0

معرفی فیلم «متروک» + لینک دانلود

فیلم متروک محصول کشور آمریکاست.

«اسپنسر اسکوایر» در اولین تجربۀ خود در مقام کارگردان فیلمی دلهره‌آور بنام «متروک» ساخته است. او تحصیلات خود را در رشتۀ تئاتر در ایالت ایلینوی به پایان رساند و سپس به لس آنجلس نقل مکان کرد تا سینما را بطور حرفه‌ای را دنبال کند. اسپنسر علاوه بر کار خود به عنوان بازیگر، به نویسندگی نیز مشغول است و بازی در فیلم کوتاه Trip’s Duplage و نمایش آن در جشنواره های مختلف فیلم در سراسر جهان جوایزی را برای او به ارمغان آورد. با مجلۀ خوبو همراه باشید.

اسپنسر اسکوایر، کارگردان فیلم متروک / Abandoned
اسپنسر اسکوایر، کارگردان فیلم متروک / Abandoned

داستان

سارا و شوهر دامپزشکش، الکس، به همراه پسر شیرخوارۀ خود از زندگی پرهیاهوی شهری به یک روستای دورافتاده نقل مکان می‌کنند، جایی که در آن یک قتل/خودکشی غم‌انگیز اتفاق افتاده است. با چنین چیدمانی، بدیهی است که اوضاع برای این زوج خوب پیش نخواهد رفت.

فضای فیلم

سیندی، پاکتی که حاوی بخشی از یک داستان غم‌انگیز است را نزد سارا گذاشته است، اما همسایۀ مرموز آنها به شکل سرزده به آنجا می‌رود تا جزئیات بیشتری را در مورد آن داستان تعریف کند. در واقع همه در این شهر وحشت‌زده به نوعی ترسناک‌اند، از جمله کشاورز کم‌حرف فیلم که الکس را برای مراقبت از خوکهای وحشت‌انگیز خود استخدام می‌کند. خصوصیت اصلی کاراکتر الکس، نمایش پدری رئوف که از خصیصه‌های مردان بروکلینی است می‌باشد، در حالی که کاراکتر سارا تقریبا بطور کامل با چالشهای افسردگی پس از زایمان در فیلم تعریف شده است.

فیلم متروک محصول سال ۲۰۲۲ است
فیلم متروک محصول سال ۲۰۲۲ است

کارگردانی و نویسندگی

«اسپنسر اسکوایر» در نخستین تجربۀ کارگردانی خود به همراه «اریک پترسون» و «جسیکا اسکات» نویسندگان فیلم معتقدند که این تمام چیزی است که آنها نیاز دارند و کل فیلم را حول وضعیت شکنندۀ روحی ضخصیت سارا در فیلم قرار داده‌اند. اینکه پروژه‌های اخیر آن‌ها فیلم‌های شاخصی مانند «عشق زیر ستاره‌ها» و «عشق در اولین بار» بوده است، به هیچ وجه سد راهشان برای نوشتن یک فیلم واقعاً ترسناک نمی‌شود، اما به‌نظر می‌رسد که آن‌ها به‌طور قابل‌توجهی در مورد تحت فشار گذاشتن رو و روان مخاطبان خود مردد هستند.

فیلم «متروک» محصول کشور آمریکاست
فیلم «متروک» محصول کشور آمریکاست

شخصیتهای فیلم

نقش رابرت، به طور خاص، ساختار قرص و محکمی برای نشان دادن افسردگی و روان‌پریشی‌ای که شخصیت او را تهدید می‌کند، ارائه نمی‌دهد. همه چیز در مورد وضعیت دشوار روحی و روانی سارا و مشکلاتی که با آن دست به گریبان است بیشتر از اینکه به ما نشان داده شود، برایمان تعریف می‌شود. اما در این بین، کاراکتر لیام آنقدر دوست‌داشتنی است که هنگامی که با خوشحالی بر روی زمین چوبی در حال بازی است و صدای مرموزی می‌آید، واقعا نگران سلامت و امنیت کودک می‌شویم.

در آخر اینکه اگر کمی بیشتر بر روی پیچیدگی کاراکتر رابرت و سارا کار می‌شد، مسلما نتیجۀ بهتری را شاهد بودیم.

فیلم «متروک» / Abandoned
فیلم «متروک» / Abandoned

جدول اطلاعات

عنوانمتروک / Abandoned
کارگردانSpencer Squire
نویسندگانErik Patterson
Jessica Scott
بازیگرانKate Arrington
Emma Roberts
John Gallagher Jr
مدت فیلم۱۰۲ دقیقه
کشورآمریکا
امتیازIMDB ۳.۹/۱۰

دانلود فیلم

فیلم «متروک/Abandoned» را با کیفیت‌های مختلف می‌توانید از لینکهای زیر دانلود کنید:

منابع

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *