0

دانلود آلبوم پنج گاه از علی اکبر شکارچی

آلبوم پنج گاه از علی اکبر شکارچی

آلبوم پنج گاه اثری است تصویری از علی اکبر شکارچی که به صورت رسمی در تیر ۱۳۹۷ منتشر شد و در اختیار علاقه‌مندان به موسیقی قرار گرفت.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی تصویری پنج گاه اثری از علی اکبر شکارچی است. این آلبوم، شامل ۵ قطعه موسیقی در سبک کلاسیک ایرانی را می‌توانیم گوش دهیم. قیمت این آلبوم، ۳۹,۰۰۰ تومان است.

آهنگ های آلبوم پنج گاه

پنج گاه نام اثری است که توسط علی اکبر شکارچی منتشر شده است. این آلبوم که شامل ۵ عدد قطعه موسیقی است در سبک سنتی و کلاسیک ایرانی منتشر شده است.

#نام آهنگ
۱گاه اول / به یاد عطا جنگوک
۲گاه دوم / به یاد دکتر داریوش صفوت
۳گاه سوم / به یاد محمدرضا لطفی
۴گاه چهارم / به یاد هابیل علی اف
۵گاه پنجم / به یاد احمد محسن پور

بیوگرافی علی اکبر شکارچی

علی‌اکبر شکارچی در ۶ فروردین ۱۳۲۸ در استان لرستان متولد شد. او نوازنده کمانچه ایرانی، آهنگساز و استاد موسیقی سنتی و موسیقی لری است.

نواختن کمانچه را از کودکی تحت تأثیر نوازندگان محلی آغاز کرد و پس از اخذ دیپلم و خدمت سربازی در سن ۲۳ سالگی به تهران رفت و در سال ۱۳۵۰ وارد دانشگاه و در سال ۱۳۵۴ از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران فارغ‌التحصیل گردید و جهت فراگیری ردیف‌های سازی و آوازی و قطعات ضربی از محضر استادان داریوش صفوت، نورعلی خان برومند، محمود کریمی، یوسف فروتن، سعید هرمزی و جلال ذوالفنون بهره برد. علی اکبر شکارچی در طول این سال‌ها همواره از محضر استاد خود علی اصغر بهاری سود می‌برد.

شکارچی در سال ۱۳۵۶ در اولین آزمون موسیقی باربد به داوری اساتید: علی اکبر خان شهنازی، داریوش صفوت، مهدی فروغ و دکتر برکشلی و دبیر آزمون هوشنگ ابتهاج بوده، نفر اول رشته نوازندگی کمانچه شد.

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *