0

دانلود آلبوم دیورتیمنتو از احمد پژمان

آلبوم دیورتیمنتو از احمد پژمان

آلبوم دیورتیمنتو اثری است از احمد پژمان که به صورت رسمی در تیر ۱۳۹۵ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی دیورتیمنتو از آثار منتشر شده توسط احمد پژمان است. این آلبوم شامل ۴ قطعه موسیقی است که در سبک کلاسیکال می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۸۱,۰۰۰ تومان است.

این آلبوم، قسمت اول از سری آلبوم‌های زریاب است.

بررسی آلبوم دیورتیمنتو

آلبوم صوتی و پارتیتور این اثر که برای کوئینتت زهی ساخته شده است، در قالب دومین اثر از مجموعه پارتیتور خوانی‌های موسسه خانه هنر خرد، در ۳۱ تیر ۱۳۹۵ رونمایی و منتشر شد.

احمد پژمان برای آهنگسازی این اثر، نامزد دریافت جایزه باربد از سی و دومین جشنواره موسیقی فجر، و همچنین برنده تندیس طلاییِ آلبوم برگزیده مدرن، کلاسیک ایرانی و ملل، از چهارمین جشن سالانه موسیقی ما شده است.

دیورتیمنتو به عنوان یک قطعه سازی، از نیمه دوم قرن ۱۸ میلادی مورد استفاده قرار گرفت. یوزف هایدن ۶۶ و ولفگانگ آمادئوس موتزارت ۲۱ دیورتیمنتو ساخته‌اند. واژه دیورتیمنتو، یک کلمه ایتالیایی به معنای تفریح و سرگرمی است.

دیورتیمنتو نوعی سوییتِ سازی با فرمی آزادتر است که بیشتر برای گروه سازهای سولیست نوشته می‌شود. دیورتیمنتو اثر احمد پژمان، در ۴ بخش با عنوان‌های: «سوران»، «هنگام»، «شوش» و «خوارزم» نوشته شده و آهنگساز برای هر بخش از آن، از موسیقی ایرانی بهره گرفته است.

آلبوم دیورتیمنتو از احمد پژمان

آهنگ های آلبوم دیورتیمنتو

دیوِرتیمِنتو نام اثری است که توسط احمد پژمان منتشر شده است. این آلبوم شامل ۴ عدد قطعه موسیقی است که در سبک کلاسیکال منتشر شده است. این آلبوم توسط موسسه خانه هنر منظومه خِرَد منتشر و عرضه شده است.

#نام آهنگ
۱سوران
۲هنگام
۳شوش
۴خوارزم
آلبوم دیورتیمنتو از احمد پژمان
  • آهنگساز: احمد پژمان
  • ویولن یک و دو: علی جعفری پویان
  • ویولا: سهراب برهمندی
  • ویولنسل و کنترباس: آتنا اشتیاقی
  • ضبط موسیقی: سهیل پیغمبری
  • استودیو: کنگان پارسه
  • میکس و مسترینگ: حامی حقیقی
آلبوم دیورتیمنتو از احمد پژمان
آلبوم دیورتیمنتو از احمد پژمان
آلبوم دیورتیمنتو از احمد پژمان
آلبوم دیورتیمنتو از احمد پژمان

بیوگرافی احمد پژمان (عکس)

بیوگرافی احمد پژمان
احمد پژمان

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *