0

دانلود آلبوم شهر جادو از علیرضا برنجیان و امین همایی

آلبوم شهر جادو از علیرضا برنجیان و امین همایی

آلبوم شهر جادو اثری است به آهنگسازی امین همایی و خوانندگی علیرضا برنجیان که به صورت رسمی در آبان ۱۳۹۹ منتشر شد.

به گزارش خوبو، آلبوم موسیقی شهر جادو اولین اثر منتشر شده توسط علیرضا برنجیان خواننده کشورمان است. قیمت این آلبوم، ۳۳,۰۰۰ تومان است.

آهنگ های آلبوم شهر جادو

شهر جادو نام اثری است که توسط علیرضا برنجیان و امین همایی با اجرای ارکستر ویر توزهای اوکراین منتشر شده است. این آلبوم شامل ۶ عدد قطعه موسیقی است که در سبک پاپ و تلفیقی منتشر شده است. میکس و مسترینگ این آلبوم با امید اصغری بوده است.

#نام آهنگمدت زمان
۱شهر جادو۰۳:۴۶
۲زمان نمی رود به عقب۰۳:۵۸
۳پیش از مه۰۳:۴۱
۴آسیمه سر۰۳:۵۳
۵خاتون غزل۰۳:۱۵
۶قایقی در کویر۰۳:۵۳

در این اثر از سروده‌های احسان افشاری بهره گرفته شده است. افشاری درباره این اثر می‌گوید:

در شتاب اجتناب‌ناپذیر زندگی مدرن، آهستگی به مفهومی از یاد رفته می‌ماند. گویی ما فرصت تماشا و شنیدن در هزارتوی تصاویر و اصوات در هم از کف داده ایم. عمق و پرسپکتیوی در کار نیست. می بینیم، می شنویم و فراموش می کنیم. بی آنکه در نسبت زیبایی شناسانه ای با امر هنری قرار بگیریم.

شهر جادو بی آنکه مدعی یا مدافع رویکردی منحصربه‌فرد در حوزه شعر و موسیقی باشد، تلاشی است در جهت اهمیت بخشیدن به مفاهیم بنیادی آهستگی و عمق.

اشعار این مجموعه بر اساس ملودی و تنظیم های شنیدنی امین همایی نوشته و پرداخته شده و علیرضا برنجیان در ایستگاهی تازه از فعالیت های هنری خود، آنچه در نتیجه همکاری با استاد حسین علیزاده، علی قمصری و ممارست ها شخصی کسب نموده به زیبایی و پختگی عرضه داشته است.

آلبوم شهر جادو از علیرضا برنجیان و امین همایی

بیشتر بخوانید

نظرات کاربران

  • مسئولیت دیدگاه با نویسنده‌ی آن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *