خواهند داد.

پروتکل Hooked چگونه کار می‌کند؟

سه عنصر اصلی در اکوسیستم Hooked عبارتند از یادگیری بازی‌سازی شده، مکانیزمی برای مشوق‌ها و زیرساخت یکپارچه کسب‌وکارها.

پروتکل Hooked از یک رویکرد سه جانبه برای ایجاد انگیزه برای پذیرش Web3 پیروی می کند:

یادگیری گیمیفی شده

Hooked Protocol یک متدولوژی آموزشی Web3 همهجانبه و کنجکاو را اتخاذ کرده است . Hooked Academy Sensei به کاربران امکان می دهد با معلمان مجازی یکپارچه شده با ChatGPT گفتگو کنند. معلمان مجازی با شخصیت های خاص هستند که توانایی تعامل مانند انسان ها را دارند.

در همین حال، Hooked Academy ویدیوهای میم 30 ثانیه ای را برای کمک به یادگیری کاربران ارائه می دهد. این ویدیوها با شخصیت های مبتنی بر هوش مصنوعی، فرآیند یادگیری را ساختارمند و جذاب می کند.

مشوق‌ها

برای تسریع پذیرش، پروتکل Hooked دارای مکانیزمی از مشوق ها است:

  • مسابقه برای کسب درآمد: شرکت کنندگان در آزمون هایی شرکت می کنند تا در مورد اصول Web3 بیاموزند و با توکن ها پاداش دریافت کنند.
  • بازی استخراج اثبات کار و زمان (PoWT): کاربران داخلی با استفاده از مکانیسم PoWT، یک روش توافقی که یک زمان بلوک متغیر را با قدرت ماینینگ مقیاس‌پذیر می‌کند، استخراج می‌کنند.
  • ارجاع اجتماعی: کاربران در صورت توصیه شبکه اجتماعی Web3 خود به دیگران پاداش دریافت می کنند.
  • سهام و مبادله: کاربران می‌توانند مهارت‌های خود را در مفاهیم Web3، مانند سهام‌بندی، تجارت و انتقال توکن‌های کریپتو تقویت کنند.

زیرساخت برای مشاغل

Hooked Protocol زیرساخت یکپارچه ای را برای ارائه راه حل های نصب وب 3 برای شرکت های تجاری ایجاد کرده است. نمونه‌هایی از چنین زیرساخت‌هایی شامل فرآیند ورود با هویت غیرمتمرکز، موتور رشد کاربر و یک رابط یکپارچه شبکه اجتماعی است. Hooked Soulbound Token به عنوان تنها هویت دیجیتال عمل می کند و به اعضای جامعه امکان دسترسی به فضای Web3 را می دهد.

کاربران همچنین به کیف پول Hooked دسترسی پیدا می‌کنند، که به آنها امکان می‌دهد با تراکنش‌های Web3، مانند انتقال توکن‌های ارزهای دیجیتال، مبادله و سهام، مانور و جهت‌گیری کنند.

این پروتکل قصد دارد یک زیرساخت زنجیره بلوکی با قابلیت کاربرد جمع‌آوری ایجاد کند که ادغام تمام دارایی‌ها و داده‌های اکوسیستم را تسهیل می‌کند. انتقال منطق محاسباتی و داده ها روی مجموعه برنامه ها، پروتکل را مقیاس پذیر می کند.

پروتکل Hooked چگونه برای رشد برنامه‌ریزی می‌کند؟

Hooked Protocol با شروع یک استراتژی گسترش جهانی، در تلاش است تا مدل SocialFi خود را ارتقا دهد.

Hooked Protocol به دنبال رشد در بازار، جامعه و اکوسیستم آن است. این طرح شامل ارتقای مدل SocialFi پروتکل و پشتیبانی از کاربران برای استفاده بهتر از ارتباطات اجتماعی خود است. Hooked Protocol با ترکیب غنی‌سازی پلتفرم با محتوای سرگرم‌کننده‌تر، امیدوار است بتواند خود را برای کاربران جذاب‌تر کند.

به دنبال یک استراتژی توسعه جهانی که توسط یک پلتفرم یادگیری محتوا تقویت شده است، Hooked Protocol در حال کار با مشارکت اقتصادی دوجانبه برای ایجاد یک اکوسیستم مبتنی بر چرخ طیار است که به طور مداوم ترافیک بیشتری ایجاد می کند و رشد جامعه را افزایش می دهد.

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *