0

معرفی ارز دیجیتال ورلد موبایل توکن World Mobile Token (WMT)

زندگی بدون اینترنت را تصور کنید. بدون دسترسی به اطلاعات، آموزش، تجارت، بانکداری، اخبار جهان، یا ارتباط با دوستان و خانواده معنی نخواهد داشت.

3.7 میلیارد نفر همچنان بی‌ارتباط و بدون دسترسی به اینترنت در جهان هستند. این نیمی از سیاره است. سازمان ملل «آزادی آنلاین» را یک حق بشری اعلام کرده است، اما از هر دو نفر یک نفر نمی‌تواند با یکدیگر صحبت کند. از طریق بلاکچین و اقتصاد اشتراک گذاری، World Mobile دسترسی به اینترنت، حفاظت از داده‌ها و آزادی اقتصادی را فراهم می‌کند.

تیم ورلدکوین در حال معرفی یک مدل کسب و کار انقلابی است که با استفاده از انرژی خورشیدی تجدیدپذیر و طیف بدون مجوز، هزینه های دسترسی به اینترنت و ارتباطات را به میزان قابل توجهی کاهش می‌دهد. با به اشتراک گذاشتن هزینه‌های تعمیر و نگهداری و عملیاتی با کاربران خود، مالکیت را به اشتراک می‌گذارد و به پایداری طولانی مدت شبکه اجازه می‌دهد.

ادغام بلاکچین یک شبکه غیرمتمرکز ایجاد می‌کند که توسط مردم اداره می‌شود و حریم خصوصی کامل را برای کاربران تضمین می‌کند.

  • تضمین شده توسط قراردادهای هوشمند: استفاده از قراردادهای هوشمند کاردانو امکان تراکنش های سریع و کارمزدهای کم، پرداخت آنی، صورتحساب دقیق، تراکنش های شفاف و استانداردهای امنیتی بالاتر را فراهم می کند.
  • حریم خصوصی به عنوان یک ماموریت: وردکوین به سود بردن از داده‌های کاربران خود اعتقادی ندارد. ورلدکوین اطلاعات شخصی را نمی‌فروشد یا داده‌ها را با اشخاص ثالث برای اهداف بازاریابی یا تبلیغات به اشتراک نمی‌گذارد. داده‌های ذخیره شده در World Mobile به نفع شما و به تنهایی به نفع شماست.
  • شناسه دیجیتال به آزادی اقتصادی منجر می‌شود: با اتصال جهانی موبایل غیرمتصل می‌توان افراد فاقد بانک را بانک کرد. داشتن شناسه دیجیتال غیرمتمرکز در شبکه جهانی موبایل دسترسی به بانکداری آنلاین، وام های خرد و مراقبت های بهداشتی را ایجاد می‌کند.

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *