0

معرفی و دانلود رایگان فیلم جنگل خاکستری / Woodland Grey

فیلم «جنگل خاکستری»
بازدید 696

«جنگل خاکستری» فیلم عجیبی است که باید آن را تماشا کرد زیرا قدم به قدم شما را وارد داستان می کند، و با تصویربرداری باورنکردنی و موسیقی نفسگیر، شما را در چنگال خود فرو می‌برد. با مجله آنلاین خوبو همراه باشید.

خلاصه داستان

ویلیام به تنهایی در یک تریلر در اعماق جنگل زندگی می‌کند. روزی او امیلی را بیهوش پیدا می‌کند و طی چند روز از او مراقبت می‌کند. آنها ترکیب عجیبی را در کنار هم تشکیل می‌دهند زیرا ویلیام سکوت کرده است اما امیلی نمی‌تواند دست از حرف زدن بکشد. یک روز وقتی امیلی آلونک پشت خانه‌اش را باز می‌کند، چیزی که پیدا می‌کند همه چیز را تغییر می‌دهد.

فیلم «جنگل خاکستری» / Woodland Grey

درباره فیلم

کارگردان «آدام ریدر» که نویسندگی این فیلم را همراه با «جسی توفکسیس» انجام داده است، در واقع داستانی برای بینندگان تعریف نمی‌کند و اجازه می‌دهد فیلم با سرعت خودش پیش برود و در پایان، فیلم از درامی وسط ناکجاآباد به سورئالی جنون‌آمیز تبدیل می‌شود. او همچنین برای پیشبرد اهداف خود، از طراحی صدای نفسگیر توسط «مارتین کادیو رویار» کمک گرفته است.

در حالی که بیشتر فیلم تنها با حضور دو نقش در جریان است، در فلاش‌بک‌ها کاراکتر «کریسمس سیاه» دیده می‌شود. موسیقی متن فیلم که کاری از «اسکای کلاین» است نیز زیبا از کار درآمده است.

فیلم «جنگل خاکستری» محصول ۲۰۲۱ است
فیلم «جنگل خاکستری» محصول ۲۰۲۱ است

کارگردانی، بازیها و روایت فیلم

کارگردانی و بازیها قوی است اما به نظر می‌رسد که فیلم هنگامی که می‌خواهد داستان خود را بیان کند، دچار ضعف و کاستی‌هایی می‌شود. فیلمی که همه چیز را برای تفسیر، حدس و گمان باز می‌گذارد و معمولاً وقتی هیچ مرز مشخصی توسط فیلمسازان وجود ندارد، احتمال موفقیت آن کمرنگ می‌شود.

کندی روایت گاهی اوقات بدون هیچ اثر مثبتی بسیار آهسته می‌شود اما این فیلمی است که تماشاگر را ترغیب می‌کند که ببیند در نهایت چه اتفاقی می‌افتد. دختری که اکنون در جنگل با مردی مرموز و یک آلونک شوم و محتویات آن گیر افتاده است، تنها محور کلیدی این فیلم است. پیامی که فیلم برای مخاطب دارد دربارۀ درک شخصیت ما از سرنوشت خود و موانع یا نیروهایی است که باید در مواجه با مرگ با آن به مقابله برخواست.

تصویربرداری زیبای فیلم «جنگل خاکستری» تحسین منتقدان را برانگیخته است
تصویربرداری زیبای فیلم «جنگل خاکستری» تحسین منتقدان را برانگیخته است

اطلاعات فیلم

عنوانجنگل خاکستری / Woodland Grey
کارگردانAdam Reider
نویسندگانAdam Reider
Jesse Toufexis
بازیگرانJenny Raven
Ryan Blakely
Art Hindle
کشورکانادا
سال۲۰۲۱
مدت۹۱ دقیقه
امتیازIMDb ۴.۲/۱۰

دانلود رایگان فیلم جنگل خاکستری

دانلود فیلم با کیفیت‌های مختلف:

پوستر فیلم «جنگل خاکستری»
پوستر فیلم «جنگل خاکستری»

منابع

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *