0

معرفی ارز دیجیتال تتر گلد XAUT

استیل کوین تتر گلد

تتر گلد Tether Gold (XAU₮) یک استیبل کوین است که مالکیت یک اونس طلا را براساس 1:1 بر روی یک شمش فیزیکی طلا که با استاندارد شمش لندن (LBMA) مطابقت دارد، فراهم می‌کند. این فناوری امکان دسترسی به یک استیبل کوین را فرآهم می‌کند که مالکیت طلای فیزیکی را فراهم می‌کند و در عین حال از معایب مرتبط با طلای فیزیکی مانند هزینه ذخیره سازی بالا و دسترسی محدود اجتناب می‌کند.

 توجه: توکن‌های XAU₮ را می‌توان تا شش رقم اعشار (یعنی با افزایش‌هایی به کوچکی 0.000001 اونس) تقسیم کرد.

چه چیزی تترگلد Tether Gold را منحصر به فرد می‌کند؟

  • حمل و نقل آسان حمل و نقل طلای فیزیکی چالش برانگیز است، با این حال، حمل و نقل توکن‌های XAUt شما به آسانی به همراه بردن سایر دارایی‌های رمزنگاری خود در هر زمان که نیاز داشته باشید است.
  • تقسیم بندی آسان تقسیم شمش‌های طلای فیزیکی شما دشوار است. با این حال، توکن‌های XAUt به افزایش‌هایی به کوچکی 0.000001 اونس تروی طلا تقسیم می‌شوند.
  • تجارت 24/7 با سهولت تجارت طلای فیزیکی شما را به مکان و ساعات معاملاتی محدود می‌کند. با این حال، توکن‌های XAUt را می‌توان 24 ساعته، 365 روز در سال از هر نقطه‌ای در جهان در صرافی‌هایی که توکن‌های XAUt را فهرست می‌کنند، معامله کرد.
  • به راحتی قابل بازخرید اگر زمانی بخواهید توکن‌های XAUt خود را برای طلای فیزیکی بازخرید کنید، می‌توانید. انجمن تتر گلد شمش‌های فیزیکی طلا را به هر آدرسی در سوئیس تحویل می‌دهد.
  • ذخیره سازی طلای فیزیکی شما می‌تواند گران باشد و شما را در معرض خطرات ژئوپلیتیکی قرار دهد. ذخیره توکن‌های XAUt شما به آسانی ذخیره‌سازی سایر دارایی‌های رمزنگاری شماست.
  • قابل تأیید آسان تمام طلاهای فیزیکی که از توکن های XAUt پشتیبانی می‌کنند را می‌توان در وب سایت تترگلد ردیابی کرد. در هر لحظه از زمان، می‌توانید تخصیص طلای خود را در خزانه‌های تتر گلد تأیید کنید.

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *