0

دانلود آلبوم باغ پلاستیکی از گروه ضرب و فوت

آلبوم باغ پلاستیکی از گروه ضرب و فوت

آلبوم باغ پلاستیکی اثری است از گروه ضرب و فوت که به صورت رسمی در آبان ۱۳۹۸ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی باغ پلاستیکی اثری از گروه ضرب و فوت است. این آلبوم که شامل ۱۱ قطعه موسیقی است در سبک پاپ و جز بلوز منتشر شده است. قیمت این آلبوم، ۴۰,۰۰۰ تومان است.

امیر محمدی نوازنده ساکسفون و کلارینت، علیرضا میرآقا نوازنده ترومپت و فلوگل هورن، سروش عمومی نوازنده فلوت و پرکاشن اعضای گروه موسیقی «ضرب و فوت» به آهنگسازی داریوش صالح پور نوازنده ادوات الکترونیک و سرپرستی رضا تاجبخش نوازنده پیانو و کیبورد را تشکیل می‌دهند.

داریوش صالح‌پور آهنگساز، تنظیم‌کننده، نوازنده گیتار و پیانو و ایده پرداز گروه ضرب و فوت درباره نخستین آلبوم رسمی این گروه گفت:

“این آلبوم در فضای الکترونیک جاز تهیه شده و سه قطعه از این آلبوم بازنشر آثار فیل کالینز، ژان میشل ژار و گروه پینک‌فلوید هنرمندان مطرح بین‌المللی است که سازمان ملل، اجازه انتشار و اجرای آن در سراسر دنیا را گرفته است.”

آهنگ های آلبوم باغ پلاستیکی

باغ پلاستیکی نام اثری است که توسط گروه ضرب و فوت منتشر شده است. این آلبوم که شامل ۱۱ عدد قطعه موسیقی است در سبک پاپ و جز بلوز منتشر شده است. این آلبوم توسط موسسه فرهنگی موسیقی ارغنون منتشر و عرضه شده است.

#نام آهنگ
۱Walking In The Rain
۲Crossroad
۳Plastic Garden
۴Midnight
۵Oxygen 4 (Jean Michel Jarre Cover)
۶Good Morning
۷Friday
۸Another Day In Paradise (Phil Collins Cover)
۹Wearing The Insideout (Pink Floyd Cover)
۱۰Sunrise
۱۱Crystal
آلبوم باغ پلاستیکی از گروه ضرب و فوت
بیوگرافی گروه ضرب و فوت
آلبوم باغ پلاستیکی از گروه ضرب و فوت

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *