0

معرفی برند آدل adl.com.tr؛ سفارش از adl ترکیه

خرید آنلاین از برند پوشاک آدل ADL

گروه Adil Işık، با هویت و ارزش برند آدل adL خود، در داخل و خارج از ترکیه فروشگاه های زنجیره‌ای دارد. adL که به هدف تبدیل شدن به گزینه اول زنان برای خرید پوشاک در طول سال‌های گذشته، با گام‌های مهم در جهت آزاد کردن مد در صنعت به جای خود جایگاهی متفاوت به دست آورد، در سال 1992 با اولین فروشگاهش در منطقه Kocamustafapaşa وارد صنعت مد ترکیه شد.

برای تبلیغات در این صفحه و دریافت قیمت و جزییات با شماره 09122252370 در واتس اپ یا تلگرام تماس بگیرید.

آدل امروزه، با 116 فروشگاه در داخل کشور و 28 فروشگاه در خارج از کشور ترکیه اعم از قبرس شمالی، عربستان سعودی، دبی، اردن، جمهوری آذربایجان، گرجستان، قطر، فلسطین، لیبی و شمال عراق، برندی است که با نگرش خلاق و نوآورانه به مد، توجهات را به خود جلب می‌کند.

adL اولین همکاری “طراح و برند” ترکیه را با Cengiz Abazoğlu انجام داده است و با طراحان / هنرمندان آزاد و متعهد به حوزه خود مانند Raisa Vanessa ،Mert Aslan ،Yasemin öğün و Sedef Gali همکاری کرده و به بسیاری از مجموعه‌هایی که زنان می‌توانند خود را به آنان بیان کنند، میزبانی کرده است.

در گذشته اخیر، مجموعه‌های Mert Aslan NightZoom ،adL x Raisa Vanessa و For Art طراحی شده توسط هنرمند، طراح چند منظوره Sedef Gali، توجهات بسیاری را به خود جلب کرده است.

گروه آدل ایشیک که 80 درصد کارکنان آن را زنان تشکیل می‌دهد در بسیاری از نقاط، از جمله دفتر مرکزی Kağıthane، فروشگاه‌ها و فروشگاه آنلاین adL.com.tr، روحیه پویا و نوآورانه را به استایل شما اضافه می‌کند!

بیشتر بخوانید:

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *